Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ocenicie mój film związany z grą CS:GO?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!  ;)


 


Czy ocenicie moje top 20flashów?


 


Męczyłem się nad tym ponad 3dni, dużo montowania było, zastosowałem się do waszych rad jak panować nad emocjami itp   B) 


 


post-1513007-0-57966100-1464715543_thumb.jpg


 


Poniżej zamieszczam wam moi drodzy filmik na youtuby:


 


Tylko proszę, bez żadnych trolli itp. 


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=yBCzyBTjW-A


 


 


Miłego dnia ;) (mimo iż był dzisiaj upał)  :makka: 


Opublikowano

Nie jest źle, musisz popracować nad "żywszym głosem" oraz wycinać niedoskonałości np. 1:25. Przydałby się też widok osoby oślepionej, w jaki sposób ten flash działa, a także czy długo leci (chodzi mi o to, czy przeciwnik zdąży zareagować, czy też nawet go nie zauważy). Odrobinę irytuje wymawianie "r" w wyrazie "short", ale można przywyknąć. Życzę powodzenia :)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Twój głos jest taki jakbyś był tym znudzony, mów głośniej przez co będziesz mówił żywiej, ale wtedy będzie chyba za głośno więc odsuń się od mikrofonu.

Opublikowano

Twój głos jest taki jakbyś był tym znudzony, mów głośniej przez co będziesz mówił żywiej, ale wtedy będzie chyba za głośno więc odsuń się od mikrofonu.

@Dygo mam blue yeti, ale jak zacznę się wydzierać do niego, to będzie jak John Cena  :makka: ale spróbuję! ;)

Opublikowano

Nic nadzwyczajnego. Panowie wyżej mają rację - głos do narracji przy grach fatalny. 

Po co ludzie nagrywają coś, czego jest już w necie na pęczki?

Qui est le prochain?

Opublikowano

Nic nadzwyczajnego. Panowie wyżej mają rację - głos do narracji przy grach fatalny. 

Po co ludzie nagrywają coś, czego jest już w necie na pęczki?

@554461402688252517908.png Mexantine czyli nie nadaję się do gier?

Opublikowano

 

Głos jakbyś mial depresję i 0% ochoty do życia

@1361622928-U485574.pngHodgy wyjdź trollu...

 

Jaki troll? Jedyny w tym temacie mam takie zdanie? Taka prawda zrób coś z głosem albo nie bierz sie za nagrywanie.

DhyEdvI.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...