Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką kartę graficzną do 500-600zł?


nox3345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję nowej karty graficznej do mojego aktualnego zestawu. Potrzebuję jej głównie do gier, dlatego fajnie jakby była jakaś porządna. Nie chciałbym także bawić się w żadne podkręcanie. Interesuje mnie zmieszczenie się w cenie ok. 500-600 zł. Jeśli dałoby radę coś takiego znaleźć, byłbym wdzięczny :)

 

Aktualny sprzęt: http://valid.x86.fr/flfqbv

 

Pozdrawiam :)

the_miz_signature_by_d4m_d3signz-d3fmxee

Opublikowano

Z używek za 500-550zl to gtx 950 / 760, od biedy r9 270(x)

 

Z nowych to za niewiele ponad 600zl masz gtx 950, za 500zl masz gtx 750 ti, ale warto dopłacić do 950

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

A ja bym ci radził szukać okazji R9 280. To już karta z 3GB z naprawdę sporą wydajnością.

 

Jeżeli masz porządny zasilacz, to polecam.

 

Oczywiście lepiej dopłacić do wersji od asusa/msi, czy gigabyte. Osobiście testowałem ASUS Strix (świetne podświetlenie i backplate), poza tym wydajność w grach pozwalająca grać na niemal najwyższych.

 

Ewentualnie GTX660Ti 3GB EVGA, to praktycznie jedyna poza R9 280 (ale tańsza) grafika z 3GB pamięci. Sam ją mam (jeszcze, bo chce zmienić na R9 480) i GTA V ultra (bez MSAA).

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

A ja bym ci radził szukać okazji R9 280. To już karta z 3GB z naprawdę sporą wydajnością.

 

Jeżeli masz porządny zasilacz, to polecam.

 

Oczywiście lepiej dopłacić do wersji od asusa/msi, czy gigabyte. Osobiście testowałem ASUS Strix (świetne podświetlenie i backplate), poza tym wydajność w grach pozwalająca grać na niemal najwyższych.

 

Ewentualnie GTX660Ti 3GB EVGA, to praktycznie jedyna poza R9 280 (ale tańsza) grafika z 3GB pamięci. Sam ją mam (jeszcze, bo chce zmienić na R9 480) i GTA V ultra (bez MSAA).

Jak R9 280, no to w sumie o HD7950 tez moze myslec, a raczej predzej znajdzie. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

A ja bym ci radził szukać okazji R9 280. To już karta z 3GB z naprawdę sporą wydajnością.

 

Jeżeli masz porządny zasilacz, to polecam.

 

Oczywiście lepiej dopłacić do wersji od asusa/msi, czy gigabyte. Osobiście testowałem ASUS Strix (świetne podświetlenie i backplate), poza tym wydajność w grach pozwalająca grać na niemal najwyższych.

 

Ewentualnie GTX660Ti 3GB EVGA, to praktycznie jedyna poza R9 280 (ale tańsza) grafika z 3GB pamięci. Sam ją mam (jeszcze, bo chce zmienić na R9 480) i GTA V ultra (bez MSAA).

Jak R9 280, no to w sumie o HD7950 tez moze myslec, a raczej predzej znajdzie. 

 

 

HD7950? http://olx.pl/oferta/sapphire-amd-radeon-hd7950-CID99-IDflgj3.html#8bf4882488

 

Przy okazji mam w moim mieście, więc jeszcze lepiej.

the_miz_signature_by_d4m_d3signz-d3fmxee

Opublikowano

Opłacalne,cena standardowa co do tej karty,możesz brać..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...