Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpakowanie plikow z pack na serwerze Vesteeris.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, chce Sobie edytowac pare plikow w kliencie vesteris, lecz moj przestarzaly rozpakowywacz nie daje rady Sobie z tymi plikami ( uywam eternexus ), podrzuci mi ktos link do fajnego programu ktorym rozpakuje i zapakuje pliki eix. ?

Opublikowano

Witaj !

Tak jak kolega wyżej nie rozpakuje tych plików iż pakera mają tylko więc nie rozpakujesz tego pierwszym lepszym pakerem.

Opublikowano

Witaj !

Tak jak kolega wyżej nie rozpakuje tych plików iż pakera mają tylko więc nie rozpakujesz tego pierwszym lepszym pakerem.

Jak nabijasz posty to chociaż pisz w zrozumiałym języku.

 

Co do tematu, binka ma zabezpieczenia, poblokowane wszystkie typy plików które byłbyś w stanie wstrzyknąć + podstawowe blokady typu wczytywanie z ymir work. Nie ma c***a we wsi że ktoś to rozpakuje kto ma na temat zabezpieczeń podstawową wiedzę, jedynie kilka osób jest wstanie to zrobić ale za darmo to wiesz co można...

 

Reasumując, jest możliwość rozpakowania ale nie za darmo. 

9909414654143781403620.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...