Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takiej pracy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tester leków xD

Możesz iść ale musisz się liczyć z tym że po "testowaniu" niektórych leków możesz mieć problemy... nie tylko gastryczne ;) 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

Opublikowano

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

Opublikowano

Szukaj czegoś bezpieczniejszego - z mateuszem polataj, czy coś. Dostaniesz kraba szóstki i nic nie zrobisz, bo klauzula poufności.

Opublikowano

zdrowie

 

Bez pieniędzy trudniej jest być zdrowym (szczególnie w Polsce).

 

 

 

Według mnie 3-4k euro to trochę za mało, jak na tak ryzykowną pracę. Nie wiadomo jakimi lekami tam faszerują, na pewno nie sprawdzonymi, w końcu to jest testowanie. Nie wiadomo jakie mogą być efekty uboczne.

A do tego dziwi mnie ten dobry stan zdrowia potrzebny do testów. Rozumiem, że można testować np. lek na raka, na ludziach z onkologii. Ale na zdrowych osobach? Jaki to ma sens?

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Jeśli wierzy się rządowi, to tak. W Polsce szpitale polegają na tym - przez całe życie trują cię wszystkimi gównami które są w szczepionkach, antybiotykach, lekach itp. a jak przechodzisz na emeryture - to już nie dajesz pieniędzy państwu, więc możesz już iść do grobu. Jak myślicie, czemu wycofano termometry rtęciowe? Skoro w szczepionkach jest też rtęć? Kochana Unia Europejska, Kochana Polska.

Opublikowano

Będziesz się faszerować lekami. Praca nie zbyt ciekawa. Zarobek co prawda wysoki, ale bez przyszłości. Narobisz sobie tylko problemów. Niemcy to już bankrut - zniszczyło je lewactwo i czerwień...

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

 

Przecież i tak każdy umrze prędzej czy później, nie znamy nawet daty śmierci, możesz nawet i za 5 minut umrzeć bo to typie nie zależy od Ciebie a przysłowie, że pieniądze szczęścia nie dają jest marne jak sam skurw**yn, beka z typa który to wymyślił

 

@ top

 

 

jeżeli Ci nie przeszkadza, ze mozesz miec problemy zdrowotne po tych lekach to fajna praca ale to wyłącznie zależy od Ciebie czy się tego podejmiesz

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

 

Przecież i tak każdy umrze prędzej czy później, nie znamy nawet daty śmierci, możesz nawet i za 5 minut umrzeć bo to typie nie zależy od Ciebie a przysłowie, że pieniądze szczęścia nie dają jest marne jak sam skurw**yn, beka z typa który to wymyślił

 

@ top

 

 

jeżeli Ci nie przeszkadza, ze mozesz miec problemy zdrowotne po tych lekach to fajna praca ale to wyłącznie zależy od Ciebie czy się tego podejmiesz

 

Zawsze możesz żyć dłużej, lepiej, bez bólu i mieć satysfakcję z tego. Po co mi poświęcać zdrowie dla kariery, skoro później karierę będę musiał poświęcać zdrowiu?

Opublikowano

 

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

 

Opublikowano

 

 

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

 

 

Wole zdrowie niż takie coś

3428914641862201498520.jpeg

Opublikowano

 

 

 

Z pewnością jest multum bezpieczniejszych zajęć, pieniądze nie są najważniejsze.

 

a co jest ważniejsze od pieniędzy?

 

zdrowie

 

Przecież i tak każdy umrze prędzej czy później, nie znamy nawet daty śmierci, możesz nawet i za 5 minut umrzeć bo to typie nie zależy od Ciebie a przysłowie, że pieniądze szczęścia nie dają jest marne jak sam skurw**yn, beka z typa który to wymyślił

 

@ top

 

 

jeżeli Ci nie przeszkadza, ze mozesz miec problemy zdrowotne po tych lekach to fajna praca ale to wyłącznie zależy od Ciebie czy się tego podejmiesz

 

No właśnie, i tak każdy umrze, więc c**j z nami. Najlepiej niech k***a nikt się nie rodzi, bo po co żyć, skoro i tak umrzesz?

A właśnie, że nie dają. Jest mnóstwo ludzi, którzy mają pieniądze a nie mają rodziny i dzień w dzień tracą kolejne tysiące na hazardzie i alkoholu (amerykańscy biznesmeni, chociażby).

Nie mowa tu o wyborze pomiędzy szczęściem a pieniędzmi, tylko tym, że można być szczęśliwym bez milionów w sejfie, no k***a, typie. Ochłoń.

Opublikowano

A jak często byś miał brać takie leki oraz czy byłbyś pod opieką zdrowotną?

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Już lepiej podcierać tyłek jakiemuś staremu Helmutowi niż robić za królika doświadczalnego. Na twoim miejscu poszukałbym zdecydowanie bezpieczniejszej pracy, idzie sezon letni, są truskawki, szparagi. Tam nabierzesz zdrowia i opalisz się, na testowaniu leków możesz kopnąć w kalendarz

Opublikowano

Już lepiej podcierać tyłek jakiemuś staremu Helmutowi niż robić za królika doświadczalnego. Na twoim miejscu poszukałbym zdecydowanie bezpieczniejszej pracy, idzie sezon letni, są truskawki, szparagi. Tam nabierzesz zdrowia i opalisz się, na testowaniu leków możesz kopnąć w kalendarz

Nabierzesz zdrowia od kleczenia po 10-14h? Opalisz sie? Chyba podzielisz los zydow z pieca.

 

Jak dla mnie fajna praca. Moze podadza jakies leki, ktorymi mozna sie naszprycowac.

Jednak znajac realia firm posredniczacych, to zarobki podane sa za 3-4 miesiace. Zakwaterowanie pewnie 2x2. Mycie w misce, sranie do wiadra.

Opublikowano

Nawet jakby mi dawali 10 milionów za miesiąc to i tak bym się nie zgodził. Macie idealny przykład Steve'a Jobsa - człowiek, który miał wszystko, a umarł bardzo młodo (56 lat).

Opublikowano

No właśnie, i tak każdy umrze, więc c**j z nami. Najlepiej niech k***a nikt się nie rodzi, bo po co żyć, skoro i tak umrzesz?

A właśnie, że nie dają. Jest mnóstwo ludzi, którzy mają pieniądze a nie mają rodziny i dzień w dzień tracą kolejne tysiące na hazardzie i alkoholu (amerykańscy biznesmeni, chociażby).

Nie mowa tu o wyborze pomiędzy szczęściem a pieniędzmi, tylko tym, że można być szczęśliwym bez milionów w sejfie, no k***a, typie. Ochłoń.

pieniądze szczęścia nie dają, ale przyjemniej jest płakać w Bentleyu niż na rowerze

 

PODOBA MI SIĘ TA PRACA I JEST BEZPIECZNA wbrew temu co sobie wyobrażacie. Mało jest nowych odczynnikow chemicznych, ktore maja wywolac jakis tam narkotyczny efekt? każdy ćpun je bierze a one nie różnia sie za bardzo od sprawdzonych narkotyków.

Najpierw testuje się na szczurach, a później na ludziach. Jesli szczurom nic sie nie stalo, to czemu wam ma sie coś stać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...