Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się z stało z iMetinem?


Nyxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram od Czerwca na tym serwerze moja opinia to 1/6 dlaczego bo:

GO dodają sobie do Gry Unikaty nowe itemki typu

Jest tam BUG DT w którym można wbijać po 70% expa to działa na zasadzie 

Ubić metina na 3 piętrze z ręki w PT równy i daje nam po 70 % expa 

BUG na Bonusy można było sobie dodać + 800 odprności na magi i nawet - 168 [sS na dole] 

BUG na BUGU Dodali Skiny na bronie można tak zrobić aby bić z zbugowaną aurą ostrzem tak aby nikt nie wiedzaił

zakładasz miecz zakładasz kostium mają wędkę od rybaka w eq klikasz prawym i zakłada ci wędkę ściągasz wędkę 

i idziesz się bić do m1 z zbugowanym ostrzem [DODAM ŻE BIJESZ 3x WIĘCEJ ]

ADMINISTRACJA robi sobie Boss runy czyli spuszcza sobie bosy i sprzedeje lot z nich na allegro . [Gerrard]

ADMINISTRACJA daje bany za free bo jak wejdziesz na Ts i dasz sobie nick Cosno to dają ci bana na 30 dni za udostępnianie danych [Piotro]

ADMINISTRACJA Tu jest mój mistrz od boss runów Coke więcej się nie dało spuścić aż cię zlagowało i padłeś wstyd ! [Coke]

ADMINISTRACJA UWAGA SAM GM Fifolski i Ternior Sprzedają perły na allegro choc to jest zakazane sami łamią swój regulamin ! [Fifolski] [tenior]

Fish Bot 1 klasa działa na tym serwerze można bocić i bocić a dostaniesz tylko Kicka z serwera  

JESZCZE DODAM ŻE ADMINISTRACJA JEST JEDNOSTRONNA i nawet jak by gracz od nich z gildi okradł jednego od gildi wrogiej oni by nic nie zrobili Pozdrawiam panów Cześć

Opublikowano

iMetin już dawno się stoczył, kiedyś był fajny ale dziś to szkoda czasu na ten serwer. Wgl nic z nim nie robili i jeszcze ten s2..

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

iMetin już dawno się stoczył, kiedyś był fajny ale dziś to szkoda czasu na ten serwer. Wgl nic z nim nie robili i jeszcze ten s2..

 

Ten s2 dla hajsu pewnie będą robić restart cały i znowu dla hajsu .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...