Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo podoba mi się nazwa serwera oraz jego prezentacja! administracja jest pomocna oraz na serwerze panuje miła atmosfera. Serdecznie mogę polecić ten serwer dla osób które chcą porozmawiać ze znajomymi oraz dla dużych ekip. 

Opublikowano

@кяυк haha praktycznie wszystkie tsy maja crack licencje jak twoj evo-speak.pl. A po drugie nie ma to jak wszędzie dawać mboty XDD i później niszczyć tsy. ;)

a tak wgl to.

@topic @ref

Haha kolego nie prowadzę żadnego evo-speak po pierwsze nie rozdaję mbotów i wgl żegnam jeśli chcesz coś wyjaśnić od tego jest wiadomość prywatna na forum lub po prostu gg żegnam pana i jak coś jeszcze to napisz na priv.

AOWD3IA.png

Opublikowano

кяυк zaraz dołącze screeny jak wysyłałeś koledze mbota i pisałeś mi na pw ;)

Może i wysyłałem kolego ale ja nic nie rozwaliłem a wiem że posiadasz crack lickę i poleci zgłoszenie na was i będziesz musiał zmieniać maszynę tak mi przykro chcesz wyjaśniać sprawy pisz na priv lub gg .

AOWD3IA.png

Opublikowano

haha ale ty jesteś głupi taki technik z ciebie nie będę musiał zmieniać maszynę tylko domenę ;) 

scr: http://screenshot.sh/oe3wlnO6GyWRw

http://screenshot.sh/mGCcYLn7MYaNE zaraz dam wiecej tylko poczekam na kolege z pgc24 zniszcze cie kruk aka baginski ;)

 

 

@K-Scripts możesz się wypowiedzieć na ten temat, bo chyba słyszałeś o nim ;)

RgHJo5t.gif

Opublikowano

haha ale ty jesteś głupi taki technik z ciebie nie będę musiał zmieniać maszynę tylko domenę ;)

scr: http://screenshot.sh/oe3wlnO6GyWRw

http://screenshot.sh/mGCcYLn7MYaNE zaraz dam wiecej tylko poczekam na kolege z pgc24 zniszcze cie kruk aka baginski ;)

 

 

@K-Scripts możesz się wypowiedzieć na ten temat, bo chyba słyszałeś o nim ;)

 

Coś tam słyszałem, osobiście go nie znam, ale podobno to nasz kolega Bagiński, który miał zniknąć.

Opublikowano

Sposób zachowania i pisania właściciela chyba pokazuje poziom serwera.

 

Nie wejdę nawet tam, bo swoim prostackim sposobem wymowy chyba mnie zniechęciłeś.

 

Oby tak dalej.

 

NIE Polecam.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

- TS jak każdy inny niczym się nie wyróżnia.

- Poprawcie wyświetlaną godzinę. 

- Opłaca wam się licencja na 256 slotów dla serwera który codziennie odwiedza 18-30 osób ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...