Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Porównanie wersji 1.7, 1.8, 1.9 i 1.10


KaporQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, tylko co na celu ma ten temat?

Aby tego wszystkiego się dowiedzieć wystarczy wejść w pierwszy lepszy news dotyczący aktualizacji.

Opublikowano

Dobra, tylko co na celu ma ten temat?

Aby tego wszystkiego się dowiedzieć wystarczy wejść w pierwszy lepszy news dotyczący aktualizacji.

50% ludzi nawet nie czytała tych aktualizacji ,a tak może w końcu trafią na ten temat i zaczną robić serwery na 1.9-1.10 a nie 1.7

Opublikowano

No dobra, możesz próbować przekonywać ludzi do aktualizacji, jednak moim zdaniem lepszym sposobem  było by zrobienie fajnej, czytelnej prezentacji gdzie porównasz 1.7 z 1.10, ponieważ to właśnie na 1.7 zostało dużo graczy.

Opublikowano

No dobra, możesz próbować przekonywać ludzi do aktualizacji, jednak moim zdaniem lepszym sposobem  było by zrobienie fajnej, czytelnej prezentacji gdzie porównasz 1.7 z 1.10, ponieważ to właśnie na 1.7 zostało dużo graczy.

True.

Na byłym polskim forum Skripta było sporo serwerów tego typu.

jpgG8fm.png

osu!Pepe counter: 000142

Opublikowano

1.9


- Nowe commandblocki (mozliwosc robienia zajebistych map i serwerow z roznymi bosami)


-Tarcze


-delay bicia


 


to powinno być niektórym jaśniej wytłumaczone...


gram często na serverach Survival i to co widzę teraz na 1.9 to po prostu chyba żart...


 


ludzie jak idą na PVP ze mną 70% z nich napierdziela najszybciej w te myszkę nie czekając na załadowanie się obrażeń


czasami nawet sobie stoje i patrze co robią jak mnie biją za dosłownie ZERO


 


i mimo że się im mówi że jest CD na cios krytyczny... to oni dalej swoje... moim zdaniem fajna akutalizacja


ale wielu ludzi jest widocznie zbyt Tępych aby ogarnąć coś tak fajnego i prostego ; /


 


 


po części fajnie... bo masz free kille... ale po części średniawo bo jest to zerowe wyzwanie


Opublikowano

Temat moim zdaniem nie potrzebny.

Na necie można łatwo znaleźć

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...