Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s3.hurt4u.pl | Serwer HurtWorld x100 deto x15 | NonSteam | WIPE 04.08.2016 | Update 0.3.6.6


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIPE dnia 04.08.2016 a UPDATE v0.3.6.6 dnia 04.08.2016 godzina 17:00
Zapraszamy !!


OFICJALNA STRONA

 


https://youtu.be/Ho66RvcPUfQ

 

 


sg1zuFu.png

 

Mechanika i fabuła serwera oparta jest na wcieleniu się w postać, która musi stawić czoła zagrożeniom czyhającym na nią w nieznanym świecie pełnym niebezpieczeństw. Zadaniem graczy będzie między innymi tworzenie przedmiotów, wznoszenie budynków oraz walka ze stworami jak i innymi graczami. Głównym celem jest przetrwanie za wszelką cenę. Plusem który ułatwi nam grę jest system, który dodaje nam klany czyli grę z załogą by łatwiej przetrwać. Każdy gracz bez klanu musi zadbać o siebie, nie wie kiedy i gdzie przyjdzie po niego śmierć...!

 


ydqSBDt.png

​Forum: forum.hurt4u.pl
TS3: ts.hurt4u.pl
IP: s3.hurt4u.pl

Wersja: 0.3.6.6

Sloty: 100
Raty: 100x
Deto: 15x

 

OypiPUW.png

 

Sloty które są aktualnie nadane na serwer myślę że wystarczą, nie mamy czegoś takiego jak rezerwacja slotów dla VIP'a bo naszym zdaniem niszczy to grę zwykłym użytkownikom.
U Nas na serwerze nie ma zasady pay2win, słowo graczy liczy się w dużym stopniu i Administracja jest w wieku 20+ tak więc mamy nadzieje że będzie Wam się grało jak najlepiej.
Dla Waszej przyjemności zrobiliśmy forum na którym możecie porozmawiać o wszystkim ale też macie specjalne działy w których znajdziecie kompanów do gry.
Dla Waszego ułatwienia każdy z naszych serwerów będzie miał unikalny adres IP: s1, s2, s3 itd. więc z łatwością będziecie się łączyć.

Raty trzeciego serwera postanowiliśmy dać na 100x by każdy gracz który już pojmuje gierkę mógł pobawić się deto.
Jeśli chcesz dołączyć do nas prosimy Cię o napisanie podanka na forum lecz pamiętaj, wiek 20+.
Nie chcemy abyście doświadczyli lagów tak więc zapewniamy dobre łącze.
Wszelkie propozycje jak i zgłaszania błędów będziemy nagradzać.
Przy większej ilości graczy zrobimy konkursiki o gry steam.

 

O41ar2Z.png


/pw <nick> <wiadomość> - Wiadomość prywatna do gracza
/kit start - początkowe itemki dla użytkowników serwera

/stakes full - uzupelniasz wszystkie totemy bursztynami

/stakes - sprawdzasz do ilu totemów masz dostęp

/home <nazwa> - powrót do zapisanej pozycji

/steamid - sprawdzasz swoje SteamID do IS
/czas - sprawdzanie godziny serwera

/Sethome <nazwa> - 3 zapisy domu
/online - sprawdzanie liczby graczy

/tpr <nick> - teleportacja do gracza
/clan info - informacje o sojuszach
/tpa - zgoda na prośbę gracza

/car help - komendy do aut


Kit gracz daje nam: Plecak(10 miejsc), żelazny kilof, żelazna siekiera, łuk myśliwski, 50 strzał, 30 owrongów,
karabin automatyczny, pistolet, wiatrówka

 

8zBdoK3.png

 

/warp zima - teleportacja na zime

/sethome <nazwa> - 6 zapisy domu

/kit vip - ulepszony ekwipunek co 7dni

/kit amo - Ammo do każdej z broni co 24h

/warp czerwona - teleportacja na pustynie

/warp jesien - teleportacja na początkowy biom
/car remove all - zdejmuje wszystkie itemki z auta

 


Kit vip daje nam: Plecak(15 miejsc), ultaniumowy kilof, złota siekiera, strzelba, najlepszy strój (kompletny)
50 deto

 

OqpJyqN.png


TwisterTV
Dark

Opublikowano

Nie polecam 3 dni czekam na aktualizacje serwera xD jednym słowem administracja ma graczy w dupie xD only $$$$$$

Opublikowano

Nie polecam 3 dni czekam na aktualizacje serwera xD jednym słowem administracja ma graczy w dupie xD only $$$$$$

3 dni? Jednym słowem? Ja tu widzę 5 słów :P Ja zapraszam bo fajnie się gra. Administracja to też ludzie, w dodatku oni mają pracę a nie wakacje. Ponadto administracja zapewnia że dzisiaj wszystko będzie gotowe, pozdrawiam.

Opublikowano

Również nie polecam. Na każdym serwerze 1 gracza liczy jako 2 graczy. Administrator w piątek pisał, że w sobotę wszystko będzie działać, a mamy niedzielę i.. :D

Opublikowano
Dziś o godzinie 16:35 odbył się wielki UPDATE do wersji 0.3.6.1 i w związku z tym zrobiliśmy WIPE.

 

Chcielibyśmy nadmienić, że poprawiliśmy troszkę drop i od teraz nie dropi po 15 części do pojazdów. Dropią one standardowo co spowoduje, że rozgrywka będzie lepsza i nie znudzi się tak szybko.

Zbalansowany został drop amunicji i dropi ona teraz w odpowiednich ilościach jak na ten lot serwera.

Uległ zmniejszeniu drop części do pojazdów dlatego postanowiliśmy zwiększyć o 8% drop detonatorów. Od teraz powinno lepiej się je znajdować.

Również o połowę zmniejszona została długość dnia i nocy i zmniejszony drop nasion do 5 bo ciągłe wywalanie tych przedmiotów było uciążliwe.

Opublikowano

Można prosić o wipe?

Bo już nudy troche.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

No przydal by sie wipe bo mapa wczytuje sie juz naprawde długo a graczy by też przybyło sporo

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Można prosić o wipe?

Bo już nudy troche.

Kończymy właśnie serwer s4 na którym jest nowa mapa z miastem i nowym biomem i zrobimy WIPE.

 

 

No przydal by sie wipe bo mapa wczytuje sie juz naprawde długo a graczy by też przybyło sporo

UP napisalem :)

 

 

Maybe wipe? poza tym nie mozna na server wbic bo utracono połączenie -___-

No ja codziennie łączę się po kilka razy na każdy z serwerów i jakoś działa all. Ale WIPE będzie, nie martwcie się :)

 

 

Dziś serwer hard z mapką tą nową co miała być dopiero dodawana.

Opublikowano

Dodaliśmy automatyczny IS, od teraz możecie za free co 3dni ustawić nowy kolorek nicku :) Zapraszamy, więcej na hurt4u.pl o kolorach po zalogowaniu się.

Opublikowano

Serwer został zaktualizowany do najnowszej wersji 0.3.6.3
Aktualizacja przebiegła bez najmniejszego problemu tak więc polecam wszystkim wbijać już.
najnowsza wersja Clienta u nas na forum do pobrania. Powodzenia i siemanko !!

Opublikowano

@Refresh
Wersja 0.3.6.5

Dodaliśmy meteory na razie 2 respiące się na początku mapki na bambikach :)

Dodatkowo można uzupełniać totemy komendą :)

Powodzonka :)

Niebawem AutoCzyszczenie serwera z domków bez totemów i zakaz logania z C4/Deto

Zapraszamy !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...