Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wspomnienia :) Obczai ktoś czy nie jest złe? :)


D-Prince

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki tam tekst :p

 

Miałem wszystko czego mi trzeba,
Prawdziwą miłość, szczerą, sięgała do nieba,
Czułem pełnię rodziny, dziś dla mnie jej nie ma,
Miałem młodszego brata, uczyłem go mówić "Siema",
Nie miałem wcale siana, mimo to było pięknie,
Nie wiedziałem wcale, że coś szykuje mi klęskę,
Nie spodziewałem się tego, że w końcu dna sięgnę..
 
Nie brakowało mi szczęścia, uśmiechałem się codziennie,
Życie dla mnie było świetne, nie patrzyłem na nie biernie,
Nie było takich spraw, które mogły być mi obojętne,
Mam tak wiele pięknych wspomnień, nie wiem jak je mieszczę,
Po szkole opiekowałem się mym "młodszym bratem",
Umiał wymówić me imię, brakuje mi go dziś naprawdę,
Ale sam sobie to zniszczyłem więc na siebie się skarżę..
 
Opublikowano

Tam w środek bym refren pier*olnął :D

 

A dokładnie stąd: (w spoilerze filmik) tylko odrobinę zmienić tekst (refrenu).

 

 

 

 

A tak to dosyć spoko.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

 

Tam w środek bym refren pier*olnął :D

 

A dokładnie stąd: (w spoilerze filmik) tylko odrobinę zmienić tekst (refrenu).

 

 

 

 

A tak to dosyć spoko.

https://www.youtube.com/watch?v=6mhHbqZNHJE

A co pan o tym sądzi? :D

 

Nie postarzaj mnie :P 

Szczerze to jak najbardziej pasowałoby. 

 

Tak na szybko napisałem, może jakąś linijkę wybierzesz :D

 

 

Powiedz mi jak jest na prawdę?!

Czy to wszystko jest kłamstwem?

Tyle czasu się zadręczałem,

Aż zmądrzeć musiałem,

Bo życie leci, i czasami biegnie,

Musiałem zwolnić, by na to spojrzeć

Nie wiedziałem, że jest jak słońce,

Takie piękne, gorące.

 

 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

Tam w środek bym refren pier*olnął :D

 

A dokładnie stąd: (w spoilerze filmik) tylko odrobinę zmienić tekst (refrenu).

 

 

 

 

A tak to dosyć spoko.

https://www.youtube.com/watch?v=6mhHbqZNHJE

A co pan o tym sądzi? :D

 

Nie postarzaj mnie :P 

Szczerze to jak najbardziej pasowałoby. 

 

Tak na szybko napisałem, może jakąś linijkę wybierzesz :D

 

 

Powiedz mi jak jest na prawdę?!

Czy to wszystko jest kłamstwem?

Tyle czasu się zadręczałem,

Aż zmądrzeć musiałem,

Bo życie leci, i czasami biegnie,

Musiałem zwolnić, by na to spojrzeć

Nie wiedziałem, że jest jak słońce,

Takie piękne, gorące.

 

 

 

Człowieku, to jest świetne i genialne. Głupio mi jednak użyć czyichś wersów, jednak są naprawde BOSKIE! :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...