Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do wspólnego postawienia serwera


TeseuS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SZUKAM EKIPY :v

-----------------------------------------------------------

Administracja wymagania: -

- +15 Lat -

Doświadczenie w sprawdzaniu graczy -

Wiedzieć jak wykryć skryptów/cheatów -

Zaufania -

0 Faworki -

-----------------------------------------

Budowniczy wymagania: -

+13 Lat -

Ładnego budowania 

Wiedzieć jak używać WorldEdit i VoxelSniper -

Być ogarniętym -

BUDOWNICZY BĘDZIE MIAŁ SZANSE BYĆ HELPEREM NA SERWERZE!

--------------------------------------------------------------------

YouTuber/Streamer wymagania: -

250 subskrycji/followow -

Dobre wyswietlenia -

-----------------------------------------

Wzor (pisac pod tematem):

Ranga: -
Wiek: -

Nick: -

Czy mozesz placic skladke(jezeli tak to ile): -

Kontakt: -
Dlaczego ty?

 

---------------------------------------------

Opublikowano
Ranga: Administrator

Wiek: 17 lat. 

Nick: Skav  lub Skaryfikator 

Czy mozesz placic skladke(jezeli tak to ile):  Mogę, 20 zł mies.

Kontakt: skype: vaks.pl

Dlaczego ty?: Chciałbym się dostać ponieważ posiadam doświadczenie. Jestem aktywną osobą, mogę poświęcić dużo czasu na serwer, przeważnie w godzinach popołudniowych.

Opublikowano

Ranga: - Admin/Moderator

Wiek: - 15

Nick: - Misieq

Czy mozesz placic skladke(jezeli tak to ile): - Tak, 20 zł miesięcznie.

Kontakt: - GG: 57370790 ; Telegram: @MisieQ ; Skype: izizairox

Dlaczego ty?: - Ja dlatego że mam spore doświadczenie, znam się na rzeczy i miałem swoje serwery. Mogę płacić składkę i mam wiele do zaoferowania.

 
eMVhZaR.gif
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...