Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niesluszny Ban?


PlatinumMac10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ja kocham raków którzy próbują przekonać NAS, na forum że nic nie używali. Nawet jakbyś nas przekonał, a nie przekonasz, nic by ci to nie dało. Pozdrawiam cieplutko z rodzinkom :)

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Jak ja kocham raków którzy próbują przekonać NAS, na forum że nic nie używali. Nawet jakbyś nas przekonał, a nie przekonasz, nic by ci to nie dało. Pozdrawiam cieplutko z rodzinkom :)

,,raków" raczej sam wiem czy coś używam. lol skoro bym używał jakiegoś bola na c**j bym robił temat? LMAO

Opublikowano

nie skryptowałem. A NO SKRYPTOWAŁEM 2 LATA TEMU. CHYBA PRZEZ 30MINUT.

 

Wykluczam liste za co moglem dostac bana

 

MK JOGO / BOL / LeagueSharp / inne programy do cheatowanie / skryptowania 

 

jedynie co miałem to wooxy, ale nawet tego nie uzywalem i pod koniec 2k15 usunalem.

Napisałeś tu... skryptowałem 2 lata temu przez 30 minut. Masz już powód bana.

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Twój post o skrypcie mówi sam za siebie. Może się w końcu nauczycie grać bez żadnych wspomagaczy. Miłej gry życzę. Ah, no tak. Nie pograsz sobie.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

 

a j****y smieciu, wystarczy zajrzeć w twoje tematy, żeby zauważyć że ban za nic 

http://www.mpcforum.pl/topic/1544579-skrypt-na-ip-przeciwnika/#entry13062475

 

 

 

heh, tylko że na pc nie miałem nic pokroju  bola pytałem sie tylko CZY JEST TAKI SKRYPT, głupi kretynie

jasne k***a, tylko pytałem i dostałeś tylko bana XDD

 

Weź uważaj  na słowa na daremna cenzura ci nic nie da ... regulamin się kłania . 

 

A wracając do tematu Rito nie banuje od tak, musiał mieć powód. 

 

Jak mozesz komus zwracac uwage skoro sam swoja pisownia nic nie reprezentujesz?

nadaremna*, ot tak*. No szanujmy sie troche.

 

Co do tematu- rito nie banuje za niewinnosc. W ogole nie wiem co ma na celu ten temat.

Jakiej odpowiedzi oczekujesz?

 

­

Opublikowano

Typek pisze że nie wie za co dostał bana a kila postów niżej pisze że skryptuje... Czy tyko mi sie wydaje to nienormalne?

 

Napisał że skryptował więc ja się pytam na c**j drążyć temat?

 

Niech ktoś tu wbije i go zamknie bo nie dość że typek spiny robi to nie wiem oczekuje od nas unbana?

8816414724839291359194.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...