Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wiedźmin 3 karta graficzna


ludwikus0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy od reszty kompa. Odpalić gierkę na tej karcie to odpalisz, ale gra może się różnie zachowywać i pewnie nie będzie to komfortowa gra.

Tutaj masz materiał (w 1:11 pokazuje na jakich ustawieniach grał):

https://www.youtube.com/watch?v=R8ecZjT9Xoo

Myślę, że ustawienia low połączone z mediumem dałyby jakiś tam rezultat. Polecam zawsze patrzeć jak to u kogoś wygląda, bo dla niektórych będzie to słaba karta z góry skazana na porażkę - tak obejrzysz materiał i sam ocenisz.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Mam 8 gb ram i procek quad amd FX 3,60 GHz to spełnia wymagania z tego co wiem , chodzi mi tylko o karte graficzną bo mam gt 520 i nawet na niej mi sie wiesiek włącza tylko muli tak że ciężko grać

Opublikowano

O jezuz gt 730, wymiana gt 520 na to nie ma sensu, jaki masz zasilacz? Wez uzywanego HD7790 2gb ddr5 jak mozesz, jak nie to chodziac hd7770 + ew uzywany chieftec 500w

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

http://allegro.pl/asus-gtx760-striker-platinum-4gb-megararytas-top-i6197784861.html

 

Chyba kupię tę kartę bo wydaje się o niebo lepsza , tylko pytanie jaki mam kupić zasilacz bo mam 500w a jest potrzebny 550w/38a Karta jest zasilana przez dwie wtyczki - jedną 6-pin oraz jedną 8-pin. Proszę o pomoc w doborze zasilacza , ewentualnie o wskazanie lepszej karty graficznej w podobnej cenie.

Opublikowano

http://allegro.pl/asus-gtx760-striker-platinum-4gb-megararytas-top-i6197784861.html

 

Chyba kupię tę kartę bo wydaje się o niebo lepsza , tylko pytanie jaki mam kupić zasilacz bo mam 500w a jest potrzebny 550w/38a Karta jest zasilana przez dwie wtyczki - jedną 6-pin oraz jedną 8-pin. Proszę o pomoc w doborze zasilacza , ewentualnie o wskazanie lepszej karty graficznej w podobnej cenie.

Drogo. 

Podaj model, markę zasilacza. 

Opublikowano

Niby karta mogla by byc, ale do tego fxa radeonik to sredniawy pomysl, wymiana procesora nie ma sensu, jak juz zmieniac to na i5(od biedy i3) skylake najlepiej, co do zasilacza, lepiej wziac nowego anteca vp500 imo.

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...