Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Panel boczny w cliencie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Potrzebuję, aby mi ktoś podesłał wszystkie pliki potrzebne do dodania bocznego panelu przy ekwipunku + instrukcję jak dodać. Ewentualnie mogę podesłać poszczególne pliki, wynagrodzę limitami (ok. tygodnia/dwóch)

Opublikowano

 

Próbowałem, ale niestety coś nie tak :D

 

Mogę Ci podesłać pliki, spróbujesz swoimi umiejętnościami :D

Oczywiście limity jak w temacie pisałem :)

 

 

Mam gdzieś limity, sam się ucz. 

Tu masz drugi temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/1493599-dodawanie-buttona-i-jego-funkcje/

 

 

A jak masz z czymś problem to mi go opisz dokładnie pomogę ci naprawić, bo całej roboty za ciebie nie mam zamiaru robić. 

Opublikowano

 

 

Próbowałem, ale niestety coś nie tak :D

 

Mogę Ci podesłać pliki, spróbujesz swoimi umiejętnościami :D

Oczywiście limity jak w temacie pisałem :)

 

 

Mam gdzieś limity, sam się ucz. 

Tu masz drugi temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/1493599-dodawanie-buttona-i-jego-funkcje/

 

 

 

 

A jak masz z czymś problem to mi go opisz dokładnie pomogę ci naprawić, bo całej roboty za ciebie nie mam zamiaru robić. 

 

uiInventory.py(line:149) __LoadWindow
ui.py(line:2701) GetChild
 
InventoryWindow.LoadWindow.BindObject - exceptions.KeyError:TitleBar
 
0518 17:05:16582 :: ============================================================================================================
0518 17:05:16582 :: Abort!!!!
 
Co tutaj jest nie tak?
 
Opublikowano

{
    "name":"PanelBoczny",
    "type":"board",
    "width":50,
    "height":200,
    "x":0,
    "y":100,
    "children":
    (
        TUTAJ DAJESZ BUTTONY
    ),
},
wklej to nad obiektem "inventory_window" czy coś takiego.

 

w obiekcie window powiększ szerokość o 40, a w obiekcie inventory_window do wartości y dodaj 40.

BxFcm1v.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...