Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd wziąć xenobot lub tibia auto pod 10.55


Elfinonnn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pytałbym, bo przecież jest na pandorium, ale tamten mi nie działa. Pisze o jakimś invalid format czy coś. 

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

 

https://www.pandoriumx.com/topic/5283-official-xenobot-tibia-1091/

 

jak nie dziala to znaczy ze wszystkim nie dziala poczekaj.

No jest napisane ze invalid format, jest to moja wina, czy ich.

 

Na pandoriumX jest wersja pod najnowszą wersję Tibii (10.95), nic dziwnego, że masz ten błąd.

Tibie Auto pobierz stąd - https://sourceforge.net/projects/tibiaauto/files/tibiaauto/

 

Opublikowano

 

 

https://www.pandoriumx.com/topic/5283-official-xenobot-tibia-1091/

 

jak nie dziala to znaczy ze wszystkim nie dziala poczekaj.

No jest napisane ze invalid format, jest to moja wina, czy ich.

 

Na pandoriumX jest wersja pod najnowszą wersję Tibii (10.95), nic dziwnego, że masz ten błąd.

Tibie Auto pobierz stąd - https://sourceforge.net/projects/tibiaauto/files/tibiaauto/

 

Najnowszy xeno dziala pod starsze wersje.

                                                                          cristiano_ronaldo___real_madrid___signat

Opublikowano

 

 

https://www.pandoriumx.com/topic/5283-official-xenobot-tibia-1091/

 

jak nie dziala to znaczy ze wszystkim nie dziala poczekaj.

No jest napisane ze invalid format, jest to moja wina, czy ich.

 

Na pandoriumX jest wersja pod najnowszą wersję Tibii (10.95), nic dziwnego, że masz ten błąd.

Tibie Auto pobierz stąd - https://sourceforge.net/projects/tibiaauto/files/tibiaauto/

 

Niestety tibia auto 10.54 jest tylko i nie działa.... a co do xeno to jaka niby mam meic wersje abym teraz mogl bocic

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

Czemu nie moge zalozyc konta na pandoriumX ? wyskakuje "The following errors were found:

  • Your answer to the challenge question was not valid. Please try again."  tylko ze wpisuje dobrze nazwe potiona ktora chca..
Opublikowano

 

Czemu nie moge zalozyc konta na pandoriumX ? wyskakuje "The following errors were found:

  • Your answer to the challenge question was not valid. Please try again." tylko ze wpisuje dobrze nazwe potiona ktora chca..
Wpisz tam: health

Jeżeli nie będziesz mógł dalej, napisz mi na pw, zrobię Ci tam konto.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...