Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Let's Build Medieval City #1 -Two-family house


Degusta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Gość tomecki1
Opublikowano

Bardzo ładny domek.

Ciekawe jakby wyglądał bez txt ;)

Leci plusik :D

Naprawdę ładny!

Opublikowano

Filmik i projekt autorstwa mojego kolegi :) 
Jeśli zechcesz mogę zapytać o projekt bez txt.

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Opublikowano

;x cóż wiele o tym powiedzieć nie mogę...

 

mały domek to mogę ^_^ nawet bardzo mały...

i moim zdaniem też nie za bardzo specjalny widziałem lepszy ;x...

 

ale bardziej zainteresowało mnie Medieval City... jeśli zbudujesz całe miasto to będzie to całkiem ok ^_^

Opublikowano

Lepiej z góry odpuść sobie budowanie.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

to samo mógłbym powiedzieć tobie Rever

moim zdaniem nie powinieneś się poddawać nie było najlepiej ale tak źle abyś się poddał też nie było ;x...

 

w sumie skoro jestem tu znowu... to mogę ci podać kilka podpowiedzi

 

1) buduj najpierw kwadraty symbolizujące wnętrze

2) zbuduj wnętrze

3) zbuduj wstępne sciany zewnętrzne

4) zbuduj dekoracje i szczegóły zewnętrzne

 

robiąc to w taki sposób będziesz mógł zbudować ładne niczym nie skrępowane wnętrze

oraz spore i ładnie wyglądające obudowanie czyli zewnętrzna część

 

nie ma sensu od samego początku budować całość a potem uzyskiwać efekt TAKI sobie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...