Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na nazwę dla serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

• FastSpeak

• TalkSpeak

• PlayersTalk

• FunnyTalk

• GameTS3

• TS-Fun

• TS-Explosion

• YourSpeak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Opublikowano

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

giphy.gif

Opublikowano

 

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

 

Domenę TsForAll.pl na pewno nie kupiłeś kolego.. Domena nie została opłacona na kolejny rok i wygasła. Teraz Ty ją sobie zarejestrowałeś i próbujesz mieć z niej korzyści. Jeżeli domena nie była przez Ciebie zarejestrowana i ponadko wygasła nie powinieneś jej rejestrować od nowa a tym bardziej ją sprzedawać..

Opublikowano

 

 

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

 

Domenę TsForAll.pl na pewno nie kupiłeś kolego.. Domena nie została opłacona na kolejny rok i wygasła. Teraz Ty ją sobie zarejestrowałeś i próbujesz mieć z niej korzyści. Jeżeli domena nie była przez Ciebie zarejestrowana i ponadko wygasła nie powinieneś jej rejestrować od nowa a tym bardziej ją sprzedawać..

 

Ja jej nie rejestrowałem, zakupiłem pakiet domen od pewniej osoby.

 

 

 

 

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

 

Domenę TsForAll.pl na pewno nie kupiłeś kolego.. Domena nie została opłacona na kolejny rok i wygasła. Teraz Ty ją sobie zarejestrowałeś i próbujesz mieć z niej korzyści. Jeżeli domena nie była przez Ciebie zarejestrowana i ponadko wygasła nie powinieneś jej rejestrować od nowa a tym bardziej ją sprzedawać..

 

Ja jej nie rejestrowałem, zakupiłem pakiet domen od pewniej osoby.

 

 

 

 

 

Pochwal się od kogo ; ) Kolejne kłamstwo z twojej strony.. Twój koleżka też potrafi ładnie sprzedawać domeny - sprzedajecie domeny które już zostały zarejestrowane na twój serwer.

Opublikowano

@Lukass Posiadaczem tych domen kolego jestem, Gronek ma przekierowane je na swój serwer ze względu na pewne skomplikowane sprawy. Próbujesz udawać pana na mpc a na gg grozisz , że ktoś poleci i będziesz atakował kogoś - śmieszne. Tak samo jak płakałeś ,że Cie aramek wywalił i te twoje dawne zamysły z "blacklistami" ovh. :v A domeny zostało kupione od osoby które je prawnie sprzedała więc nie oczerniaj bez dowodów, również mogę Ci wysłać potwierdzenie .pdf jak przelew został wykonany.

 

 

btw. do tematu:

 

bombsite.a

bombsite.ce

bombsite.de

Opublikowano

@Lukass Posiadaczem tych domen kolego jestem, Gronek ma przekierowane je na swój serwer ze względu na pewne skomplikowane sprawy. Próbujesz udawać pana na mpc a na gg grozisz , że ktoś poleci i będziesz atakował kogoś - śmieszne. Tak samo jak płakałeś ,że Cie aramek wywalił i te twoje dawne zamysły z "blacklistami" ovh. :v A domeny zostało kupione od osoby które je prawnie sprzedała więc nie oczerniaj bez dowodów, również mogę Ci wysłać potwierdzenie .pdf jak przelew został wykonany.

 

 

btw. do tematu:

 

bombsite.a

bombsite.ce

bombsite.de

Jeżeli domeny już zostały przekierowane na inny serwer TeamSpeak to domena już nic nie będzie wnosiła. To po co te domeny sprzedajecie skoro już je wykorzystaliście na swoim projekcie? Na gg Ci grozę? Że ktoś poleci? I będę kogoś atakował? Sory, nic takiego nie pisałem do nikogo że będę kogoś atakował. Szczerze, to nie mam pojęcia o atakach bo mnie to nie interesuję i wiem jaka jest kara za to.. Chciałbym zobaczyć jakiś konkretny dowód że groziłem komuś atakami. Wymyślasz jakieś bzdury i okłamujesz każdego swojego znajomego..

 

Tak samo Gronek, napisał do mnie że posiada mój banner i trochę mnie to zdenerwowało bo nazwa SunNight.PL oraz wszelkie materiały, dane znajdujące się na serwerze, stanowią przedmiot prawa autorskiego oraz objęte są ochroną, o której mowa w ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych.

Ochroną praw autorskich objęte są w szczególności: Nazwa SunNight.PL, teksty, opisy, zdjęcia, grafiki, skrypty.

 

O prawach autorskich:

Kopiowanie w całości, bądź fragmentów materiałów stworzonych na potrzeby serwera jest zabronione (wyjątek stanowi pisemna prośba do autora lub właściciela o zezwolenie). Chroni nas prawo autorskie uregulowane w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Łamanie go jest karalne przez Polskie Prawo.

 

Co do dawnej histori z Aramkiem to mało o tym wiesz - dla twojej informacji on mnie nie wywalił tylko sam odszedłem. Powód już pozostawiam sobie.. Więc nie wiem kto Ci takich głupot nagadał.

 

Co do domeny o której jest mowa - wiem tylko tyle że domena nie została przedłużona na kolejny rok i ona wygasła. Teraz próbujecie nabić zysk z czyjejś ciężkiej pracy.

 

Ps. Jeżeli chcesz dalej dyskutować na ten temat, zapraszam na prywatną wiadomość  -  nie mam zamiaru spamować autorowi.

Opublikowano

 

@Lukass Posiadaczem tych domen kolego jestem, Gronek ma przekierowane je na swój serwer ze względu na pewne skomplikowane sprawy. Próbujesz udawać pana na mpc a na gg grozisz , że ktoś poleci i będziesz atakował kogoś - śmieszne. Tak samo jak płakałeś ,że Cie aramek wywalił i te twoje dawne zamysły z "blacklistami" ovh. :v A domeny zostało kupione od osoby które je prawnie sprzedała więc nie oczerniaj bez dowodów, również mogę Ci wysłać potwierdzenie .pdf jak przelew został wykonany.

 

 

btw. do tematu:

 

bombsite.a

bombsite.ce

bombsite.de

Jeżeli domeny już zostały przekierowane na inny serwer TeamSpeak to domena już nic nie będzie wnosiła. To po co te domeny sprzedajecie skoro już je wykorzystaliście na swoim projekcie? Na gg Ci grozę? Że ktoś poleci? I będę kogoś atakował? Sory, nic takiego nie pisałem do nikogo że będę kogoś atakował. Szczerze, to nie mam pojęcia o atakach bo mnie to nie interesuję i wiem jaka jest kara za to.. Chciałbym zobaczyć jakiś konkretny dowód że groziłem komuś atakami. Wymyślasz jakieś bzdury i okłamujesz każdego swojego znajomego..

 

Tak samo Gronek, napisał do mnie że posiada mój banner i trochę mnie to zdenerwowało bo nazwa SunNight.PL oraz wszelkie materiały, dane znajdujące się na serwerze, stanowią przedmiot prawa autorskiego oraz objęte są ochroną, o której mowa w ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych.

Ochroną praw autorskich objęte są w szczególności: Nazwa SunNight.PL, teksty, opisy, zdjęcia, grafiki, skrypty.

 

O prawach autorskich:

Kopiowanie w całości, bądź fragmentów materiałów stworzonych na potrzeby serwera jest zabronione (wyjątek stanowi pisemna prośba do autora lub właściciela o zezwolenie). Chroni nas prawo autorskie uregulowane w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Łamanie go jest karalne przez Polskie Prawo.

 

Co do dawnej histori z Aramkiem to mało o tym wiesz - dla twojej informacji on mnie nie wywalił tylko sam odszedłem. Powód już pozostawiam sobie.. Więc nie wiem kto Ci takich głupot nagadał.

 

Co do domeny o której jest mowa - wiem tylko tyle że domena nie została przedłużona na kolejny rok i ona wygasła. Teraz próbujecie nabić zysk z czyjejś ciężkiej pracy.

 

Ps. Jeżeli chcesz dalej dyskutować na ten temat, zapraszam na prywatną wiadomość  -  nie mam zamiaru spamować autorowi.

 

Proszę http://hastebin.com/ezabewijiv.hs

giphy.gif

Opublikowano

 

 

@Lukass Posiadaczem tych domen kolego jestem, Gronek ma przekierowane je na swój serwer ze względu na pewne skomplikowane sprawy. Próbujesz udawać pana na mpc a na gg grozisz , że ktoś poleci i będziesz atakował kogoś - śmieszne. Tak samo jak płakałeś ,że Cie aramek wywalił i te twoje dawne zamysły z "blacklistami" ovh. :v A domeny zostało kupione od osoby które je prawnie sprzedała więc nie oczerniaj bez dowodów, również mogę Ci wysłać potwierdzenie .pdf jak przelew został wykonany.

 

 

btw. do tematu:

 

bombsite.a

bombsite.ce

bombsite.de

Jeżeli domeny już zostały przekierowane na inny serwer TeamSpeak to domena już nic nie będzie wnosiła. To po co te domeny sprzedajecie skoro już je wykorzystaliście na swoim projekcie? Na gg Ci grozę? Że ktoś poleci? I będę kogoś atakował? Sory, nic takiego nie pisałem do nikogo że będę kogoś atakował. Szczerze, to nie mam pojęcia o atakach bo mnie to nie interesuję i wiem jaka jest kara za to.. Chciałbym zobaczyć jakiś konkretny dowód że groziłem komuś atakami. Wymyślasz jakieś bzdury i okłamujesz każdego swojego znajomego..

 

Tak samo Gronek, napisał do mnie że posiada mój banner i trochę mnie to zdenerwowało bo nazwa SunNight.PL oraz wszelkie materiały, dane znajdujące się na serwerze, stanowią przedmiot prawa autorskiego oraz objęte są ochroną, o której mowa w ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych.

Ochroną praw autorskich objęte są w szczególności: Nazwa SunNight.PL, teksty, opisy, zdjęcia, grafiki, skrypty.

 

O prawach autorskich:

Kopiowanie w całości, bądź fragmentów materiałów stworzonych na potrzeby serwera jest zabronione (wyjątek stanowi pisemna prośba do autora lub właściciela o zezwolenie). Chroni nas prawo autorskie uregulowane w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Łamanie go jest karalne przez Polskie Prawo.

 

Co do dawnej histori z Aramkiem to mało o tym wiesz - dla twojej informacji on mnie nie wywalił tylko sam odszedłem. Powód już pozostawiam sobie.. Więc nie wiem kto Ci takich głupot nagadał.

 

Co do domeny o której jest mowa - wiem tylko tyle że domena nie została przedłużona na kolejny rok i ona wygasła. Teraz próbujecie nabić zysk z czyjejś ciężkiej pracy.

 

Ps. Jeżeli chcesz dalej dyskutować na ten temat, zapraszam na prywatną wiadomość  -  nie mam zamiaru spamować autorowi.

 

Proszę http://hastebin.com/ezabewijiv.hs

 

Po przeczytaniu jeszcze raz całej rozmowy nie widzę tutaj jakiegokolwiek grożenia atakami DDoS.. Więc kolejne kłamstwa z waszej strony. Może tobie chodzi o to że miałem przyjechać do Ciebie i wyskoczyć z Tobą? Napisałem słynny tekst "Kozak w necie pi*** w świecie" Zaprosiłeś mnie do Łodzi, to nie byłem ostatnim lamusem i się nie wycofałem tylko chciałem przyjechać, nie otrzymałem adresu. Więc pozdrawiam fanuff.

 

Pisałem ten słynny tekst ponieważ do każdego użytkownika tego forum się spinasz..

 

Zakończyłem dyskusję, jak wcześniejszy mój post który napisałem (Zapraszam na prywatną wiadomość) bądź umówmy się na konkretny dzień oraz godzinę aby porozmawiać na serwerze głosowym. Proponuje porozmawiać na serwerze gdzie nie jesteśmy administratorami i żeby nie wyciągać IP bo znając Ciebie będziesz chciał moje IP i mnie atakować.

Opublikowano

 

 

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

 

Domenę TsForAll.pl na pewno nie kupiłeś kolego.. Domena nie została opłacona na kolejny rok i wygasła. Teraz Ty ją sobie zarejestrowałeś i próbujesz mieć z niej korzyści. Jeżeli domena nie była przez Ciebie zarejestrowana i ponadko wygasła nie powinieneś jej rejestrować od nowa a tym bardziej ją sprzedawać..

 

Od kiedy nie można rejestrować na nowo wygasłych domen? 

Opublikowano

 

 

 

Domeny które posiada gronek nie pomogą już nawet w promowaniu, domeny są tak stare że mało kto już je używa.. W dodatku iż ten Pan ukradł te domeny i próbuje na chama je sprzedawać..

 

Do autora tematu:

 

Moim zdaniem, powinieneś wymyślić coś swojego.

 

Propozycje:

- DarkZone.pl (Ciemna strefa)

- SafetyZone.pl (Bezpieczna strefa)

Dla ciebie kupno domen nazywa się kradzieżą ?

 

Domenę TsForAll.pl na pewno nie kupiłeś kolego.. Domena nie została opłacona na kolejny rok i wygasła. Teraz Ty ją sobie zarejestrowałeś i próbujesz mieć z niej korzyści. Jeżeli domena nie była przez Ciebie zarejestrowana i ponadko wygasła nie powinieneś jej rejestrować od nowa a tym bardziej ją sprzedawać..

 

Od kiedy nie można rejestrować na nowo wygasłych domen? 

 

Witam,

 

Nikt tutaj nie napisał że nie można rejestrować na nowo wygasłych domen.. Nie chce mi się znów powtarzać to samo.. Może i kupili domenę tylko jak już ją kupili i wykorzystali na swoim serwerze, chcą ją odsprzedać gdzie już z niej nikt nie korzysta.. I to mnie najbardziej denerwuje że wykorzystali już domenę i chcą się jej pozbyć..

 

Ps. Nie chce mi się dalej dyskutować na ten temat, poproszę autora o zdecydowanie się nazwy swojego serwera i niech poprosi moderatora aby zamknął temat..

Opublikowano

A może nazwy takie jak:

FastSpeak.pl

GameSpeak.pl

Speak4.pl

partyts.pl

ts-party.pl

ts-one.pl

Nie rozumiem, dlaczego podajesz chłopakowi domeny, które już dawno są zarejestrowane.

Swoją drogą nazwę serwera powinieneś wymyślić sam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...