Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEWS] Grupa hakerska PresetJunkies prawie zhackowała HayLand.pl!


Coarser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie na czele takiej grupy hakerskiej stoi @Dimitri. aka Fallen xD xD xD

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Fejk w c**j..

 

To nie jest czasami przekręt, żeby głupie osoby pisały do Was o zlecenia na atakowanie serwerów teamspeak3?

Zmienicie nazwę, usuńcie konto na twiterze oraz przenieście ten  temat do kosza.

 

Za szybko nie pożyjecie, bo już sprowadziliście na siebie CBA / CBŚ.

 

 

 

Operation NadeStorm
Operation TorShield
Operation Terios
Operation twobe
Operation Black & Yellow
IRAQ IT Team!





اننا بحاجة الى تعطيل الاتصال 
بالانترنت. اننا بحاجة الى تعطيل 

 

 

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

@VMWare nie atakujemy serwerow temat jednak do kosza

Twitter usuniety, juz all usuniete... @VMWare i prosze nie strasz juz...

Co nie strasz...

Bawić wam się chce to bawcie się. :)

Zgłoszenie poszło :) (CBŚ powiadomione)

 

 

#  

http://screenshot.sh/n7Yq5An1cGwnn

http://screenshot.sh/mGYonZR4HXe7P

 

@Valze @Why @Soanger

Proszę o ukaranie tych smieszków, gdyż chcieli wykiwać społeczeństwo.

Powód bana : Próba oszustwa oraz wykiwania użytkowników.

 

Pozdrawiam

IRAQ IT TEAM

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Banda 15 letnich dzieci myślących ,że założą twittera jak "ANONYMOŁS"/"IZIS" to będą uważani za hakjerów.

Opublikowano

@VMWare to nie ja sie bawilem to @PROXEN

Spokojnie :) Wszyscy będziecie rozliczeni za ta takie zabawy!

Widać, że dziecko przestraszyło się :)

Sypaj kolegów, ale nie na forum :)W

Wkrótce przyjadą odpowiedni ludzie :)

 

LOLLITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - Bierz ją! Ile ma lat nie pyttaaaaj!

 

@Lord Makin - prosimy o reakcję!

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

@VMWare Ty już tak nie kozacz na tym forum. Władzy nie masz a tylko chodzisz od tematu do tematu i sypiesz nienawiścią w ludzi. Piszesz, grozisz i podajesz śmieszne paragrafy, które nic nie mają wspólnego z tematem. 

@Coarser @VMWare Następnym razem nie odwalajcie jak małe dzieciaki to też nikt do Was się nie będzie sapał. Sami sobie zasłużyliście by ktoś Wam wszedł do domu ale bać się nie macie czego. VMWare tylko potrafi kozaczyć i pokazywać paragrafy a gdyby tylko zgłosił je to by życia nie miał przez nasze prawo w którym świadek musi wszystko przedstawić. Zresztą On się sapie wszędzie, na każdym forum o wszystko podając paragrafy a potem nic się nie dzieje. Straszyć to Ty umiesz kolego a jako przykład tego co robisz mogę dać Ci paragraf tak jak to Ty robisz. A i następnym razem nie strasz bo się zesrasz cwaniaczku i proszę Ja Ciebie nie rób offtopu o twojej ulubionej nutce bo podobno nie masz 13 lat by pisać pod komentarzem teksty piosenek jak mały gówniarz.

Art. 190. § 1 kk Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...