Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Serwery Dedykowane za PSC (wynajmę)


VMWare

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5VeMB8T.jpg

 

Informacje

 

Wychodzimy z inicjatywą wynajmowania serwerów dedykowanych ze względu na problemy z płatnościami.

Wiele hostingów nie przywiązuje wagi do płatności jakim są karty prepaid, a my chcielibyśmy pomóc wam

w zakupach.

 

Liczba serwerów dedykowanych jest ograniczona!

Oferta została stworzona z myślą dla graczy, a raczej właścicieli serwerów typu Minecraft etc., którzy

potrzebują w miarę taniego rozwiązania, ale

 

Serwery Dedykowane

 

 

Serwer Dedykowany #1 240zł/miesiąc PSC

Procesor : Intel Xeon E3 1225v2 (3.2Ghz) [4 rdzenie / 4 wątki]
RAM : 32 GB RAM  
Dysk : 3x 120 GB SSD
Przepustowość : 250Mbps
Transfer : Bez limitu
Lokalizacja : Francja
Ochron Anty DDOS : PRO

Serwer Dedykowany #2 280zł/miesiąc PSC

Procesor : Intel Xeon E3 1245v2 (3.4Ghz) [4 rdzenie / 8 wątków]
RAM : 32 GB RAM  
Dysk : 3x 120 GB SSD
Przepustowość : 250Mbps
Transfer : Bez limitu
Lokalizacja : Francja
Ochrona Anty DDOS : PRO

Serwer Dedykowany #3 340zł/miesiąc PSC

Procesor : Intel i7 4790K (4.0Ghz) [4 rdzenie / 8 wątków]
RAM : 16 GB RAM  
Dysk : 120 GB SSD
Przepustowość : 250Mbps
Transfer : Bez limitu
Lokalizacja : Francja
Ochrona Anty DDOS : GAME

Serwer Dedykowany #4 400zł/miesiąc PSC

Procesor : Intel i7 4790K (4.0Ghz) [4 rdzenie / 8 wątków]
RAM : 32 GB RAM  
Dysk : 240 GB SSD
Przepustowość : 250Mbps
Transfer : Bez limitu
Lokalizacja : Francja
Ochrona Anty DDOS : GAME

Support - Pomoc Techniczna

 

Wynajmując od Nas serwer dedykowany otrzymujesz w pełni pomoc techniczną poprzez forum, widget (livechat) lub stronę supportu.

Odpowiadamy w określonych godzinach oraz zajmujemy się :

 - pomocą oraz analizą na wypadek ataku dos/ddos

- ogólną pomocą techniczną

 

 

TOS / Terms of service

 

1. Każda transakcja jest finalizowana.

2. Każde próby oszustwa są zgłaszane oraz użytkownik jest blokowany.

3. Atakowanie / Skanowanie z serwera dedykowanego jest zabronione.

4. Zakazuje się posiadania na serwerach dedykowanych nielegalnych treści.

 

* - Wszelkie informację podaję na PW lub gg

* - Panel zostanie wdrożony (prawdopodobnie) 28.11.2016 (testowanie modułu whmcs etc.)

* - Aktywacja serwerów dedykowanych trwa od 1h do nawet 48h.

* - Aktywacja serwerów dostępna jest tylko w dni robocze (czyt. PN - PT).

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Polecam! Szybko, tanio, bezpiecznie! A zwłaszcza plus leci za płatność psc! Czekam na SMS!

Opublikowano

Serdecznie polecam sprzedawcę jak i jego ofertę ponieważ jest naprawdę korzystna a co najważniejsze jest to zaufana osoba.

 

Co do postu @Borygard to płatności SMS przy tych kwotach byłyby bardzo nieopłacalne.

Opublikowano

Serdecznie polecam sprzedawcę jak i jego ofertę ponieważ jest naprawdę korzystna a co najważniejsze jest to zaufana osoba.

 

Co do postu @Borygard to płatności SMS przy tych kwotach byłyby bardzo nieopłacalne.

 

W pewnej część opłacalne, ale nie dla klienta ;/.

Przez te prowizje, które więcej zabierają niż dają zarobić jest nieopłacalne....

 

PaySafeCard to karta prepaid'owa, którą można wykorzystać na wiele sposobów i wypłacać na realną gotówkę.

Gorzej jest właśnie z tymi SMS'ami, gdyż moglibyśmy wprowadzić jedynie serwery VPS [OpenVZ] oraz [KVM].

 

Wszelakie informacje proszę kierować pod PW lub GG  :)

Strona wraz ze wszystkim informacjami ukarze się w następujących dniach, gdyż nadal szukamy dobrego rozwiązania pod globalny CDN.

Najlepszym rozwiązaniem jest CDN od firmy CloudFlare, ale wtedy możemy być mało rzetelną stroną, gdyż oferując serwery Dedykowane z Ochroną będzie wyglądało w pewnym stopniu na tzw. FEJK / Krzak.

 

Jeżeli jednak Incapsula, bądź DDOSGuard nie spełnią naszej oferty, będziemy musieli zostać przy ofercie cloudflare, która w pewnej części jest pomocna, ale zależy też jakie zadania ma spełniać.

 

 

P.S

 

Jeżeli ktoś będzie potrzebował np. serwer z hosteamu, który nie wspiera sms oraz psc to jesteśmy w stanie przy odpowiedniej kwocie PaySafeCard zakupić serwer poprzez opłacenie faktury na twoim koncie.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Czy w swojej ofercie posiadacie tylko i wyłącznie "dedyki" czy również serwery VPS?

Czy po zakupie mam jakąś gwarancje, że nie wycofacie się np. w Połowie "współpracy"?

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Czy w swojej ofercie posiadacie tylko i wyłącznie "dedyki" czy również serwery VPS?

Czy po zakupie mam jakąś gwarancje, że nie wycofacie się np. w Połowie "współpracy"?

 

Witaj, możemy znaleść również serwery VPS.

Maszyna może zostać zakupiona na twoim konciem z twoimi danymi poprzez PayPal bądź przelew.

 

Tak samo jeżeli chodzi o serwery dedykowane :)

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

 

 

WY, czyli kto? :)

 

Witaj, jesteśmy grupą osób którzy posiadają własny serwer TeamSpeak pnący się ku górze.

Oraz Team ProLayer

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem  B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą  i wam wszystkim też odradzam.

Opublikowano

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem  B)

Otrzymasz razem z nową stroną na pw.

 

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem  B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą  i wam wszystkim też odradzam.

Tak jak ty robisz te swoje stressery na lewo z ddosowaniem polski serwerów teamspeak3.

Udław się Spawaczu i idź nadal pracować jako spawacz.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Nie polecam ;)

Osoba niegodna jakiegokolwiek zaufania kradnie co popadnie!

 

Dowody prosimy :)

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Jedynie co potrafią to okradać swoich klientów i rozpowszechniać ich pliki.

Widać na początku same "dobre wypowiedzi" przez ziomków z parafii a później cała prawda....

Opublikowano

­

 

 

 

 

 

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Otrzymasz razem z nową stroną na pw.

 

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą i wam wszystkim też odradzam.

 

Tak jak ty robisz te swoje stressery na lewo z ddosowaniem polski serwerów teamspeak3.

Udław się Spawaczu i idź nadal pracować jako spawacz.

 

No Panie predator niestety żyjesz w błędzie istnieje takie coś jak rozliczenie roczne ( kwota wolna od podatku ) i nie mam potrzeby zakładania działalności więc jeśli się nie znasz na Polskim Prawie to sklej swoją szanowna pizdę bo właśnie przyznałeś się ,że robisz to na lewo a o twoje dane osobowe nie jest wcale tak trudno.

 

PS:

 

Opublikowano

­

 

 

 

 

 

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Otrzymasz razem z nową stroną na pw.

 

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą i wam wszystkim też odradzam.

 

Tak jak ty robisz te swoje stressery na lewo z ddosowaniem polski serwerów teamspeak3.

Udław się Spawaczu i idź nadal pracować jako spawacz.

 

No Panie predator niestety żyjesz w błędzie istnieje takie coś jak rozliczenie roczne ( kwota wolna od podatku ) i nie mam potrzeby zakładania działalności więc jeśli się nie znasz na Polskim Prawie to sklej swoją szanowna pizdę bo właśnie przyznałeś się ,że robisz to na lewo a o twoje dane osobowe nie jest wcale tak trudno.

 

PS:

 

 

 

Predator? Mylisz mnie z kimś wszech mocny Dejmienie, który prowadzisz ts3shit.net

Mogę na ts69 wpaść i zobaczymy, kto tu jest predator..

Btw. nie porównuj mnie do osoby, która pisze "muj oraz pokuj".

 

 

 

Jedynie co potrafią to okradać swoich klientów i rozpowszechniać ich pliki.

Widać na początku same "dobre wypowiedzi" przez ziomków z parafii a później cała prawda....

 

 

Co tam Fallen aka Dimitri ?

Stresser już odpalony?

 

# Prosiłem o konkretne dowody, ale banda ts69 [mafii teamspeakowej] nie chce podać żadnych konkretów.

Czekam chętnie na wasze dowód z prawdziwymi (nie # sfałszowanymi) rozmowami z moją osobą :)

Pozdrawiam i życzę cebuli spawania :0

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

 

­

 

 

 

 

 

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Otrzymasz razem z nową stroną na pw.

 

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą i wam wszystkim też odradzam.

 

Tak jak ty robisz te swoje stressery na lewo z ddosowaniem polski serwerów teamspeak3.

Udław się Spawaczu i idź nadal pracować jako spawacz.

 

No Panie predator niestety żyjesz w błędzie istnieje takie coś jak rozliczenie roczne ( kwota wolna od podatku ) i nie mam potrzeby zakładania działalności więc jeśli się nie znasz na Polskim Prawie to sklej swoją szanowna pizdę bo właśnie przyznałeś się ,że robisz to na lewo a o twoje dane osobowe nie jest wcale tak trudno.

 

PS:

 

 

 

Predator? Mylisz mnie z kimś wszech mocny Dejmienie, który prowadzisz ts3shit.net

Mogę na ts69 wpaść i zobaczymy, kto tu jest predator..

Btw. nie porównuj mnie do osoby, która pisze "muj oraz pokuj".

 

 

 

Jedynie co potrafią to okradać swoich klientów i rozpowszechniać ich pliki.

Widać na początku same "dobre wypowiedzi" przez ziomków z parafii a później cała prawda....

 

 

Co tam Fallen aka Dimitri ?

Stresser już odpalony?

 

# Prosiłem o konkretne dowody, ale banda ts69 [mafii teamspeakowej] nie chce podać żadnych konkretów.

Czekam chętnie na wasze dowód z prawdziwymi (nie # sfałszowanymi) rozmowami z moją osobą :)

Pozdrawiam i życzę cebuli spawania :0

 

EE swoje konto mam tutaj i nie mam innego?

Mogę ci przypomnieć jak spamowałeś pod filmikami komentarzami z plikami  do "RAT"-a albo jak zarażałeś ludzi z własnego serwer :) 

yJIK9mU.png

Opublikowano

 

 

­

 

 

 

 

 

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Otrzymasz razem z nową stroną na pw.

 

­

 

Można prosić nip oraz regon? Bo rozumiem, że jesteście firmą? bo jeśli nie to jest to nie zgodne z polskim prawem B)

Oni nie są żadną firmą robią wszystko na lewo więc zapomnij ,że otrzymasz takie dane druga sprawa nigdy w życiu nie powierzyłbym jakichkolwiek danych tym osobą i wam wszystkim też odradzam.

 

Tak jak ty robisz te swoje stressery na lewo z ddosowaniem polski serwerów teamspeak3.

Udław się Spawaczu i idź nadal pracować jako spawacz.

 

No Panie predator niestety żyjesz w błędzie istnieje takie coś jak rozliczenie roczne ( kwota wolna od podatku ) i nie mam potrzeby zakładania działalności więc jeśli się nie znasz na Polskim Prawie to sklej swoją szanowna pizdę bo właśnie przyznałeś się ,że robisz to na lewo a o twoje dane osobowe nie jest wcale tak trudno.

 

PS:

 

 

 

Predator? Mylisz mnie z kimś wszech mocny Dejmienie, który prowadzisz ts3shit.net

Mogę na ts69 wpaść i zobaczymy, kto tu jest predator..

Btw. nie porównuj mnie do osoby, która pisze "muj oraz pokuj".

 

 

 

Jedynie co potrafią to okradać swoich klientów i rozpowszechniać ich pliki.

Widać na początku same "dobre wypowiedzi" przez ziomków z parafii a później cała prawda....

 

 

Co tam Fallen aka Dimitri ?

Stresser już odpalony?

 

# Prosiłem o konkretne dowody, ale banda ts69 [mafii teamspeakowej] nie chce podać żadnych konkretów.

Czekam chętnie na wasze dowód z prawdziwymi (nie # sfałszowanymi) rozmowami z moją osobą :)

Pozdrawiam i życzę cebuli spawania :0

 

EE swoje konto mam tutaj i nie mam innego?

Mogę ci przypomnieć jak spamowałeś pod filmikami komentarzami z plikami  do "RAT"-a albo jak zarażałeś ludzi z własnego serwer :)

 

 

aG9nvIY.png


Film z BiedoSGOWÓnA

BTW. Dimitri aka właściciel biedogówna :)

http://i.imgur.com/AauINN4.png

AauINN4.png

 

@Makin , @admin , @Zarax

 

Interweniujmy bo zaraz będzie dupa ich piekła :)

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Posiadamy lepsze dedyki niż z twojej oferty, E5 z 10Gbps portem i IP Heder Modification na pokładzie xD.
 
PPqOp2V.png
 
Powodzenia w biznesie, ale konkurencja cię...

Opublikowano

Posiadamy lepsze dedyki niż z twojej oferty, E5 z 10Gbps portem i IP Heder Modification na pokładzie xD.

 

PPqOp2V.png

 

Powodzenia w biznesie, ale konkurencja cię...

 

Wasze serwery są przystosowane pod ddosy, a moje pod serwery gier kolego :)

BTW. Nie oferujemy E5 tylko E3 ;P

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

I co tymi screenami chcesz udowodnić? Jak ktoś chce czegoś reklamę a jestem ją w stanie zrobić to czemu nie. "Hajp" musi się zgadzać oraz $$  :makka:

yJIK9mU.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...