Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dynamicznie ładująca binka - edycja clienta bez wyłączania


gromrob

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dziś udostępniam wam dynamicznie ładującą binke, która pozwala edytować clienta bez jego wyłączania. Zasada działania taka jak tu: http://www.mpcforum.pl/topic/1287606-xpacketclient-dynamiczna-modyfikacja/#entry10995855  z tą różnicą, że działa na 40k.

-Binka skompilowana z czystego mainline_sg, ładuje pliki graficzne, modele, animacje, msm, mse, ogólnie wszystko poza pythonem.

-Python w wersji 2.7. 

 

Przy modyfikacji modeli jak np. broń lub mapy, npc trzeba odświeżyć - w przypadku broni wystarczy ją zdjąć i założyć jeszcze raz, w przypadku npc jeszcze raz teleportować na mape lub po prostu go jeszcze raz przyzwać komendą, a jeśli chodzi o mapy to musicie się na nie jeszcze raz teleportować. Uwaga, jeśli próbujecie przeładować animacje musicie się upewnić, że mount, lub pet jest odwołany (specjalnie dla nich animacje zrobiłem z rozszerzenie gr3, lub gr4 - nie pamiętam dokładnie, bo tak chciał klient), jeśli o tym zapomnicie wywali wam binke. Udostępniam dlatego, iż gość postanowił się nie wypłacać, więc co mi tam. Nie pomagam przy jakichkolwiek problemach z wgrywaniem, pakietami, etc.

 

Zapraszam również do mojego tematu, który znajdziecie pod linkiem: http://www.mpcforum.pl/topic/1480760-programista-c-kodowanie-client%C3%B3w-mapper-grafika-pomoc-techniczna/#entry12545003

 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/url/13c20886c2a6e0240a1584fc076ccd53cb594c5cac4b26b40a604c5e44b4627f/analysis/1465138998/

DL: http://www43.zippyshare.com/v/i5RG7RI6/file.html

Jeśli ktoś jest zainteresowany src, to zapraszam na gg: 28957865

 

 

Pozdrawiam.

egon_program.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nowości są dobre także zostwiam like :D ! :D  :yay::D  xD 

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...