Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejność Rang i możliwość pokeowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam Pytanie a mianowicie jak ustawić aby na tsie ludzie nie byli ustawiani alfabetycznie tylko grupami oraz jak ustawić komenda poke aby tylko admini mogli jej uzywac. Jezeli bylo takie pytanie to prosilbym o link i z gory przepraszam za spam

Opublikowano

Witam,

 

Jeżeli chcesz żeby grupa:

 

A) Była większa od B musisz odpowiednio ustawić te oto permisje:

i_client_talk_power

Np:

 

Ranga (Server Admin) ustaw na 75

Ranga (Admin) ustaw na 70

 

I czym większy talk power, tym ranga jest wyżej od danej rangi.

 

Jeżeli chcesz aby tylko i wyłącznie administracja mogła używać tak zwanego "poke" to robisz w następujący sposób:

 

Na randze administracyjnej ustawiasz tę o to permisję:

i_client_poke_power

Np. 75

 

Jeżeli chcesz żeby żaden użytkownik nie mógł "poke'ować" danego administratora to ustawiasz tę o to permisje:

i_client_needed_poke_power

np. 70

 

A teraz Ci wyjaśnię, jak zrobić żeby żaden użytkownik twojego serwera nie mógł poke'ować żadnego użytkownika.

 

Np ranga (Zarejestrowany) ustawiasz tę o to permisje:

i_client_poke_power

Na -1 i zaznaczasz dodatkowe opcje (Skip, Negate).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...