Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie administrowania prywatnego serwera


SzCzeKaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wystałać wiadomość do all graczy z konsoli/apc 

jak ustawić kod na gratis grzyby

jak ustawić ze można kupować grzyby przez sms i mogą wpisać sami kod a nie ja musze tego robić 

Opublikowano

1. Zainstaluj panel administratora by ZeuSxp, może się przydać, jeśli nie znasz się na rzeczy.

2. Chodzi Ci o kupon na grzyby? Panel by ZeuSxp także Ci tutaj pomoże, bo posiada opcję generowania kuponów z dowolną ilością złota lub grzybów.

3. Jeśli nie umiałeś poradzić sobie z 2 pierwszymi pytaniami, nawet nie próbuj dodawać is, ponieważ, wątpię, że sam coś zdziałasz, skoro się na tym nie znasz.

Opublikowano

M3ffisto nie trzyba być chamski w 3 odp :)

ja po prostu chce się uczyć i robić coś dla ludzi :/

nie widziałem że coś w tym złego

Opublikowano

Nie jestem chamski, po prostu stwierdzam fakty. Nie znasz się na tym. Spróbuj ćwiczyć na czymś prostszym, tzn: konfiguruj serwer, porób z ItemShopem, a ewentualnie potem, jak coś będziesz umiał (w sensie więcej) to rób sobie ten SMS Shop.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...