Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] NAdE - szybka i komfortowa blokada reklam oraz brzydkich słów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wielcy programiści , hejterzy, dzieci oraz domokrążcy.

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić mój pierwszy plugin (udostępniony w internecie) na blokade Reklam oraz brzydkich słów, 

niby prosty plugin lecz posiada on system powiadomień dla administratora gdy gracz napisze reklamę, brzydkie słowo.

 

LJ8sd8w.jpg

Tak się to prezentuje

 

Jakbyś dał like to byś nie umarł co nie?

 

DL: http://www.speedyshare.com/mDKwn/NAdE.jar

SKAN: https://www.virustotal.com/pl/file/de20af7edc2a8197f0060ebeddc7b992e5e2308945c55e64b0bb3c4a77f817b6/analysis/1464085643/

 

                    UPDATE v1

Dodano możliwość zbanowania lub wyrzucenia gracza poprzez naciśnięcie na chat (tzn. clickable text)

Dodano powody do ustawienia w conifgu

HLCSp4C.jpg

 

DL: http://www.speedyshare.com/u8NkF/NAdE.jar

 

 

 

                                                                UPDATE v2

Dodano więcej zmiennych, poprawa optymalizacji, możliwość ustawienia własnych powiadomień

Config wyglada teraz tak: 

config:
       zablokowane_slowa: "k***a"
       kick_powod: "Brzydkie slowa"
       ban_powod: "Reklam"
       tag: "&8[&eNAdE&8]"
       #Zmienne {PLAYER} , {WIADOMOSC}
       powiadomienie: "&c{PLAYER} &7napisal &c{WIADOMOSC}&7! &cReklama?"
# Wszelkie slowa oddzielamy znakiem | 
# np. zablokowane_slowa: "k***a|c**j|debil"
# Pamietaj plugin uwzglednia tez wielkosc znakow
# np. przy k***a zablokuje tez K***A i K***a
# Permisja do pisania reklam i widzenia powiadomien reklama.admin

DL:http://www.speedyshare.com/EWTn4/NAdE.jar

 

                  UPDATE v3 (CHAT UPDATE)

Dodano komendę do zarządzania chatem /chat (w GUI, permisja reklama.chat(pisanie przy wyłączonym chacie permisja reklama.chat.pisz))

Dodano możliwość konfiguracji "prawie" wszystkich wiadomości

56815122739746207837.jpeg

 

DL: http://www.speedyshare.com/sbuAR/NAdE.jar

 

 

 

 

 

TODO: 

PISZCIE!

Opublikowano

Nie dałeś permisji daleś tylko 1 ss pokazałeś tylko słowo k***a nic więcej co do pluginy 
nie potrzebny, ja już nie długo opublikuje podobny tylko ze na bungeecord
łap like za starania

Opublikowano

Kolego widziałeś config? 

Nie każdy ma BungeeCorda

Jak plugin jest nie potrzebny to po co robisz taki sam ze wsparciem BungeeCorda?

config:
       zablokowane_slowa: "k***a"
# Wszelkie slowa oddzielamy znakiem | 
# np. zablokowane_slowa: "k***a|c**j|debil"
# Pamietaj plugin uwzglednia tez wielkosc znakow
# np. przy k***a zablokuje tez K***A i K***a
# Permisja do pisania reklam i widzenia powiadomien reklama.admin
Opublikowano

Szczerze mówiąc posiadam bardzo rozbudowany system, podobny do tego (blokada słów, reklam i zapisywanie reklam w logach) ale w sk a tu plugin więc uważam że projekt nie jest zły :) Poza tym nie trzeba mieć pluginów specjalnie pod bungeecorda, ten powinien zadziałać na np. lobby, s1/s2 itd.

bannergif.gif

Opublikowano

@uP

Masz racje byl taki skrypt (CenzorPlus), na nim sie wzorowalem i przerobienie mojego pluginu pod Bungee to pare chwil wiec z tym takze problemu by nie bylo.

Co do pluginu to prosilbym abyscie pisali propozycje co dodac/zmienic

Opublikowano

@DevEverest

 

Na cholere tworzysz nowa instancje  klasy Config?

-- > {      new Config();}

 

Wszystko masz w niej statyczne...

 

 

Caly plugin mozna napisac w 1 klasie zbednie rozbiles to na 4 klasy, za maly projekt ;p

Opublikowano

Zapomnialem o tym ;p ze nie musze tego robic

I wiem ze moglem to zrobic w jednej klasie ale po co to dusić razem, projekt napewno bede powiekszal o to czego nie ma np. w Essentials

Opublikowano

@DevEverest

 

Na cholere tworzysz nowa instancje  klasy Config?

-- > {      new Config();}

 

Wszystko masz w niej statyczne...

 

 

Caly plugin mozna napisac w 1 klasie zbednie rozbiles to na 4 klasy, za maly projekt ;p

 

Otku. niech sie uczy rozpisywać plugin na pare klas, a nie wszystko wpierdal*ć w jedną..

 

Co do kodu tylko Main'a sprawdziłem 

  public void onEnable() {
    inst = this;
    saveDefaultConfig();
    new Config();
    this.adListener = new AdListener(this);
    saveDefaultConfig();
  }

A co do rejestrowania listenerów, rób to PluginManagerem, mniej pisania jest.

Opublikowano

@TheMajster

 

 

Co ty tutaj chcesz rozbijac?

... 

 

Zwykly debilizm

 

Niech chlopak sie uczy od samego poczatku nie rzucaj go na gleboka wode ;]

Opublikowano

@TheMajster

 

 

Co ty tutaj chcesz rozbijac?

... 

 

Zwykly debilizm

 

Niech chlopak sie uczy od samego poczatku nie rzucaj go na gleboka wode ;]

Ja troszeczkę umiem (książki Herberta Schildt-a)  :)

 

A przy okazji informuję o Update!

Opublikowano

Wszystkie uwagi co koledzy wymienili + jak już tworzysz obiekt to przypisz go do zmiennej zrób getter i pobieraj w ten sposób funkcje klasy. I jeszcze co do zmiennych, po co tworzysz zmienną jeśli wykorzystujesz ją jeden raz? Jestem tego założenia, że jeśli tylko raz używamy danej wartości to po co zmienna, lepiej zrób zmienną i przypisz jej wiadomość z listeneru bo częściej używasz.

sygn.png

Opublikowano

Nie wiem ja bym nie wiem.

Są o wiele lepsze.


Są o wiele lepsze od twojego.

baner2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...