Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Rozmieszczenie plakietek


Gość happi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, na wstępie mówię, że pisze z telefonu więc za wszystkie błędy przepraszam.

 

Sugestią którą chciałbym zasugerować jest kolejność plakietek przy poście.

Zaprezentuje na swoim przykładzie. Mam plakietkę (od góry) fb, besta, mgt i championa. Chodzi o to, że plakietki są teraz ułożone zgodnie z datą nadania, a ja proponuję ustawić je zgodnie z hierarchią czyli powinny stać tak; (od góry)fb, mpc, best i champion. Na samej górze plakietki od rang funkcyj ych, a następnie plakietki "rozrywkowe" czyli besty, goldy i tak dalej. Drobna zmiana ale powinno wyglądać lepiej niż pomieszane plakietki.

Opublikowano

Jak już to możliwość manualnej zmiany kolejności plakietek.

 

Tak btw.

Masturbujecie się do tych plakietek, że tak wam nawet na ich kolejności zależy?

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Tak btw.

Masturbujecie się do tych plakietek, że tak wam nawet na ich kolejności zależy?

 

Powiedz to Walejzemu który ma ich 17. x D

Opublikowano

Jak już to możliwość manualnej zmiany kolejności plakietek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przy nowej wersji forum powinna być opcja wyboru kolejności plakietek, którą można w każdym momencie zmienić. To samo z grupami żeby główną grupę wybrać sobie samemu, w takich sytuacjach jak ktoś ma moda w więcej niż 1 dziale np.

Opublikowano

Przy nowej wersji forum powinna być opcja wyboru kolejności plakietek, którą można w każdym momencie zmienić. To samo z grupami żeby główną grupę wybrać sobie samemu, w takich sytuacjach jak ktoś ma moda w więcej niż 1 dziale np.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przy nowej wersji forum powinna być opcja wyboru kolejności plakietek, którą można w każdym momencie zmienić. To samo z grupami żeby główną grupę wybrać sobie samemu, w takich sytuacjach jak ktoś ma moda w więcej niż 1 dziale np.

No cóż, obawiam się że większość obecnych tutaj może nie dożyć ipb4 :makka:

 

~~~

Jestem na nie, zbędne.

349241432911096669131.jpeg
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...