Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ralestia [Dedyk] [Easy/Medium] [Rework]


Axel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7392314623678491507400.png

Serwer Ralestia został upodobniony do EliteMT2.

Zapewne z góry nasuwa wam się myśl "kolejny rework?!" nie, nie jest to żaden rework, jako jeden z graczy owego serwera wspominam go bardzo dobrze do czasów 2013, starałem się aby większość została dopracowana, a rzeczy które były zbędne jak na ten czas usunięte. (np. większa ilość setów)

Serwer nadal posiada 6/7 bonusy, natomiast zdobywanie doświadczenia zostało ułatwione, nie musimy męczyć się kilka tygodni po to, aby osiągnąć maksymalny level.

Jeżeli lubisz serwery na których główną rzecz odgrywa ekwipunek, wojny - zapraszamy do sprawdzenia naszego serwera.

Nie chcemy, abyście uważali nas za kolejny denny rework jak to dotychczas było, niestety podczas tworzenia Ralestii nasunęło się wam kilka bliźniaczych serwerów Pandory.

To od was zależy czy nam zaufacie, my jedynie postaramy się aby nie nadużyć tego.

8512614623691241507400.png

Strona Główna

ralestia.pl

Forum

forum.ralestia.pl

FanPage

fb.com/Ralestia

Client

https://mega.nz/#!Lh12gKoB!Iu7Rd9cHeUyJLyDJ9RtVagc1DL6cwcQzM9nG8ffOqmE

Start serwera 18:00 Piątek

 

Skan

 

4997514631906551507400.png

 

 

Spoiler 
 

 

2538714623699911507400.png

3638614623700261507400.png

Na start otrzymujemy

- Cały ekwipunek na pierwszy poziom +9

- Nieskończoną pelerynkę męstwa

- Nieskończone mikstury (czerwone, niebieskie, zielone, fioletowe)

- Czerwony & Niebieski duży autopot

- Pierścień Teleportacji.

 

Pasek Boczny

1. Przywołanie konia

2. Zapisywanie pozycji

3. Otwieranie sklepu offline

4. Odbieranie przedmiotów ze sklepu offline

5. Blokowanie doświadczenia

6. Zmiana ekwipunku

7. Usuwanie polimorfi

8. Kosz

8665914623714921507400.png

1549114623715431507400.png

1511314623715591507400.png

6777114623731811507400.png

Zwierzaki są podzielone na dwa tryby PvM&PvP

 

1422514623732271507400.png4765014623733061507400.png

9472314623733451507400.png6543614623733641507400.png

8604114623733971507400.png2687114623734101507400.png

3372214623734461507400.png9688114623734461507400.png

4709914623752341507400.png

7515814623752941507400.png

Na serwerze znajduję się kolekcjoner Bao-Bao.

Za wybrane szkatułki dodaje on bonusy na stałe.

 

5x Szkat. Wodza Orków - 10% na potwory

10x Szkat. Królowej Pająków - 10% krytyczne uderzenie

10x Szkat. Dziewięciu Ogonów - 2000HP

10x Szkat Ognistego Króla - 10% na przeszywający cios

10x Szkat. Umarłego Rozpruwacza - 15% silny przeciwko ludziom

 

3109014623842591507400.png

1375814623843691507400.png

Na serwerze został dodany efekt handlu, oraz została powiększona wielkość handlu.

 

9383214623890111507400.png

Również zostały dodane sklepy offline, które można wystawić na 24h oraz jeden sklep na jedną postać.

Przez sklepy można przechodzić oraz, po kliknięciu na sklep podświetla się nazwa aby zapobiec przeszukiwania tych samych sklepów kilka razy.

4057114623847601507400.png

1162014623846781507400.png

Na Ralestii zostały dodane nowe misje rybackie, w ktorych oddajemy ryby w zamian za stałe bonusy.

2159714623852771507400.png

6068114623854121507400.png

Pu-Kong - 110 poziom

 

4249014623854861507400.png

Pustynia Wygnańców - 150 poziom.

1558214625541181507400.png

3406214625541661507400.png    5726114625541831507400.png9065914625542071507400.png

8419414625542341507400.png  3769414625542541507400.png4928114625542791507400.png6685214625542791507400.png

2853514625552141507400.png  7284014625552141507400.png  1744814625552481507400.png

1565014625552851507400.png  6959514625552851507400.png  7393014625552851507400.png

8358214625552851507400.png

7816814625544821507400.png   8151214625544821507400.png   7040414625544821507400.png

6218514625544821507400.png  1299514625544821507400.png  8336814625544821507400.png

2701914625544821507400.png

1377014625549961507400.png  5655514625549961507400.png  6093814625549961507400.png

3919814625549961507400.png  7774014625549961507400.png  8948914625549961507400.png

3868714625556821507400.png  8798114625556821507400.png   3191914625556821507400.png

8196414625556821507400.png7077714625556821507400.png6551814625556821507400.png

2785714625556821507400.png

5047814625560291507400.png7064014625560291507400.png   5187714625560291507400.png

5007814625560291507400.png  6886114625560291507400.png  2547614625560291507400.png

3222914625591121507400.png

 

2271214625591801507400.png   4048214625591801507400.png  4286114625591801507400.png

4422614625591801507400.png  2239014625591801507400.png

 

1778614625592821507400.png  6034014625594161507400.png9493714625594161507400.png

3722314625594161507400.png  2788514625594161507400.png

7434914625602101507400.png

9303514625602361507400.png

Dodaliśmy możliwość, ustawienia sobie dowolnego koloru interface.

3797514625603581507400.png

8516514625603941507400.png

 

Na naszym serwerze w Lochu Pająków znajdziecie tylko szpony oraz zostały dodane Pajęcze Jaja dropią z nich zielone kryształy, które są potrzebne aby otrzymać zwierzaka (Bao-Bao)

5731114625606841507400.png

9852114625607151507400.png

Dodaliśmy, możliwość zdobycia własnego zwierzaka (na stałe) w grze, aby go otrzymać należy przynieść Stajennemu 50 Zielonych Kryształów.

Bonusy Zwierzaka: 10% silny przeciwko potworom, 2000HP, 50 wartości ataku.

6128114625626931507400.png

5178314632273641507400.jpeg

Co do poprzedniego "startu" macie wyjaśnienia na forum, odbyła się tygodniowa beta, która konczy się jutro pod wieczór większość bugów została już wyeliminowana

Opublikowano

Mm polecam ze względu na głównego administratora

Co prawda server nie najnowszej generacji ale liczy się klimat a tam będzie najlepiej. Zawitamy <3

 

Opublikowano

To ma być prezentacja?? Rozumiem uchylić rąbka tajemnicy, ale nie pokazać nic to już lekka przesada. Posłużę się cytatami.

Ostatnio modne komentarze z "rewolucji kuchennych MPCforum'a":

"Odgrzewany kotlet"

Czy innych cytat znawców metina i krytyków serwerów prywatnych:

"Nie polecam, bo nie" 

kSdPYbS.jpg

Opublikowano

Zapowiedź -> Start -> Bugi i niewypał -> Rework / ponowny start. Błędne koło serwerów typu rework pandory / elite itd..

nie jest to zaden rework, tylko administracja mpc ten "nagłówek" dopisała ponieważ jest to drugi start przez brak bety, wszystkie informacje na forum.

Opublikowano

To ma być prezentacja?? Rozumiem uchylić rąbka tajemnicy, ale nie pokazać nic to już lekka przesada. Posłużę się cytatami.

Ostatnio modne komentarze z "rewolucji kuchennych MPCforum'a":

"Odgrzewany kotlet"

Czy innych cytat znawców metina i krytyków serwerów prywatnych:

"Nie polecam, bo nie"

 

Czytam byle jaka prezentacje i zawsze czytam odgrzewany kotlet nie podoba sie to nie graj proste i na temat. I nic wam nie da i tak mam informacje ze administracja foforyzuje niekturych uzytkownikow i tez ze startuje ich serwer i prawdopodobie pod kazdym serwerem sa hejty i usuwane prezentacje wiec co tu pisac. I napisze nie podoba sie wypad i zajmjicie sie soba bo potraficie hejtowac i siedziec na kompie jak jakis grubas ktory nie widzi nic innego jak krytykowac inne serwery elo

anonymous-sg-sruba.png


SPRZEDAM KONTO NA FOOTBALLTEAM S10 2.073.288 UM       3.767.775pot     


 


ZA KONTO CHCE 30 zł PSC LUB COINSY NA CSGOPOLYGON 

Opublikowano

Nie polecam.. pierwszy start niewypał totalny... masa bugów (może teraz zostały naprawione - tydzien bety bylo).. Zrobiłem 2 tematy odnośnie wypisania bugów. Jeden temat został oblany i kazano wypisywać bugi w specjalnym dziale, drugi temat (juz w tym dziale) został bezczelnie usunięty.. Nie było rekrutacji na moderatora forum - dany użytkownik ot tak sobie nim został... Oj coś mi w głowie chodzi myśl o zbyt dobrych kontaktach gracz - GM.. :/

...

Opublikowano

Nie polecam.. pierwszy start niewypał totalny... masa bugów (może teraz zostały naprawione - tydzien bety bylo).. Zrobiłem 2 tematy odnośnie wypisania bugów. Jeden temat został oblany i kazano wypisywać bugi w specjalnym dziale, drugi temat (juz w tym dziale) został bezczelnie usunięty.. Nie było rekrutacji na moderatora forum - dany użytkownik ot tak sobie nim został... Oj coś mi w głowie chodzi myśl o zbyt dobrych kontaktach gracz - GM.. :/

Piekny hejt widac to juz w opisie sranavis powodzonka

anonymous-sg-sruba.png


SPRZEDAM KONTO NA FOOTBALLTEAM S10 2.073.288 UM       3.767.775pot     


 


ZA KONTO CHCE 30 zł PSC LUB COINSY NA CSGOPOLYGON 

Opublikowano

Jak z dropem ulepek ? Czy trzeba mnóstwo czasu poświęcać na drop ? Jak z levelem szybko wbije 100 czy nie ? I jak z ulepszaniem itemów proste czy trudne ?

Bez bugów, bez przekładania, nowa jakość ! - Antaris 2k16 

Opublikowano
Jak z dropem ulepek ? Czy trzeba mnóstwo czasu poświęcać na drop ? Jak z levelem szybko wbije 100 czy nie ? I jak z ulepszaniem itemów proste czy trudne ?[/quote. Ulepki zalezy jakie prawdopodobnie najwartosciowszym ulepszaczem bd szpon smoka nie jest trudno ani zalatwo go zdobyc reszta ulepek latwo je zdobyc. Itemki na ulepszenie chyba 70% wiec nie jest zle

anonymous-sg-sruba.png


SPRZEDAM KONTO NA FOOTBALLTEAM S10 2.073.288 UM       3.767.775pot     


 


ZA KONTO CHCE 30 zł PSC LUB COINSY NA CSGOPOLYGON 

Opublikowano

Kolejny serwer który jest syfem i reworkiem haha czy wy nic nie umiecie zrobić sami widać że polski metin upadł przez takie gówniane serwery jak ten 

A gracze grają na tych gównach 

 

Nie polecam 

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Opublikowano

Nic nie doczytałem o bonusach. Widzę 6/7 b i czy wchodzą w niego bony na klasy? I jak z 1-5b. Max w chodzą czy trzeba się pomęczyć?

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Serdecznie NIE POLECAM. Ten serwer wyszedł tydzień temu z masą bugów, widać ze nie był testowany ani razu, typowy skok na hajs.

Na serwerze były takie bugi jak, znikająca pelerynka ( tak admin nie bardzo potrafił dodać nieskonczoną), nie można było wymienić sztabek, nie było wgl dropu, jednym słowem serwer był niegrywalny.

Jak już ktoś wypuszcza coś takiego to widać że ma kompletnie wywalone na graczy i liczy się dla niego tylko zysk, bo jak można wypuścić coś tak słabego

Aktualnie pewnie większość bugów została naprawiona, lecz nie wierze że wszystkie. Także jeszcze raz serdecznie nie polecam i nie dajcie się nabrac :D

 

I tutaj dodam jeszcze ss,a jak administrator ładnie odpowiada graczowi który testuje jego serwer (bądź co bądź traci czas), na pytanie kiedy serwer wreszcie będzie odbugowany i czemu tak długo ten proces trwa.

http://zapisz.net/images/661_rale.png

Opublikowano

Serdecznie NIE POLECAM. Ten serwer wyszedł tydzień temu z masą bugów, widać ze nie był testowany ani razu, typowy skok na hajs.

Na serwerze były takie bugi jak, znikająca pelerynka ( tak admin nie bardzo potrafił dodać nieskonczoną), nie można było wymienić sztabek, nie było wgl dropu, jednym słowem serwer był niegrywalny.

Jak już ktoś wypuszcza coś takiego to widać że ma kompletnie wywalone na graczy i liczy się dla niego tylko zysk, bo jak można wypuścić coś tak słabego

Aktualnie pewnie większość bugów została naprawiona, lecz nie wierze że wszystkie. Także jeszcze raz serdecznie nie polecam i nie dajcie się nabrac :D

 

I tutaj dodam jeszcze ss,a jak administrator ładnie odpowiada graczowi który testuje jego serwer (bądź co bądź traci czas), na pytanie kiedy serwer wreszcie będzie odbugowany i czemu tak długo ten proces trwa.

http://zapisz.net/images/661_rale.png

jak sie nie umiesz zachowywać to sie nie dziw. :)

Opublikowano

W którym momencie ,, nie umiem się zachować ,, bo nie rozumiem.?

To nie do mnie były kierowane te słowa na forum, lecz gość co to napisał bardzo dobrze powiedział, więc nie wiem skąd ta agresja

Napisałem posta i wyraziłem opinie o serwerze, opisałem to co zobaczyłem na forum więc ? 

Opublikowano

W którym momencie ,, nie umiem się zachować ,, bo nie rozumiem.?

To nie do mnie były kierowane te słowa na forum, lecz gość co to napisał bardzo dobrze powiedział, więc nie wiem skąd ta agresja

Napisałem posta i wyraziłem opinie o serwerze, opisałem to co zobaczyłem na forum więc ? 

gdzie tu widzisz agresje :D

Opublikowano

Widze skok na kase a wydal ktos na isa? Bo z tego co wiem isa tez nie bylo wiec nie pisac ze na hajs bo to jest pod kazda prezka i takie hejty wsadzcie sobie w szanowne dupsko i tak wlasnie wyrazam o was zdanie hejterki

anonymous-sg-sruba.png


SPRZEDAM KONTO NA FOOTBALLTEAM S10 2.073.288 UM       3.767.775pot     


 


ZA KONTO CHCE 30 zł PSC LUB COINSY NA CSGOPOLYGON 

Opublikowano

Skoro ktoś wypuszcza serwer, który nawet w 1 aspekcie nie był sprawdzony to jak można to nazwać, nie skok na hajs ? No proszę Cie @przemek6864 nie bądz śmieszny, chyba że mamy do czynienia z kolejnym ,, przydupasem,, z forum tego serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...