Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomożecie znaleźć fajne gry na mój sprzęt?


LuckyDiceLDC

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Przy obecnym sprzęcie nie pozwolisz sobie na komfortowe granie w najnowsze tytuły, ale polecam ci serdecznie:

-Mafia I/II

-Assasin's Creed I/II

-Europa Universalis III/IV - czwórka na najniższych detalach powinna chodzić w 30 fps'ach - w EU mało widoczne.

-Gothic I/II/III

-Heroes of Might of Magic III

-Postal II

-Wiedźmin 1

-Portal 1/2

 

Możesz też skorzystać z listy @Jano900http://www.mpcforum.pl/topic/738168-lista-gier-na-slaby-pc/#entry5358548

Opublikowano

­Dzięki wielkie za pomoc :3 na nowsze gry mam już konsole ps4 ale na kompie też bym chciał trochę pograć, starsze tytuły też nie są złe.

UGBPHQ1B.png

Opublikowano

Torchlight 1-2

Masz Windowsa 1?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Torchlight 1-2

Masz Windowsa 1?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Windowsa 1? Chyba 10.

 

W farcry 2 też pograsz, cs;go także.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Up

Zerknij na screen. Stoi jasno Windows 1.

 

 

@Edit

Poprawione? Czy to ja mam kłopoty z rozdzielczością?

Opublikowano

Up

Zerknij na screen. Stoi jasno Windows 1.

 

 

@Edit

Poprawione? Czy to ja mam kłopoty z rozdzielczością?

Chyba tylko ty, bo u mnie jest win 10.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

AC do III z nią włącznie

Gothcki włącznie z 4

CS:GO

Gta do 4 włącznie

Oblivion, Skyrim, Morrowind (ogólnie TES)

Mafia I i II

Uncharted I-III

Battlefield do 3

CODy do MW3 (gdzieś tak będzie)

Fallout I-III + NV

Far Cry I-III

Wszystkie Hitmany prócz najnowszego

 

Ogólnie rzecz biorąc raczej większość tytułów do 2013 roku z nim włącznie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...