Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie mogę dać więcej ramu do Minecrafta


7kubek7pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z dodaniem ramu do Minecrafta by zyczu.

Gdy wchodzę w Launchera, wchodzę w ustawienia, zmieniam ilość ramu do MC na np.2gb  - launcher się restartuje.

Odpala się za drugim razem z napisem:

Wygląda na to, że nie udało się uruchomić launchera z zadaną ilością RAMu.

 

Zostanie przywrócona domyślna ilość RAMu.

 

Gra może się crashować (Out of Memory)

Próbowałem coś zrobić ale nic nie pomogło, co dziwne mam 12 gb ramu.

Procesor - i7 4720HQ (cztery rdzenie)

Karta Graficzna - Nvidia GeForce GTX 950M

Windows - 8.1(64bity)

 

Jak mogę dodać więcej ramu, aby launcher mi się odpalał bez tej wiadomości?

Opublikowano

A jaką masz wersje tego launchera ?

Bo ja teraz ściągnąłem nową wersje i mogę spokojnie zmienić RAM na tyle ile chce bez żadnego błędu

Jeżeli masz najnowszą to zrób reinstal i spróbuj

Jeżeli starszą to zrób update

Opublikowano

Mam najnowszego launchera i reinstalowałem już wcześniej.

Problem był widocznie w javie, miałem jave 8, a gdy ją zmieniłem na jave 7 wszystko działa bez żadnego błędu. :D

Dzięki za dobre chęci  ;)

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz Jave 8? ja miałem taki problem gdy miałem Jave 7 spróbuj zainstalować Jave 8 a jeśli masz to wina launchera, polecam Shiginima Launcher, lub Skyland.

Opublikowano

Ja osobiście używam shiginima launcher Jest Dobry przejrzysty i łatwy w obsłudze tam, przechodząc do owego problemu to zależy ile masz ramu bo to powinno być tak:

2 GB RAM = 1 GB do MC

4 GB RAM = 2GM do MC

8 GB RAM = 4GM do MC

I tak dalej, więc może źle przypisujesz ram ? Jak masz dobrze to pewnie wina JAVY :) Zainstaluj jave 8 i pomoże :)

Szukam osób, które chcą stworzyć ze mną serwer, więcej informacji na priv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...