Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Net-Beat.eu - Nowy, profesjonalny TeamSpeak, darmowe kanały.


xomod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Chciałbym Was zaprosić na nowo powstały serwer TeamSpeak3


 


jYE4KKR.png


 


 


Informacje:


- 512 slotów Licensed Hosting Provider


- Automatyzacja - posiadamy autorskiego bota, którego cały czas rozwijamy


- Większość naszych ikonek jest autorska


- Każda osoba korzystająca regularnie z naszego TeamSpeak'a, po 3 miesiącach otrzymuje automatycznie dożywotniego VIP'a


- Nie czerpiemy korzyści z serwera, prowadzimy go z pasji, a więc wszystko jest w pełni darmowe


 


 


Co oferujemy?


- Profesjonalna pomoc techniczna


- Bardzo mocna maszyna


- Miła i przyjazna atmosfera


- Ochrona DDoS


-  Boty muzyczne, które umilą czas na naszym serwerze


- Bot, który automatycznie rejestruje, tworzy kanały, przerzuca nieaktywnych użytkowników na kanał AFK oraz wiele więcej


- Dla gildii oferujemy specjalne miejsce w Strefie Gildii


- Nołlajfy w teamie - zawsze można znaleźć jakiegoś administratora online


 


 


TeamSpeak3: net-beat.eu


Strona: http://net-beat.eu/


 


DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!


 


1083194.png


Opublikowano

Po wejściu na TS: 

23:17:46> Ikona dla kanału "» Doc's Cabinet - 420" (18122) nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Nowy" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Root" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "    Księżniczka" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "    Kobieta" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Admin" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
Opublikowano

 

Po wejściu na TS: 

23:17:46> Ikona dla kanału "» Doc's Cabinet - 420" (18122) nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Nowy" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Root" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "    Księżniczka" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "    Kobieta" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Admin" nie została odnaleziona.
<23:17:46> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<23:44:03> Trying to resolve hostname net-beat.eu
<23:44:07> Trying to connect to server on net-beat.eu
<23:44:11> Connected to Server: "NB|| Net-Beat.eu"
<23:44:11> The icon for channel "» Doc's Cabinet - 420" (18122) was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Nowy" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Admin" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "    ADHD" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "    Overwatch" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:11> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:12> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:12> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<23:44:16> The icon for server group "    Księżniczka" was not found.
<23:44:16> The icon for server group "    Kobieta" was not found.
<23:44:16> The icon for server group "    Alkoholik" was not found.
<23:44:25> The icon for server group " Technik" was not found.
<23:44:25> The icon for channel group "     Head Channel Admin" was not found.
<23:44:25> The icon for server group "    35+" was not found.

?? Ja posiadam takie rzeczy :)

Widzę, że hosting dosyć inny niż hosteam, ovh lub blazingfast.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Dziękuję za zauważenie błędów, już poprawiamy :)

Owszem, maszynę mamy swoją prywatną, a więc nie jest wykupiona na żadnym hostingu. Dlatego dajemy Wam gwarancję, że server nie padnie po miesiącu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Bardzo ładnie edytowany styl forum. Ciekawa prezentacja oraz logo serwera. 

 

Pozdrawiam :) 

Opublikowano

Serwer bardzo dobrze dopracowany, widać, że poświęciliście dużo czasu na stworzenie wyglądu oraz rang, ikonek.

Jeden z nielicznych przejrzystych TeamSpeak'ów.

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, że ikonki z rang administratorskich mieszają się z kanałowymi - fakt jest to coś nowego bo na innych ts'ach nie spotkałam się z takim czymś.

Myślę, że ta kwestia to kwestia gustu oraz pomysłu.

Pod względem stabilności, wykonania, administracji polecam!

 

Serwer Gorąco Polecam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...