Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Azanis.eu Nowa postać - Lykan, System sklepów Offline


Crew.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie


 


Przedstawiam Wam nową postać, która będzie znajdywać się na naszym serwerze. 


Posiada ona w pełni odbugowane umiejętności, kompletne sety oraz dodatkowe bonusy.


Oprócz tego, spotkacie u nas system sklepów offline, nie jest to żadna nowość, lecz w pewnym stopniu innowacja, która wspomoże naszą przygodę. 


 


 


 


 


 


 


 


Zachęcam do wyrażania opinii, wkrótce pojawi się więcej informacji na temat serwera.


 


Pozdrawiam.


post-1453712-0-20116000-1463413390_thumb.jpg

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

Gdzieś już widziałem taki system sklepów offline :) Likan na + ważny balans :) Jaki typ serwera? Start?

Opublikowano

Gdzieś już widziałem taki system sklepów offline :) Likan na + ważny balans :) Jaki typ serwera? Start?

Sklepy by Kenn'y, ów Pan sprzedaje ten system sklepów. 

Typ serwera to medium. 

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

Ta postać jest nowa? Lol, myślałem że od dawna już jest...

Gratuluje wykonania, wygląda epicko!

Nie wiem czy zauważyłeś bystrzacho, lecz standardowo są dodane 4 postaci, więc miałem prawo napisać iż jest to nowa postać. 

bez pozdrowień

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

Nowa postać? Teraz standardowo na pl jest 5 postaci, więc to co napisałeś w kierunku JarajTo było denne.

Jakbyś dodał postać zrobioną przez Keyto czy jeszcze inną to wtedy można rozmawiać o nowych postaciach.

Likan z tego co zauważyłem już lata odbugowany po internecie więc nie rozumiem...

 

Ale sklepy offline na +, bo raczej ta wersja bez bugów. :D

 

Ale życzę powodzenia i liczę na kolejne i jeszcze lepsze prezentacje!

­

Opublikowano

Nowa postać? Teraz standardowo na pl jest 5 postaci, więc to co napisałeś w kierunku JarajTo było denne.

Jakbyś dodał postać zrobioną przez Keyto czy jeszcze inną to wtedy można rozmawiać o nowych postaciach.

Likan z tego co zauważyłem już lata odbugowany po internecie więc nie rozumiem...

 

Ale sklepy offline na +, bo raczej ta wersja bez bugów. :D

 

Ale życzę powodzenia i liczę na kolejne i jeszcze lepsze prezentacje!

­

Na polskim serwerze jest 5 postaci, lecz standardowo w plikach są 4 postacie. My dodaliśmy wilka do naszego silnika, żeby nie było niespodzianek na starcie. Zbytnio nie chce mi się wierzyć, że po internecie lata odbugowana wersja 5'tej postaci. 

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

 

Nowa postać? Teraz standardowo na pl jest 5 postaci, więc to co napisałeś w kierunku JarajTo było denne.

Jakbyś dodał postać zrobioną przez Keyto czy jeszcze inną to wtedy można rozmawiać o nowych postaciach.

Likan z tego co zauważyłem już lata odbugowany po internecie więc nie rozumiem...

 

Ale sklepy offline na +, bo raczej ta wersja bez bugów. :D

 

Ale życzę powodzenia i liczę na kolejne i jeszcze lepsze prezentacje!

­

Na polskim serwerze jest 5 postaci, lecz standardowo w plikach są 4 postacie. My dodaliśmy wilka do naszego silnika, żeby nie było niespodzianek na starcie. Zbytnio nie chce mi się wierzyć, że po internecie lata odbugowana wersja 5'tej postaci.

 

Zrobiliście sami czy kupiliście ?

Opublikowano

 

 

Nowa postać? Teraz standardowo na pl jest 5 postaci, więc to co napisałeś w kierunku JarajTo było denne.

Jakbyś dodał postać zrobioną przez Keyto czy jeszcze inną to wtedy można rozmawiać o nowych postaciach.

Likan z tego co zauważyłem już lata odbugowany po internecie więc nie rozumiem...

 

Ale sklepy offline na +, bo raczej ta wersja bez bugów. :D

 

Ale życzę powodzenia i liczę na kolejne i jeszcze lepsze prezentacje!

­

Na polskim serwerze jest 5 postaci, lecz standardowo w plikach są 4 postacie. My dodaliśmy wilka do naszego silnika, żeby nie było niespodzianek na starcie. Zbytnio nie chce mi się wierzyć, że po internecie lata odbugowana wersja 5'tej postaci.

 

Zrobiliście sami czy kupiliście ?

 

To już nie jest zbytnio istotne, nie lubię jak ktoś mi zagląda w portfel. 

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

Nie wiem jaki jest sens chwalenia się kupionymi sklepami :P A likan krąży po necie i nie jest on "nową postacią". Gdybyście mieli go jako 1 to byłaby nowość, a tak to on już chyba rok jest. A zdanie "...nie lubię jak ktoś mi zagląda w portfel" potwierdziło tylko, że likana kupiliście xD Nie mam nic do kupowania rzeczy, ale jaki sens jest się tym chwalić? Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Opublikowano
znajdywać

 

To niezłe znajdywanie.

 

 

PS Ta nowa postać jest od roku. A shopy od kena z bugiem na crasha game + kopiowanie itemów, ale nie będę nic mówił na razie :D

 

Edit:

 

Oooo jeszcze szarfy macie :D To tam też fajny bug związany z shopami i szarfami :) :) ;)

Opublikowano

 

znajdywać

 

To niezłe znajdywanie.

 

 

PS Ta nowa postać jest od roku. A shopy od kena z bugiem na crasha game + kopiowanie itemów, ale nie będę nic mówił na razie :D

 

Edit:

 

Oooo jeszcze szarfy macie :D To tam też fajny bug związany z shopami i szarfami :) :) ;)

 

Siema kumplu i nie od roku tylko od dwóch

 

Nie wiem czy się chwalić Panie imaguś & and dominik aka ziomek z MPCforum? 

 

Ten lycan jest chyba z src maxima czy jak mu tam

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

znajdywać

 

To niezłe znajdywanie.

 

 

PS Ta nowa postać jest od roku. A shopy od kena z bugiem na crasha game + kopiowanie itemów, ale nie będę nic mówił na razie :D

 

Edit:

 

Oooo jeszcze szarfy macie :D To tam też fajny bug związany z shopami i szarfami :) :) ;)

 

Masz na myśli bonusy, które nie mieszczą się jak sprzedajesz szarfę w sklepie? Zasmucę Cię, zostało to naprawione. Sklepy zostały zakupione, nie jest to wersja która lata po internecie. 

 

Gdzie to [VM]?

Nie ma to jak chwalić się kupionymi systemami xp

 

Nie chwalę się, lecz przedstawiam co znajduje się na naszym serwerze. 

elo.

 

 

znajdywać

 

To niezłe znajdywanie.

 

 

PS Ta nowa postać jest od roku. A shopy od kena z bugiem na crasha game + kopiowanie itemów, ale nie będę nic mówił na razie :D

 

Edit:

 

Oooo jeszcze szarfy macie :D To tam też fajny bug związany z shopami i szarfami :) :) ;)

 

Siema kumplu i nie od roku tylko od dwóch

 

Nie wiem czy się chwalić Panie imaguś & and dominik aka ziomek z MPCforum? 

 

Ten lycan jest chyba z src maxima czy jak mu tam

 

 

O czym Ty człowieku pierdolisz xD Wiesz więcej na mój temat, niż ja sam. 

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

 

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

 

Nie to nie to, fix oraz cały schemat bugowania jest strasznie banalny.

Opublikowano

 

 

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

 

Nie to nie to, fix oraz cały schemat bugowania jest strasznie banalny.

 

 

I po kij im to mówisz, teraz będę mieli sfixowane, a tak to na starcie bym się pobawił i był pro elo w topce wojem..

 

@Topic: będą jakieś nowości?

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

 

 

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

 

Nie to nie to, fix oraz cały schemat bugowania jest strasznie banalny.

 

 

I po kij im to mówisz, teraz będę mieli sfixowane, a tak to na starcie bym się pobawił i był pro elo w topce wojem..

 

@Topic: będą jakieś nowości?

 

Chujem możesz się co najwyżej pobawić, bezbeku.

bez pozdrowien elo

MLODY I GNIEWNY

Opublikowano

 

 

 

 

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

 

Nie to nie to, fix oraz cały schemat bugowania jest strasznie banalny.

 

 

I po kij im to mówisz, teraz będę mieli sfixowane, a tak to na starcie bym się pobawił i był pro elo w topce wojem..

 

@Topic: będą jakieś nowości?

 

Chujem możesz się co najwyżej pobawić, bezbeku.

bez pozdrowien elo

 

Przynajmniej mam, a nie jak Ty bawisz się pipką. :O

Nie ma to jak się chwalić shopami, które się pozyskało z innego forum :O To jest polityka Dominika

Kiedy kolejna dawna nowości XDXDXDXD

Może teraz karty okay?

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

@Crew. Nieeee, chodzi mi o tego co jest tak poważny, że ostatecznie każdy będzie miał w c**j szarf jakich kolwiek chce. Dobra, ale koniec podpowiadania :)

 

 

@Puchatekx95  No elo, co tam? :D

Edycja sklepu też jest wyłączona, oraz szarfy nie są zdatne do handlu. Są przypisane do konta. 

 

Nie to nie to, fix oraz cały schemat bugowania jest strasznie banalny.

 

 

I po kij im to mówisz, teraz będę mieli sfixowane, a tak to na starcie bym się pobawił i był pro elo w topce wojem..

 

@Topic: będą jakieś nowości?

 

Chujem możesz się co najwyżej pobawić, bezbeku.

bez pozdrowien elo

 

Przynajmniej mam, a nie jak Ty bawisz się pipką. :O

Nie ma to jak się chwalić shopami, które się pozyskało z innego forum :O To jest polityka Dominika

Kiedy kolejna dawna nowości XDXDXDXD

Może teraz karty okay?

 

Pojazd typowego gimbusa :( 

 

Co do tematu , fajnie ze bedzie likan i tak dobrze rozbudowny system shopow offline , kiedy startujecie?

Opublikowano

Jaraj- Hejtuje wszystko, wszystkich i wszędzie. Zacznij jeszcze dramy jak MPCforum kręcić, pjona.

 

Ja chętnie poczekam. 

"Nowa postać". Komuś tutaj "śtyry" litery ściska bo nikt z tutaj obecnych z tą postacią nie postawił nic(zapewne nawet jej nie mioł :yay:  :yay: )

Pokażcie mi serwer (nie globala) gdzie obecnie jest likan, na naszym polskim rynku? Właśnie. Proszę o w pełni odbugowaną wersję latającą po necie. Każdy gada ale nie udowodni, face palm. 

Opublikowano

Jaraj- Hejtuje wszystko, wszystkich i wszędzie. Zacznij jeszcze dramy jak MPCforum kręcić, pjona.

 

Ja chętnie poczekam. 

"Nowa postać". Komuś tutaj "śtyry" litery ściska bo nikt z tutaj obecnych z tą postacią nie postawił nic(zapewne nawet jej nie mioł :yay:  :yay: )

Pokażcie mi serwer (nie globala) gdzie obecnie jest likan, na naszym polskim rynku? Właśnie. Proszę o w pełni odbugowaną wersję latającą po necie. Każdy gada ale nie udowodni, face palm. 

@Bambus3k™  Coś ten tego? do tego?:DxD 

@topic jak czegoś nie jesteś pewien to lepiej nie pisz, bo się ośmieszasz kolego.

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

Jaraj- Hejtuje wszystko, wszystkich i wszędzie. Zacznij jeszcze dramy jak MPCforum kręcić, pjona.

 

Ja chętnie poczekam. 

"Nowa postać". Komuś tutaj "śtyry" litery ściska bo nikt z tutaj obecnych z tą postacią nie postawił nic(zapewne nawet jej nie mioł :yay:  :yay: )

Pokażcie mi serwer (nie globala) gdzie obecnie jest likan, na naszym polskim rynku? Właśnie. Proszę o w pełni odbugowaną wersję latającą po necie. Każdy gada ale nie udowodni, face palm. 

@Bambus3k™  Coś ten tego? do tego? :DxD

@topic jak czegoś nie jesteś pewien to lepiej nie pisz, bo się ośmieszasz kolego.

 

Szczerze? Jaki jest sens chwaleniem się czegoś co można mieć na game r_2k89 z 2010 roku.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

 

 

Jaraj- Hejtuje wszystko, wszystkich i wszędzie. Zacznij jeszcze dramy jak MPCforum kręcić, pjona.

 

Ja chętnie poczekam. 

"Nowa postać". Komuś tutaj "śtyry" litery ściska bo nikt z tutaj obecnych z tą postacią nie postawił nic(zapewne nawet jej nie mioł :yay:  :yay: )

Pokażcie mi serwer (nie globala) gdzie obecnie jest likan, na naszym polskim rynku? Właśnie. Proszę o w pełni odbugowaną wersję latającą po necie. Każdy gada ale nie udowodni, face palm. 

@Bambus3k™  Coś ten tego? do tego? :DxD

@topic jak czegoś nie jesteś pewien to lepiej nie pisz, bo się ośmieszasz kolego.

 

Szczerze? Jaki jest sens chwaleniem się czegoś co można mieć na game r_2k89 z 2010 roku.

 

 

Ja nie mówię żebyś się chwalił tylko, żebyś go uświadomił, że Ty go masz w pełni odbugowanego i Ci już służy dobry rok.

Co do tego, że można mieć na game r_2089 to owszem, tylko powiedz komu by się chciało diffy pisać, gdzie dzisiaj jest już kod źródłowy.

 

 

 

Liby  ;)

 

 

Liby masz rację.

0TvW4gk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...