Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon do 1500 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,poleci mi ktoś jakiś telefon tak do 1500zł bo nie mogę się zdecydować.Myślałem nad Sony xperia z5 ale trochę za drogi, zresztą obecnie mam sony xperia m. Posiadam go już od 2 lat i nigdy się nie psuł ale od jakiegoś miesiąca już się nie nadaje. Co tydzień do naprawy i po takim czasie jest już tak słaby że nadaje się tylko do dzwonienia.Znalazłem potem huawei honor 7 i widzę że nawet w paru funkcjach jest lepszy od xperii i sporo tańszy np. lepsza bateria,tylko o połowę mniej wbudowanej pamięci ale i tak całkiem sporo tylko pytanie czy opłaca mi się teraz kupować telefon który jest zeszłoroczny? Xperia właściwie też jest z 2015 no ale co bardziej mi się opłaca? I jeśli znacie jakieś lepsze telefony od tych które podałem to proszę o pomoc.Dodam tylko że maksymalna kwota to 1500zł, z tych co podałem sony kosztuje 1800zł a honor7 1200zł więc sony jest troszkę za drogi no ale jeśli jest sporo lepszy to mógłbym się skusić.Zależy mi szczególnie na tym aby bateria długo działała,aby miał dobry aparat,by się nie zacinał,by miał dobry wyświetlacz i dźwięk,aby wszystkie aplikacje i gry na nim dobrze chodziły i żeby wytrzymał te 2-3 lata bez większych problemów i aby za ten czas nie był wielkim gównem jak mój obecnie posiadany telefon.Pamiętajcie że możecie mi polecić inne telefony od tych co podałem ale prosiłbym też o podpowiedź który z tych 2 telefonów jest dla mnie bardziej opłacalny,pozdrawiam i czekam na pomoc.

Opublikowano

Jak najbardziej, honor 7 to bardzo dobry telefon. Możesz jeszcze spojrzeć na Nexusa 5X który ma lepszy aparat, jest wydajniejszy i ma czystego androida. Ale niestety baterią i wykonaniem mocno odstaje.

PS: To chyba powinno być w dziale Urządzenia Mobilne

Opublikowano

Do 1500 polecam G4, zeszłoroczny flagowiec, swietny aparat, nadal bardzo wydajny, ekran piekny, lecz prądożerny. Plecki ze skóry. Uzupełnij wzór do lepszego rozeznania z twoim widzimisię (nie chce mi sie czytać takiego elaboratu)

 

Xperia z5 jest spoko, ale musisz trochę niestety dołożyć...

 

#teams4bal

Opublikowano

Do 1500 polecam G4, zeszłoroczny flagowiec, swietny aparat, nadal bardzo wydajny, ekran piekny, lecz prądożerny. Plecki ze skóry. Uzupełnij wzór do lepszego rozeznania z twoim widzimisię (nie chce mi sie czytać takiego elaboratu) Xperia z5 jest spoko, ale musisz trochę niestety dołożyć...

Do wyboru masz G4 albo Nexusa 5X. G4 jest odrobinkę lepsza od Nexa (1 GB RAMu więcej, trochę większa bateria itp), a Nexus działa pod kontrolą najnowszego Androida i ciągle otrzymuje aktualizacje. Wybierz co wolisz.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

W lg g4 nie podoba mi się trochę rozmiar bo jednak 5,5 cala to trochę za dużo.

Wydaje mi się że najlepszy jednak Honor 7 albo huawei p9 tylko co lepsze ?

Opublikowano

Oczywiście że p9, przecież to jest świeży model od Huawei.

Opublikowano

Tak. Kirin 650 vs Kirin 955, 3 GB RAM vs 4 GB RAM itp. Największa różnica w wydajności. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zobacz sobie Samsunga Galaxy A5. Ekran 5,2" 1920 x 1080 Super Amoled z funkcją wyświetlacza adaptacyjnego - obraz jest wyraźny nawet przy słonecznej pogodzie. Bateria o pojemności 2900 mAh, aparat 13.0 Mpix f/1,9 z optyczną stabilizacją - wychodzą bardzo dobre zdjęcia, nawet w pełnym słońcu. W telefonie pracuje ośmiordzeniowy procesor i 2 GB RAM'u - urządzenie działa szybko i stabilnie. Całość zamknięta w obudowie z metalu i szkła Gorilla Glass - telefon jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

----------------------------------
Ambasador marki Samsung

Opublikowano

Zobacz sobie Samsunga Galaxy A5. Ekran 5,2" 1920 x 1080 Super Amoled z funkcją wyświetlacza adaptacyjnego - obraz jest wyraźny nawet przy słonecznej pogodzie. Bateria o pojemności 2900 mAh, aparat 13.0 Mpix f/1,9 z optyczną stabilizacją - wychodzą bardzo dobre zdjęcia, nawet w pełnym słońcu. W telefonie pracuje ośmiordzeniowy procesor i 2 GB RAM'u - urządzenie działa szybko i stabilnie. Całość zamknięta w obudowie z metalu i szkła Gorilla Glass - telefon jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

----------------------------------

Ambasador marki Samsung

Zabij się plox

 

Tak jak napisałem wyżej, nie ma lepszego wyboru w tej kwocie. N5x, G4, P8 no i ewentualnie jakieś używki typu S6, Z5, Z5c... Zależy też co znajdziesz.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

#teams4bal

Opublikowano

Note 4, s6 - te flagowce możesz kupić nawet za 1400 zł jeśli masz zaufany komis. Sam tak kupiłem już 3 telefony dla siebie, to samo dla dziewczyny. Z resztą możesz też oblukać olxa ze swojego miasta... spadły te telefony. Jeśli masz jeszcze trochę pieniędzy możesz sobie dorzucić do s6 edge za ok 1800. Nawet note 3 za 700 zł by Ci starczył, jedyny minus - telefon jest już stary. Co nie znaczy, że słaby.

Opublikowano

note 4, galaxy s6, lg g4

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

 

Zobacz sobie Samsunga Galaxy A5. Ekran 5,2" 1920 x 1080 Super Amoled z funkcją wyświetlacza adaptacyjnego - obraz jest wyraźny nawet przy słonecznej pogodzie. Bateria o pojemności 2900 mAh, aparat 13.0 Mpix f/1,9 z optyczną stabilizacją - wychodzą bardzo dobre zdjęcia, nawet w pełnym słońcu. W telefonie pracuje ośmiordzeniowy procesor i 2 GB RAM'u - urządzenie działa szybko i stabilnie. Całość zamknięta w obudowie z metalu i szkła Gorilla Glass - telefon jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

----------------------------------

Ambasador marki Samsung

Zabij się plox

 

Tak jak napisałem wyżej, nie ma lepszego wyboru w tej kwocie. N5x, G4, P8 no i ewentualnie jakieś używki typu S6, Z5, Z5c... Zależy też co znajdziesz.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

A moze ty sie zabij bo najwidoczniej jestes idiota jezeli myslisz ze to najlepsze wybory w tej cenie- jakis gowniany p8... xiaomi redmi note 3 pro jest o wiele lepszy

Opublikowano

w tej cenie masz juz xiaomi mi5, najnowszy flagowiec tego producenta, najwyzsza wydajnosc zapewniona przez snapa 820, dobra nakladka na andka, przyzwoity ekran

aparat nie jest zbytnio porownywalny z G4, ale tez najgorszy nie jest

­

Opublikowano

OnePlus 3 - telefon bardzo dobry, top specyfikacja, wykonanie premium i bardzo dobry aparat. Zarządzanie ramem teraz już jest bardzo ok, poprawili to w ostatniej aktualizacji.

Opublikowano

Polecam bardzo g4, używam g3 i jest bardzo wydajny, bardzo się grzał ale słyszałem, że g4 trochę lepiej to znosi, czasami mi przytnie, wiadomo ale g4 to zeszłoroczny flagowiec i z recenzji widać, że warto

xD

Opublikowano

Samsung galaxy s6, za 1500 powinieneś wyrwać.

Bateria trzyma ~1,5 dnia. dobry dźwięk, zero ścinek. Czasami się trochę zgrzeje, ale to normalne.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...