Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagrał byś na Globalnym serverze innej firmy ?


Sashimo

Czy zagrał byś na Globalnym serwerze innej firmy ?   

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrał byś na Globalnym serwerze innej firmy ?

    • Tak
      40
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli jakaś firma postawiła by serwer globalny w pełni spolszczony na licencji np w Rosji to zagrał byś ?


 


Jakie warunki musiał by spełniać serwer ?

1452284540-syg_sashimo.png
 

Opublikowano

Jasne ze bym zagrał !

Pod warunkiem ze:

  • IS bylby ogarnięty (bez yangow, transferow postaci na inny serwer, bez auto bota). 
  • administracja pilnowalaby botów
  • nie byloby szarf, systemow energii, tych smoczych alchemii i innych nowych gówien
  • troszeczke serwer bylby ułatwiony (drop zmianek, odrobinę większy exp)
  • mozliwe aktualizacje (ale nie jakies k***a kostiumy piłkarskie czy inne gowno, tylko itemy, dungeony, mapy ogólnie ogarnięte nie psujące gry rzeczy) 

 

Nie koniecznie musialby być to serwer rosyjski. Niektore gry mają w jednym kraju dwóch wydawców i czesto właśnie róznią się nieco od siebie. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

A ja bym zagrał na serwerze w starym klimacie metina..

Pamiętacie te czasy, gdy miałeś halabarde +7 i byłeś mega kozak? ;-;

Gdy brakowało hajsu na głupie potki i trzeba było kombinować albo expić na słabych potworach by HP nie schodziło?

To były czasy.. Teraz FMS +9 40% średnie jest gówno wart, a dawniej za takiego FMS'a byś samochód kupił :v

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Taki metin gdzie eventy to było coś a nie teraz postawisz pierdolonego bota i idziesz gdzieś... Gm siedzi z chujem na wierchu a napiszesz mu na IRC a on o co kaman że są boty... :O, bez nowości kiedyś ludzie się cieszyli że dropli itemek 2k hp a teraz? Pierdolą bo są boty i dropią to na lajcie... Wolał bym teraz co jest metek i uczciwie pobanowanych noobkow co przez lata na botach cisnęli niż metka innej firmy... Bo taka prawda k***a więcej zarobi koleś na botach niż typ co zainwesuje w is i zacznie dropić...


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Taki metin gdzie eventy to było coś a nie teraz postawisz pierdolonego bota i idziesz gdzieś... Gm siedzi z chujem na wierchu a napiszesz mu na IRC a on o co kaman że są boty... :O, bez nowości kiedyś ludzie się cieszyli że dropli itemek 2k hp a teraz? Pierdolą bo są boty i dropią to na lajcie... Wolał bym teraz co jest metek i uczciwie pobanowanych noobkow co przez lata na botach cisnęli niż metka innej firmy... Bo taka prawda k***a więcej zarobi koleś na botach niż typ co zainwesuje w is i zacznie dropić...

Kiedyś to się człowiek cieszył jak dropnął itemek z 500 HP, bo było max 800 xD.

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Ludzie nie wrocicie juz do tych czasow , wczesniej ludzie po prostu nie wiedzieli jak grac w ta gre dlatego bylo jak bylo. A wczesniej na metku byly jesscze wieksze cheaty niz teraz np dmg hack gdzie skile bily kilku krotnie lub speedhak na archera ktory ze strzal zabijal wszystko.

Teraz nawet gdyby od nowa przywrocono metka z 2009 roku to nie zmienilo by to klimatu

u1lc.png
Opublikowano

Ludzie nie wrocicie juz do tych czasow , wczesniej ludzie po prostu nie wiedzieli jak grac w ta gre dlatego bylo jak bylo. A wczesniej na metku byly jesscze wieksze cheaty niz teraz np dmg hack gdzie skile bily kilku krotnie lub speedhak na archera ktory ze strzal zabijal wszystko.

Teraz nawet gdyby od nowa przywrocono metka z 2009 roku to nie zmienilo by to klimatu

 

każdy pisze, że zagrałby ale taka prawda że po 3 dniach serwera by nikogo nie było na takim starym serwerze

Nie wiem o co wam chodzi. Ankieta jak i dyskusja jest nieco o czymś innym. (patez pierwszy post)

Ja podałem tylko przyklad na jakiej wersji SAM bym zagrał, to tylko i wyłącznie moje zdanie i nie twierdze ze inni by tez grali (k***a ogar), a temat jest o czymś innym !

 

Jeśli wam nie podoba się taka wersja o jakiej my tutaj piszemy, zawsze mozecie zmienic tor dyskusji i napisac na jakiej wersji sami byście zagrali, zamiast komentować ze "stare czasy nie wrocą", albo "po 3 grach nikt by juz nie grał"  bo ani my ani wy nie jesteśmy w stanie tego udownodnic i to akurat do niczego nie prowadzi. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Ale prawda jest taka, że kiedyś były lepsze cheaty (ahhh, pamiętam te multihacki <3) + nikt nie biegałby z halabardą, czemu? Bo umiecie grać w tą grę i kazdy kto płacze o halkę+7 pierwsze co to pobiegłby na besty dropić fmsy.
K***a, to nie ''czasy'' zmieniły tą grę, tylko to, że ludzie nauczyli się w nią grać, to serio nie jest takie trudne do zrozumienia...

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Nie chodziło mi o to żeby tworzyć metka z 2009  <.< tylko żeby był pod inną firmą która działa na zasadzie tak jak pisał ZagajQ 

 

Czyli IS na poziomie, czyli itemy kosmetyczne oraz nie wielka przewaga czyli pierścienie, rękawice itd( cały vip) w dodatku w rozsądnej cenie 

 

Ogarnięta administracja oraz GM pilnujący graczy 

 

Nowości muszą być bo coś musi się dziać w grze bo przecież nikt nie będzie grał po to żeby stać na 99lvl w M1 

 

Exp na poziomie dobrego grindu :D 

1452284540-syg_sashimo.png
 

Opublikowano

Ja bym z przyjemnością zagrał jak i zapewne duża część ludzi grających na privach, bo każdy by chciał zagrać na czymś stabilnym, a w tej chwili ludzie grają na privach, bo na PL'a nie mają co liczyć. Co z tego, że jest tam stabilność skoro sama Administracja dodaje expbota płatnego do gry lub yangi do IS'a.

Opublikowano

 Co z tego, że jest tam stabilność skoro sama Administracja dodaje expbota płatnego do gry lub yangi do IS'a.

Jakiego expbota?;o W IS? xD

 

Kurfa, to prawda ;o 

 

 

HJvIXfJ.png

 

 

 

I do tego jakie tanie;oo  miesiac expienia na bocie, za 50zl ;ooo 

 

edit o kurfa, od kiedy na plu jest 120 lv; ooo

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Nie zagrałbym,i tak by dzieci się znalazły. Nawet jakby był to stary metin z 2009 roku. Do tego jak widzę teraz graczy co nawet nie mają pojęcia o grze i wchodzą na prywtne serwery i pytają się "skond dropią zemby orka" to mnie krew zalewa...

Opublikowano

Na starym Pl'u z chęcią bym zagrała, tam te czasy były nawet ok. GF ma w sumie wywalone na to co się dzieje, ważne że pieniążki się zgadzają. Ale cytuję i popieram 

 

No pewnie, że nie byłoby tak samo

4661.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...