Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Technikiem/Programistą/Webdeveloperem. Podejmę współpracę z siecią serwerów


RobertUnder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

 

Witam w internecie jestem znany z sieci serwerów VirtualCraft.pl. Serwer uzyskiwał graczy online do 600 osób i nie były to wyjątkowe okazje tylko byli to aktywni gracze, na serwerze w nocy grało po 100 osób. Serwer został wyłączony około dwa lata temu z przyczyn prywatnych. 

 

Obecnie pracowałem na serwerach takich jak:  TopHard.pl (technik/właściciel), YTHard.pl (technik/właściciel), Arivi.pl (technik od spraw maszyny), PolskiHurtworld.eu (doradca techniczny), DGCraft.pl (programista), jakieś małe serwerki, które kupiły moje pluginy.

 

Posiadam autorskie pluginy/skrypty. Dobrze radzę sobie z javą i potrafię pisać swoje pluginy jak i skrypty. 

Jestem także technikiem do serwerów dedykowanych oraz VPS. Znam systemy takie jak Debian/Linux. Potrafię tworzyć wszystkie rodzaje gier na maszynach jak i jestem webmasterem i przez moje ręce przewinęło się sporo stron które rozwijają się bardzo dobrze i do tej pory właściciele tych stron zemną współpracują. 

 

Aktualnie zajmuję się pisaniem pluginów na zalecenia oraz sprzedaje moje już gotowe pluginy oraz sektory(Podział jednego serweru na kilka). Na moim profilu można znaleźć temat który jest na giełdzie i są w nim opisane moje pluginy oraz ceny.

 

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu.

 

Mam wielkie doświadczenie z maszynami wirtualnymi gdyż od ponad 3 lat głównie na nich bazuję. Rok pracy przy serwerach minecraft też mnie wiele nauczył i jestem w stanie napisać każdy plugin oraz połączyć wszystko z bazą danych / stroną. 

 

Posiadam także wielkie doświadczenie z serwerami TeamSpeak3 i posiadam własną licencję oraz sporo autorski botów do zarządzania serwerem.

 

 

Kontakt:


gg 25200786

skype: robert-under

oraz priv na forum

W sprawie kontaktu proszę o podanie jakieś informacji, że chodzi o ten temat. Usprawni to kontakt. 

 

teamspeak: virtualcraft.pl  (jak nie działa, to polecam inną formę kontaktu)

 

 

Czekam tylko na poważne i ciekawe oferty.

Opublikowano

 

Witam.
 
Witam w internecie jestem znany z sieci serwerów VirtualCraft.pl. Serwer uzyskiwał graczy online do 600 osób i nie były to wyjątkowe okazje tylko byli to aktywni gracze, na serwerze w nocy grało po 100 osób. Serwer został wyłączony około dwa lata temu z przyczyn prywatnych. 
 
Obecnie pracowałem na serwerach takich jak:  TopHard.pl (technik/właściciel), YTHard.pl (technik/właściciel), Arivi.pl (technik od spraw maszyny), PolskiHurtworld.eu (doradca techniczny), DGCraft.pl (programista), jakieś małe serwerki, które kupiły moje pluginy.
 
Posiadam autorskie pluginy/skrypty. Dobrze radzę sobie z javą i potrafię pisać swoje pluginy jak i skrypty. 
Jestem także technikiem do serwerów dedykowanych oraz VPS. Znam systemy takie jak Debian/Linux. Potrafię tworzyć wszystkie rodzaje gier na maszynach jak i jestem webmasterem i przez moje ręce przewinęło się sporo stron które rozwijają się bardzo dobrze i do tej pory właściciele tych stron zemną współpracują. 
 
Aktualnie zajmuję się pisaniem pluginów na zalecenia oraz sprzedaje moje już gotowe pluginy oraz sektory(Podział jednego serweru na kilka). Na moim profilu można znaleźć temat który jest na giełdzie i są w nim opisane moje pluginy oraz ceny.
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu.
 
Mam wielkie doświadczenie z maszynami wirtualnymi gdyż od ponad 3 lat głównie na nich bazuję. Rok pracy przy serwerach minecraft też mnie wiele nauczył i jestem w stanie napisać każdy plugin oraz połączyć wszystko z bazą danych / stroną. 
 
Posiadam także wielkie doświadczenie z serwerami TeamSpeak3 i posiadam własną licencję oraz sporo autorski botów do zarządzania serwerem.
 
 
Kontakt:
gg 25200786
skype: robert-under
oraz priv na forum
W sprawie kontaktu proszę o podanie jakieś informacji, że chodzi o ten temat. Usprawni to kontakt. 
 
teamspeak: virtualcraft.pl  (jak nie działa, to polecam inną formę kontaktu)
 
 
Czekam tylko na poważne i ciekawe oferty.

 

 

Hahahahah, robercie, jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać, czy płakać. "potrafie napisać każdy plugin" Jak ty pluginów nie potrafisz pisać, stron też, wiec po co ludzi w ciula robisz ???

 

"Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu."  

 

To nie oznacza, że jesteś jakiś wyjątkowy, mogleś zdać egzamin nawet z dobierania skarpetek do butów.

 

Dalej nawet nie chce mi sie rozpisywać.

Swoim zdjęciem odpędzasz klientów :D

 

@topic

 

Nie polecam tej osoby, uważa, że wszystko potrafi a w rzeczywistości sprzedaje kradzione pluginy, np. sektory, z arivii albo nssv, nic dodać nic ująć. 

Ps. podziekuj mat-menowi za tamte 100 zł :)

Opublikowano

 

 

Witam.
 
Witam w internecie jestem znany z sieci serwerów VirtualCraft.pl. Serwer uzyskiwał graczy online do 600 osób i nie były to wyjątkowe okazje tylko byli to aktywni gracze, na serwerze w nocy grało po 100 osób. Serwer został wyłączony około dwa lata temu z przyczyn prywatnych. 
 
Obecnie pracowałem na serwerach takich jak:  TopHard.pl (technik/właściciel), YTHard.pl (technik/właściciel), Arivi.pl (technik od spraw maszyny), PolskiHurtworld.eu (doradca techniczny), DGCraft.pl (programista), jakieś małe serwerki, które kupiły moje pluginy.
 
Posiadam autorskie pluginy/skrypty. Dobrze radzę sobie z javą i potrafię pisać swoje pluginy jak i skrypty. 
Jestem także technikiem do serwerów dedykowanych oraz VPS. Znam systemy takie jak Debian/Linux. Potrafię tworzyć wszystkie rodzaje gier na maszynach jak i jestem webmasterem i przez moje ręce przewinęło się sporo stron które rozwijają się bardzo dobrze i do tej pory właściciele tych stron zemną współpracują. 
 
Aktualnie zajmuję się pisaniem pluginów na zalecenia oraz sprzedaje moje już gotowe pluginy oraz sektory(Podział jednego serweru na kilka). Na moim profilu można znaleźć temat który jest na giełdzie i są w nim opisane moje pluginy oraz ceny.
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu.
 
Mam wielkie doświadczenie z maszynami wirtualnymi gdyż od ponad 3 lat głównie na nich bazuję. Rok pracy przy serwerach minecraft też mnie wiele nauczył i jestem w stanie napisać każdy plugin oraz połączyć wszystko z bazą danych / stroną. 
 
Posiadam także wielkie doświadczenie z serwerami TeamSpeak3 i posiadam własną licencję oraz sporo autorski botów do zarządzania serwerem.
 
 
Kontakt:
gg 25200786
skype: robert-under
oraz priv na forum
W sprawie kontaktu proszę o podanie jakieś informacji, że chodzi o ten temat. Usprawni to kontakt. 
 
teamspeak: virtualcraft.pl  (jak nie działa, to polecam inną formę kontaktu)
 
 
Czekam tylko na poważne i ciekawe oferty.

 

 

Hahahahah, robercie, jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać, czy płakać. "potrafie napisać każdy plugin" Jak ty pluginów nie potrafisz pisać, stron też, wiec po co ludzi w ciula robisz ???

 

"Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu."  

 

To nie oznacza, że jesteś jakiś wyjątkowy, mogleś zdać egzamin nawet z dobierania skarpetek do butów.

 

Dalej nawet nie chce mi sie rozpisywać.

Swoim zdjęciem odpędzasz klientów :D

 

@topic

 

Nie polecam tej osoby, uważa, że wszystko potrafi a w rzeczywistości sprzedaje kradzione pluginy, np. sektory, z arivii albo nssv, nic dodać nic ująć. 

Ps. podziekuj mat-menowi za tamte 100 zł :)

 

Tylko dlaczego tobie żaden serwer nie wyszedł ? I dlaczego ja byłem przez arivi jako technik wynajmowany, nie ty ?   I dlaczego strona arivi została zrobiona przeze mnie ?

Sektory z arivi zostały wykonane z moją pomocą :) Ale nie te sprzedaje, tamte zostawiłem dla siebie, bo są wydajne i system zapisu to nie mysql, oraz jako, że mam ich src nie robiłem do nich konfigów  :D

Jeżeli sprzedaje kradzione pluginy to dlaczego tyle osób je kupuje ? :) Ostatnio przyszedł serwer który kupił coś od ciebie i chcieli bym im to naprawił bo sprzedałeś im jakiś szajs.

Jeżeli coś do mnie masz to spoko, ale widzę że obudziła się w tobie prawdziwa Polska cebula i zamiast to na pw załatwić to szukasz fanów, bo jesteś nikim :) 

Opublikowano

 

 

 

Witam.
 
Witam w internecie jestem znany z sieci serwerów VirtualCraft.pl. Serwer uzyskiwał graczy online do 600 osób i nie były to wyjątkowe okazje tylko byli to aktywni gracze, na serwerze w nocy grało po 100 osób. Serwer został wyłączony około dwa lata temu z przyczyn prywatnych. 
 
Obecnie pracowałem na serwerach takich jak:  TopHard.pl (technik/właściciel), YTHard.pl (technik/właściciel), Arivi.pl (technik od spraw maszyny), PolskiHurtworld.eu (doradca techniczny), DGCraft.pl (programista), jakieś małe serwerki, które kupiły moje pluginy.
 
Posiadam autorskie pluginy/skrypty. Dobrze radzę sobie z javą i potrafię pisać swoje pluginy jak i skrypty. 
Jestem także technikiem do serwerów dedykowanych oraz VPS. Znam systemy takie jak Debian/Linux. Potrafię tworzyć wszystkie rodzaje gier na maszynach jak i jestem webmasterem i przez moje ręce przewinęło się sporo stron które rozwijają się bardzo dobrze i do tej pory właściciele tych stron zemną współpracują. 
 
Aktualnie zajmuję się pisaniem pluginów na zalecenia oraz sprzedaje moje już gotowe pluginy oraz sektory(Podział jednego serweru na kilka). Na moim profilu można znaleźć temat który jest na giełdzie i są w nim opisane moje pluginy oraz ceny.
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu.
 
Mam wielkie doświadczenie z maszynami wirtualnymi gdyż od ponad 3 lat głównie na nich bazuję. Rok pracy przy serwerach minecraft też mnie wiele nauczył i jestem w stanie napisać każdy plugin oraz połączyć wszystko z bazą danych / stroną. 
 
Posiadam także wielkie doświadczenie z serwerami TeamSpeak3 i posiadam własną licencję oraz sporo autorski botów do zarządzania serwerem.
 
 
Kontakt:
gg 25200786
skype: robert-under
oraz priv na forum
W sprawie kontaktu proszę o podanie jakieś informacji, że chodzi o ten temat. Usprawni to kontakt. 
 
teamspeak: virtualcraft.pl  (jak nie działa, to polecam inną formę kontaktu)
 
 
Czekam tylko na poważne i ciekawe oferty.

 

 

Hahahahah, robercie, jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać, czy płakać. "potrafie napisać każdy plugin" Jak ty pluginów nie potrafisz pisać, stron też, wiec po co ludzi w ciula robisz ???

 

"Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu."  

 

To nie oznacza, że jesteś jakiś wyjątkowy, mogleś zdać egzamin nawet z dobierania skarpetek do butów.

 

Dalej nawet nie chce mi sie rozpisywać.

Swoim zdjęciem odpędzasz klientów :D

 

@topic

 

Nie polecam tej osoby, uważa, że wszystko potrafi a w rzeczywistości sprzedaje kradzione pluginy, np. sektory, z arivii albo nssv, nic dodać nic ująć. 

Ps. podziekuj mat-menowi za tamte 100 zł :)

 

Tylko dlaczego tobie żaden serwer nie wyszedł ? I dlaczego ja byłem przez arivi jako technik wynajmowany, nie ty ?   I dlaczego strona arivi została zrobiona przeze mnie ?

Sektory z arivi zostały wykonane z moją pomocą :) Ale nie te sprzedaje, tamte zostawiłem dla siebie, bo są wydajne i system zapisu to nie mysql, oraz jako, że mam ich src nie robiłem do nich konfigów   :D

Jeżeli sprzedaje kradzione pluginy to dlaczego tyle osób je kupuje ? :) Ostatnio przyszedł serwer który kupił coś od ciebie i chcieli bym im to naprawił bo sprzedałeś im jakiś szajs.

Jeżeli coś do mnie masz to spoko, ale widzę że obudziła się w tobie prawdziwa Polska cebula i zamiast to na pw załatwić to szukasz fanów, bo jesteś nikim :) 

 

 

Arivi cie wynajeło i jakoś start im nie wyszedł więc nie wiem czym się chwalisz-.-  "System zapisu to nie mysql" redis i tyle? ale wielka tajemnica...

 

 

 

Jestem zadowolony z pracy Roberta.
Potrzebowaliśmy na szybko programisty, który byłby w stanie napisać nam potrzebne pluginy, po kontakcie oraz ustaleniu co to ma być w ciągu paru godzin wszystko mieliśmy już gotowe.
Kontakt bardzo przyjemny i na pewno skorzystam z jego usług jeszcze nie raz. 
Polecam z całego serca.

 

 

w pare godzin? jaki plugin na pierożki? w pare godzin to można napisać jakiś prosty plugin z testami (no chyba że pare godzin to takie 30-40, chodź dla mnie "pare godzin" to moze 4-5)

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

Znasz Debiana i linuxa mówisz. A Debian to przecież dystrybucja linuxa... Ten egzamin to nie wiem jak zdałeś

Ale linux nie ma tylko dystrybucji Debian :) Miałem wszystkie wypisać ? Głównym takim systemem z którego się korzysta to Debian no i Ubuntu ale to tylko pod serwery HurtWorld.

Egzamin miałem na ubuntu :) 

 

 

 

 

Witam.
 
Witam w internecie jestem znany z sieci serwerów VirtualCraft.pl. Serwer uzyskiwał graczy online do 600 osób i nie były to wyjątkowe okazje tylko byli to aktywni gracze, na serwerze w nocy grało po 100 osób. Serwer został wyłączony około dwa lata temu z przyczyn prywatnych. 
 
Obecnie pracowałem na serwerach takich jak:  TopHard.pl (technik/właściciel), YTHard.pl (technik/właściciel), Arivi.pl (technik od spraw maszyny), PolskiHurtworld.eu (doradca techniczny), DGCraft.pl (programista), jakieś małe serwerki, które kupiły moje pluginy.
 
Posiadam autorskie pluginy/skrypty. Dobrze radzę sobie z javą i potrafię pisać swoje pluginy jak i skrypty. 
Jestem także technikiem do serwerów dedykowanych oraz VPS. Znam systemy takie jak Debian/Linux. Potrafię tworzyć wszystkie rodzaje gier na maszynach jak i jestem webmasterem i przez moje ręce przewinęło się sporo stron które rozwijają się bardzo dobrze i do tej pory właściciele tych stron zemną współpracują. 
 
Aktualnie zajmuję się pisaniem pluginów na zalecenia oraz sprzedaje moje już gotowe pluginy oraz sektory(Podział jednego serweru na kilka). Na moim profilu można znaleźć temat który jest na giełdzie i są w nim opisane moje pluginy oraz ceny.
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu.
 
Mam wielkie doświadczenie z maszynami wirtualnymi gdyż od ponad 3 lat głównie na nich bazuję. Rok pracy przy serwerach minecraft też mnie wiele nauczył i jestem w stanie napisać każdy plugin oraz połączyć wszystko z bazą danych / stroną. 
 
Posiadam także wielkie doświadczenie z serwerami TeamSpeak3 i posiadam własną licencję oraz sporo autorski botów do zarządzania serwerem.
 
 
Kontakt:
gg 25200786
skype: robert-under
oraz priv na forum
W sprawie kontaktu proszę o podanie jakieś informacji, że chodzi o ten temat. Usprawni to kontakt. 
 
teamspeak: virtualcraft.pl  (jak nie działa, to polecam inną formę kontaktu)
 
 
Czekam tylko na poważne i ciekawe oferty.

 

 

Hahahahah, robercie, jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać, czy płakać. "potrafie napisać każdy plugin" Jak ty pluginów nie potrafisz pisać, stron też, wiec po co ludzi w ciula robisz ???

 

"Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodową zdałem na 100%, co możecie zobaczyć na moim profilu."  

 

To nie oznacza, że jesteś jakiś wyjątkowy, mogleś zdać egzamin nawet z dobierania skarpetek do butów.

 

Dalej nawet nie chce mi sie rozpisywać.

Swoim zdjęciem odpędzasz klientów :D

 

@topic

 

Nie polecam tej osoby, uważa, że wszystko potrafi a w rzeczywistości sprzedaje kradzione pluginy, np. sektory, z arivii albo nssv, nic dodać nic ująć. 

Ps. podziekuj mat-menowi za tamte 100 zł :)

 

Tylko dlaczego tobie żaden serwer nie wyszedł ? I dlaczego ja byłem przez arivi jako technik wynajmowany, nie ty ?   I dlaczego strona arivi została zrobiona przeze mnie ?

Sektory z arivi zostały wykonane z moją pomocą :) Ale nie te sprzedaje, tamte zostawiłem dla siebie, bo są wydajne i system zapisu to nie mysql, oraz jako, że mam ich src nie robiłem do nich konfigów   :D

Jeżeli sprzedaje kradzione pluginy to dlaczego tyle osób je kupuje ? :) Ostatnio przyszedł serwer który kupił coś od ciebie i chcieli bym im to naprawił bo sprzedałeś im jakiś szajs.

Jeżeli coś do mnie masz to spoko, ale widzę że obudziła się w tobie prawdziwa Polska cebula i zamiast to na pw załatwić to szukasz fanów, bo jesteś nikim :) 

 

 

Arivi cie wynajeło i jakoś start im nie wyszedł więc nie wiem czym się chwalisz-.-  "System zapisu to nie mysql" redis i tyle? ale wielka tajemnica...

 

 

 

Jestem zadowolony z pracy Roberta.
Potrzebowaliśmy na szybko programisty, który byłby w stanie napisać nam potrzebne pluginy, po kontakcie oraz ustaleniu co to ma być w ciągu paru godzin wszystko mieliśmy już gotowe.
Kontakt bardzo przyjemny i na pewno skorzystam z jego usług jeszcze nie raz. 
Polecam z całego serca.

 

 

w pare godzin? jaki plugin na pierożki? w pare godzin to można napisać jakiś prosty plugin z testami (no chyba że pare godzin to takie 30-40, chodź dla mnie "pare godzin" to moze 4-5)

 

Przy zleceniu DGCraft siedziałem około 5 godzin i do tej pory korzystają z moich usług i dopisuje im coś na serwery.

Plugin który głównie chcieli mam już gotowy i jest on sprzedawany w moim temacie w dziale giełda, dostałem od nich wytyczne które trzeba było do tego pluginu dopisać :)

Maszyna stała sprawie i sektory też ale jak ktoś kupuje dedyk za 199,96 PLN Netto pod 1500 osób to już nie moja wina....... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

 

Chciałbym również przypomnieć, że w nazwach tematów na samym końcu nie stawiamy żadnych kropek ;)

Opublikowano

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

Chyba jedyna sensowna odpowiedź w tym temacie. Egzaminy zawodowe tak jak i cała edukacja w Polsce to żart. Znam z doświadczenia - na swoich egzaminach zawodowych egzaminator nam podał wyniki bo mu się spieszyło :]

 

Opublikowano

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

 

Chciałbym również przypomnieć, że w nazwach tematów na samym końcu nie stawiamy żadnych kropek ;)

 

W tym roku będę wyrabiać certyfikat programisty java :P Mam już więcej wolnego czasu i moja firma też już praktycznie bez mojej pomocy się trzyma, dlatego mogę zacząć zdobywanie "papierów" :D

 

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

Chyba jedyna sensowna odpowiedź w tym temacie. Egzaminy zawodowe tak jak i cała edukacja w Polsce to żart. Znam z doświadczenia - na swoich egzaminach zawodowych egzaminator nam podał wyniki bo mu się spieszyło :]

 

 

fajnie macie :) Szkoda, że u mnie tak nie było :D i zmarnowałem 30 min życia :P Tylko, że moje wykształcenie przekłada się na wyniki w sensie nie wykorzystuje tego co nauczyła mnie szkoła bo firmę prowadziłem już przed rozpoczęciem technikum :D 

Opublikowano

 

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

 

Chciałbym również przypomnieć, że w nazwach tematów na samym końcu nie stawiamy żadnych kropek ;)

 

W tym roku będę wyrabiać certyfikat programisty java :P Mam już więcej wolnego czasu i moja firma też już praktycznie bez mojej pomocy się trzyma, dlatego mogę zacząć zdobywanie "papierów" :D

 

Chwalenie się egzaminami E12-E14 zdanymi na sto procent, moim zdaniem jest nie na miejscu. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi wynikami w nauce, to powinieneś zacząć od uzyskania certyfikatu od Oracle i skończeniu lub przynajmniej przetrwaniu pierwszego roku na wydziale informatyki stosowanej. Co niby mają głupie egzaminy zawodowe na koniec technikum do pisania czegoś bardziej zaawansowanego od kalkulatora w GUI? Nawet żadnego source większego projektu nie wrzuciłeś, żeby można było zorientować się jakiej jakości jest napisany przez ciebie kod.

Chyba jedyna sensowna odpowiedź w tym temacie. Egzaminy zawodowe tak jak i cała edukacja w Polsce to żart. Znam z doświadczenia - na swoich egzaminach zawodowych egzaminator nam podał wyniki bo mu się spieszyło :]

 

 

fajnie macie :) Szkoda, że u mnie tak nie było :D i zmarnowałem 30 min życia :P Tylko, że moje wykształcenie przekłada się na wyniki w sensie nie wykorzystuje tego co nauczyła mnie szkoła bo firmę prowadziłem już przed rozpoczęciem technikum :D

 

To daj jakiś swoje repo czy cokolwiek. I jaką firmę? Konfiguracja serwerów majnkraft?  ^^  ^^  ^^  ^^  ^^

Opublikowano

Witam.
Podejmujesz się również projektów minigier? A jeśli tak, to w jakim przedziale cenowym? (mam na myśli spore minigry wg. autorskich projektów)

Opublikowano

Witam.

Podejmujesz się również projektów minigier? A jeśli tak, to w jakim przedziale cenowym? (mam na myśli spore minigry wg. autorskich projektów)

Napisz na pw albo zapraszam na ts TopHard.pl :) Porozmawiamy i ustalimy co to ma dokładnie być. 

Opublikowano

*posiadam pluginy od Kopary i piszę, że są autorskie.

*posiadam pluginy od Kopary z decompilatora który nie maja 50% kodu i dopisałem ją w skrypcie i pisze ,że autorskie.

Opublikowano

*posiadam pluginy od Kopary i piszę, że są autorskie.

 

 

*posiadam pluginy od Kopary i piszę, że są autorskie.

*posiadam pluginy od Kopary z decompilatora który nie maja 50% kodu i dopisałem ją w skrypcie i pisze ,że autorskie.

 

 

Jeżeli wy tak macie to sorry, ale u mnie tak nie ma :D 

Wiele serwerów korzysta z moich pluginów i nikt nie narzekał, każdy plugin był robiony indywidualnie pod zleceniodawcę i jego serwer. 

Opublikowano

Pewna osoba poprosiła mnie bym się tu wypowiedział, w sumie dlaczego nie.

Nigdy do Ciebie nic nie miałem ale chwalenie się egzaminem zawodowym jest nie na miejscu, obecne szkolnictwo to jedno wielkie bagno i te całe 100% to wyczyn godny ukończenia podstawówki.

 

Duo..

Nie lubię ludzi, którzy się uważają za jakiś Bogów. 
Piszesz tutaj o firmie i ciągle o niej pierdolisz a w sumie nawet jej nie widać, spoko nie mój interes.

@OtekPlay udostępnił src naszych plików w celu nauki, a ty wielki programista nie potrafiłeś zrobić prostych rzeczy, by je skompilować.. I płaciłeś osobom trzecim by to zrobiły ;]

Podsumowując dużo pierdolenia, a efektów brak.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...