Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Stream] W końcu trzeba się nauczyć grać w lola :) Pomożecie? Serdecznie zapraszam!


Rootar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem w miarę młodym człowiekiem, i chociaż dwa krzyżyki mam już na karku postanowiłem zacząć naukę gry w lola z powodu nadmiaru wolnego czasu w tym okresie :) Serdecznie zapraszam na moje streamy na którym pokażę wam na żywym przykładzie, czy noob taki jak ja może jeszcze nauczyć się grać w tą grę :) Już kiedyś grałem w lola, lecz niestety nie trwało to zbyt długo... Powiem tak... Jakies tam podstawy znam, ale nie liczcie na cudy :) Mam nadzieje, że Stream, jak i moja osoba przypadną wam do gustu :P 
Streamy przeważnie będą codziennie w godzinach popołudniowych ;) Oczywiście z kilkoma przerwami na życie :D
Czatować mogą wszyscy, i liczę na to, że się poznamy lepiej ;) Nie zapominajcie podsyłać Waszych ulubionych nutek, które mógłbym puścić, aby Wam, jak i mi umilić ten czas :) Oczywiście, jeżeli nie będziecie mieli pomysłów, to w tle raczyć Was będzie dosyć ciekawa playlista :)

PS: Na razie mam 5 lvl, ale mam nadzieje, że razem dotrzemy do diamentu! :D (dobrze jest pomarzyć ). 

 

Oczywiście na sam koniec podsyłam link do strumyka na którym będę na Was czekać! Do usłyszenia! :D
 

http://twitch.tv/rootar1

  • Synek zmienił(a) tytuł na [Stream] W końcu trzeba się nauczyć grać w lola :) Pomożecie? Serdecznie zapraszam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...