Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UN1TY HURTWORLD | Serwer Steam/Nonsteam + własny client nonsteam


KotekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer UN1TY 2.

 

Informacje

IP: s2.un1ty.pl

TS3: ts3.un1ty.pl

Fanpage: https://www.facebook...UN1TY1/?fref=ts

Wersja: 3.5.1 + (własny client, wymagany steam)

Sloty: 70 (60 +  10 zarezerwowanych dla VIP)

Raty: x5

Link do pobrania klienta: https://mega.nz/#!n5...dQlkTnHHMcZgFZY

 

Komendy znajdziemy pod:

/help
post-24716-0-47991200-1462555644.png

Kit start:
post-24716-0-37220400-1462554925.png
 

Co dostaje VIP?
/listavip

 

post-24716-0-50368100-1462556085.png

 

START: 06.05.2016r. o 18!

 

Nastepny WIPE: 20.05.2016r.

 

Ilość osób na dzień 06.05 o godz 19:30
post-24716-0-34535600-1462555879.png

 

I'm Radek47

Opublikowano

­Wrzuć tutaj ss'a co dostaje VIP, ile kosztuje.

Co ile WIPE?

Dużo gra osób?

Jest Kit start lub inny?

 

Strasznie uboga prezentacja :/.

Opublikowano

­Wrzuć tutaj ss'a co dostaje VIP, ile kosztuje.

Co ile WIPE?

Dużo gra osób?

Jest Kit start lub inny?

 

Strasznie uboga prezentacja :/.

Już dodane

I'm Radek47

Opublikowano

­

 

Może Ty miałeś tylko lagi ? maszyna jest dobra :)

Ja na pewno nie miałem.

Nie ważne, później lagi ustały i grało się bardzo fajnie.

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...