Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy MH Sielu będzie działał na Antarisie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Myślałem że się bardziej postarali prawdopodobnie mając koneksje z autorem cheata.

Ciekawe czy posty z czitami na przekładarisa będą usuwane. :D

 

Ja coś nie mogę zainjectować dllki do antarisa :/

65135238787935115850.gif

Opublikowano

 

Myślałem że się bardziej postarali prawdopodobnie mając koneksje z autorem cheata.

Ciekawe czy posty z czitami na przekładarisa będą usuwane. :D

 

 

Przez moderacje metin2 na pewno nie :D

 

 

 

 

Myślałem że się bardziej postarali prawdopodobnie mając koneksje z autorem cheata.

Ciekawe czy posty z czitami na przekładarisa będą usuwane. :D

 

Ja coś nie mogę zainjectować dllki do antarisa :/

 

 

 

też nie ;/

 

Spróbujcie sposobem na teriosa

http://www.mpcforum.pl/topic/1547566-multihack-by-sielu-teriospl/

Opublikowano

 

 

Myślałem że się bardziej postarali prawdopodobnie mając koneksje z autorem cheata.

Ciekawe czy posty z czitami na przekładarisa będą usuwane. :D

 

 

Przez moderacje metin2 na pewno nie :D

 

 

 

 

Myślałem że się bardziej postarali prawdopodobnie mając koneksje z autorem cheata.

Ciekawe czy posty z czitami na przekładarisa będą usuwane. :D

 

Ja coś nie mogę zainjectować dllki do antarisa :/

 

 

 

też nie ;/

 

Spróbujcie sposobem na teriosa

http://www.mpcforum.pl/topic/1547566-multihack-by-sielu-teriospl/

 

Już próbuje i daje znać. :D

e0IaDxO.jpg

Opublikowano

 

 

Dzięki spoczikot! Działa! 

Serwer nie działa, ale i tak zrobię konto i walnę tego jednego posta :P

 

Na becie działał gościu. ^^

 

Dałeś radę podpiąć dllke do procesu? :O Innym jakoś nie idzie ;p

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Ten cheat nie będzie działać na kliencie antarisa z racji tego że biblioteka python27.dll która jest wymagana do uruchomienia cheatu jest statycznie z linkowana w launcherze serwera. Tu nie chodzi o jakąkolwiek blokade dll injection bo takowej nie ma tylko o samą bibliotekę

64562221938.png

Opublikowano

Ten cheat nie będzie działać na kliencie antarisa z racji tego że biblioteka python27.dll która jest wymagana do uruchomienia cheatu jest statycznie z linkowana w launcherze serwera. Tu nie chodzi o jakąkolwiek blokade dll injection bo takowej nie ma tylko o samą bibliotekę

To jak kolega wyżej zainjectowal dllke ?

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Którą? Ss'y z góry są mało wiarygodne być może pochodzą z klienta bety która była zamknięta. Z tego co wiem od tego czasu klient przeszedł modernizację w postaci plików w pack i statycznie z linkowana biblioteka python. W każdym bądź razie skoro user wyżej jest pewny tego że udało mu się uruchomić multihacka by sielu a nie chce tego udostępnić to wiarygodność raczej nie wzrosła.

Jak pisałem w podobnym temacie.

Jak ma ktoś waithacka w pythonie to poproszę o link na pw. W wolnej chwili i gdy sam serwer będzie online zrobię loader do cheatów w pythonie.

Loader jest już gotowy. Zostało mi tylko dodać wh i upewnić się że działa do pełnego release na forum

64562221938.png

Opublikowano

Którą? Ss'y z góry są mało wiarygodne być może pochodzą z klienta bety która była zamknięta. Z tego co wiem od tego czasu klient przeszedł modernizację w postaci plików w pack i statycznie z linkowana biblioteka python. W każdym bądź razie skoro user wyżej jest pewny tego że udało mu się uruchomić multihacka by sielu a nie chce tego udostępnić to wiarygodność raczej nie wzrosła.

Jak pisałem w podobnym temacie.

Jak ma ktoś waithacka w pythonie to poproszę o link na pw. W wolnej chwili i gdy sam serwer będzie online zrobię loader do cheatów w pythonie.

Loader jest już gotowy. Zostało mi tylko dodać wh i upewnić się że działa do pełnego release na forum

Tak ten ss jest z zamkniętej bety.

Opublikowano

Ehh.. Ludzie to była BETA BETA BETA BETA BETA....

 

jak zadziała to dostaniecie za chwilę bana W CO W OGÓLE WĄTPIĘ,ŻE ZADZIAŁA :D.

Opublikowano

Ehh.. Ludzie to była BETA BETA BETA BETA BETA....

 

jak zadziała to dostaniecie za chwilę bana W CO W OGÓLE WĄTPIĘ,ŻE ZADZIAŁA :D.

boże typie przestań już spamować tymi idiotycznymi postami. 

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...