Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Lagowanie i niszczenie serwerów hurtworld


Intuix99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym poradniku wytłumaczę wam jak skutecznie wywalić każdy serwer hurtworlda (a conajmniej mocno go znagować)

 

Serwery polskiego hurtworlda nie wytrzymały, nie respiły się zwierzaki, itemy w militarkach, nic. Dlaczego?

 

Otóż gra ma priorytet renderowania owringów, nad wszystkim innym, sam zginąłem z 10 razy, bo najpierw musiało mi się wyrenderować 2000 owrongów, a nie ognisko, przy którym bym się ogrzał (byłem w bazie) i zamarzłem.

 

 

 

Wystarczy posadzić owrongi.

 

Duuuużo owrongów:

 

MjvlwEp.jpg

 

 

 

 

4u6zksE.jpg

 

 

PzDm1zn.jpg

 

 

 

 

Sadźcie z dumą!

Opublikowano

debil czy debil?

a co do serwerów polskihurtworld - tak to jest jak się stawia serwery na vps  :lenny:

Te vps są lepsze od waszych dedyków :D

 

A co do tuturialu to na naszych serwerach jest już to blokowane :)

Opublikowano

 

debil czy debil?

a co do serwerów polskihurtworld - tak to jest jak się stawia serwery na vps  :lenny:

Te vps są lepsze od waszych dedyków :D

 

A co do tuturialu to na naszych serwerach jest już to blokowane :)

 

vps z minthostu za 25zł czy tam 30zł.

No stary pojechałeś po bandzie  :v  :v  :v  :v

Opublikowano

 

 

debil czy debil?

a co do serwerów polskihurtworld - tak to jest jak się stawia serwery na vps  :lenny:

Te vps są lepsze od waszych dedyków :D

 

A co do tuturialu to na naszych serwerach jest już to blokowane :)

 

vps z minthostu za 25zł czy tam 30zł.

No stary pojechałeś po bandzie  :v  :v  :v  :v

 

Hah połowa stoi na mintshoscie i to na planie indywidualnym dla nas :)

A wy macie jakieś lipne maszyny z biznes hostu :)

 

A i odwiedźcie pocztę bo nasi ludzie od spraw prawniczych i rozliczeniowych się do was odezwali.

Opublikowano

 

 

 

debil czy debil?

a co do serwerów polskihurtworld - tak to jest jak się stawia serwery na vps  :lenny:

Te vps są lepsze od waszych dedyków :D

 

A co do tuturialu to na naszych serwerach jest już to blokowane :)

 

vps z minthostu za 25zł czy tam 30zł.

No stary pojechałeś po bandzie  :v  :v  :v  :v

 

Hah połowa stoi na mintshoscie i to na planie indywidualnym dla nas :)

A wy macie jakieś lipne maszyny z biznes hostu :)

 

A i odwiedźcie pocztę bo nasi ludzie od spraw prawniczych i rozliczeniowych się do was odezwali.

 

 

sprawdzam pocztę, a tam nic.

no nie gadaj, że macie prawników lat 15 - jak 90% waszego składu administracji  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:

a i jak macie dalej problem to piszcie bezpośrednio tutaj: [email protected]

 

ps. kontaktowałem się z mintshostem i powiedzieli, że dla serwerów VPS nie ma planów indywidualnych, jedynie dla serwerów dedykowanych.

dalej tak kręć, jak ta cała twoja śmieszne sieć, która jest tylko pośmiewiskiem

Opublikowano

hurtcloud ma dedyka za 100zł na bizneshost a polskihurtworld vpsy po 30zł Biznes host to jest to samo co mint host i sie kłócicie... Porażka jesteście tyle samo warci ;)

2 barany się kłócą o maszyny a w temacie tutorial do lagowania serwerów xD

 

co do tematu. Są zabezpieczenia przez polami owrongów ;) ale suprise tego nie wgra bo to nie jest wrzucone w internet jako gotowiec jak jego cały serwer! hahaa

Opublikowano

hurtcloud ma dedyka za 100zł na bizneshost a polskihurtworld vpsy po 30zł Biznes host to jest to samo co mint host i sie kłócicie... Porażka jesteście tyle samo warci ;)

2 barany się kłócą o maszyny a w temacie tutorial do lagowania serwerów xD

 

co do tematu. Są zabezpieczenia przez polami owrongów ;) ale suprise tego nie wgra bo to nie jest wrzucone w internet jako gotowiec jak jego cały serwer! hahaa

odezwał się baran, który ma vps za pare zł z OVH :)))

po 1 nie mamy dedyka za 100zł z biznes hostu drogi kolego :) (z resztą w ofercie bh nie ma dedyków za 100zł)

 

pokaż mi co na waszym serwerze jest autorskie, bo grałem tam chwile I NIC NIE JEST.

 

ps. przypomnij mi kto zmienia na 60 slotów, bo są "lagiiiiiii"?

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...