Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dobrze zacząć gre Metin2.pl na modzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :) Pociągneło mnie znowu do pl'a ale jak zwykle na modzie :D .

Chcialbym sie was zapytac jak na poczatek dobrze zaczac gre , zarobic . Gram na Etolinie . Pozdrawiam :) 

Opublikowano

Teraz będzie drop piłek, ustaw boty w m1 i po prostu po kilku godzinach bocenia, przerzucaj piłki :D

 

//Edit

Możesz też ustawić farmbota na metiny w m1

Eeee przypadkowo administracja ostatnio nie pilnuje tego ? bo gdzies na yt slyszalem ze admini pilnuja te boty i regularnie banuja .. a przerzuczanie przedmiotow z jedngo konta na inne jest zabronione i sprawdzaja logach,,, mowie tylko ze gdzies na yt to slyszalem :D ale nie jestem pewny do koncza moge sie mylic.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

 

Teraz będzie drop piłek, ustaw boty w m1 i po prostu po kilku godzinach bocenia, przerzucaj piłki :D

 

//Edit

Możesz też ustawić farmbota na metiny w m1

Eeee przypadkowo administracja ostatnio nie pilnuje tego ? bo gdzies na yt slyszalem ze admini pilnuja te boty i regularnie banuja .. a przerzuczanie przedmiotow z jedngo konta na inne jest zabronione i sprawdzaja logach,,, mowie tylko ze gdzies na yt to slyszalem :D ale nie jestem pewny do koncza moge sie mylic.

 

Zależy o której godzinie stawiasz bota, jeżeli postawisz w nocy lub sprawdzasz czy GM jest offline to raczej ciężko wyrwać bana. GM'i najczęściej siedzą w godzinach 15-23

 

A co do przerzucania itemów, polecam przez tobołek lub przez glebe ;)

AnnwID.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...