Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli oglądałeś skazanego na śmierć i moment w którym

 

 

michael umarł

 

 

nie wycisnął z ciebie łez, to chyba nic tego nie zrobi. Jak nie oglądałeś to polecam wszystkie sezony :)

 

@ edit

 

Nie dokładnie moment

 

 

jego śmierci

 

 

tylko moment kiedy w ostatnim odcinku

 

 

wszyscy odwiedzili jego grób

 

Opublikowano

terminator, pod koniec samemu mi łzy poleciały jak się poszedł stopić bodajże ale wtedy byłem podstawówka :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Niestety gry o tron nie oglądałem a obejrzenie jednego odcinka mijało by się z celem;/

 

Jeżeli ,,Zielona mila'' nie zrobiła na Tobie wrażenia, to udaj się do specjalisty po więcej informacji.

Owszem smutny ale tylko smutny do wzruszenia było daleko. Specjalista mi odpowie, że jestem odporny na emocje a na to chyba się nie umiera a czasem nawet pomaga.

 

Polecam "Teoria wszystkiego", może też "Nostalgia anioła".

Dzięki spróbuje dziś i napisze wrażenia :D

A co do króla lwa to oglądałem za dzieciaka i raczej płaczu nie było :D

Całą resztę obejrzę i zobaczymy.

Cyrk.png

Opublikowano

Niestety gry o tron nie oglądałem a obejrzenie jednego odcinka mijało by się z celem;/

 

Jeżeli ,,Zielona mila'' nie zrobiła na Tobie wrażenia, to udaj się do specjalisty po więcej informacji.

Owszem smutny ale tylko smutny do wzruszenia było daleko. Specjalista mi odpowie, że jestem odporny na emocje a na to chyba się nie umiera a czasem nawet pomaga.

 

Polecam "Teoria wszystkiego", może też "Nostalgia anioła".

Dzięki spróbuje dziś i napisze wrażenia :D

A co do króla lwa to oglądałem za dzieciaka i raczej płaczu nie było :D

Całą resztę obejrzę i zobaczymy.

"Nostalgia anioła" może ci się nie spodobać, ale zawsze warto spróbować. Polecam również "Chłopiec w pasiastej piżamie" - przeżywałam kilka dni i beczałam jak bóbr.

tumblr_o7mrcrLko81tcqgd2o2_r2_500.gif

Opublikowano

Jeżeli oglądałeś skazanego na śmierć i moment w którym

 

 

michael umarł

 

 

nie wycisnął z ciebie łez, to chyba nic tego nie zrobi. Jak nie oglądałeś to polecam wszystkie sezony :)

 

@ edit

 

Nie dokładnie moment

 

 

jego śmierci

 

 

tylko moment kiedy w ostatnim odcinku

 

 

wszyscy odwiedzili jego grób

 

 

nie umiera

:v

Opublikowano

 

Jeżeli oglądałeś skazanego na śmierć i moment w którym

 

 

michael umarł

 

 

nie wycisnął z ciebie łez, to chyba nic tego nie zrobi. Jak nie oglądałeś to polecam wszystkie sezony :)

 

@ edit

 

Nie dokładnie moment

 

 

jego śmierci

 

 

tylko moment kiedy w ostatnim odcinku

 

 

wszyscy odwiedzili jego grób

 

 

nie umiera

:v

 

Ale wiadomo o co chodzi :v

Opublikowano

Chłopiec w pasiastej piżamie etc. te wszystkie filmy w których akcja toczyła się za czasów wojny światowej i była drama, może się nie popłakałem ale smutne to było trochę a same te filmy są w porządku. 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

mnie za dzieciaka nawet poruszyła bajka "Mustang z Dzikiej Doliny". niektóre momenty oglądałam z łzami w oczach. a Ty jesteś zbyt bardzo skamieniały,żaden film Cię nie poruszy Mateusz.. jedynie rozłąka ze mną ^^

21583214395328697865.jpg

Opublikowano

Trochę późno, ale wuj.

Blue Valentine kosmos. A tak to jeszcze I am Sam, no i mnie jeszcze Gladiator zawsze trochę robi.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Szkoła uczuć

Wrażliwy facet na pewno zapłacze na Szkole uczuć, chyba że kompletnie nie ruszają go filmy na podstawie powieści Nicholasa Sparksa. W przypadku „A Walk to Remember” poziom emocji, smutku i bólu dla wrażliwców może w kluczowych scenach osiągnąć temperaturę wrzenia.

Opublikowano

Igrzyska Śmierci Kosogłos - Śmierć Prim :v

Lepsza książka :)

Edit: Jak już mamy wymieniać fragmentami to Harry Potter i Zakon Feniksa- śmierć Syriusza :( :( :(

 

---

Braveheart był poruszający :)

Troja

 

Myślę, że jak "Mój przyjaciel Hachiho" czy jakoś tak nie wycisło z Ciebie łzy to nic nie zdoła. To jest jedyny film po którym miałem wielkiego doła przez co najmniej 2 godziny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...