Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xSteam.pl |Stabilny||Darmowe Kanały||AntyDDOS||Dla Każdego|


SeXPeke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak można wstawić prezentacje i serwer nie działa ?

Działa przecież.

 

 

Co do samego TS`a

 

Wygląd prosty, jak dla mnie przyjemny dla oka.

Przydałoby się musicboty ;)

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

Jak można wstawić prezentacje i serwer nie działa ?

Działa przecież.

 

 

Co do samego TS`a

 

Wygląd prosty, jak dla mnie przyjemny dla oka.

Przydałoby się musicboty ;)

 

To chyba jestem zblokowany na maszynie xD lub dopiero przekierowali domene.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Jak można wstawić prezentacje i serwer nie działa ?

Działa przecież.

 

 

Co do samego TS`a

 

Wygląd prosty, jak dla mnie przyjemny dla oka.

Przydałoby się musicboty ;)

 

To chyba jestem zblokowany na maszynie xD lub dopiero przekierowali domene.

 

 

Wszystko już działa 

 

Polecam serwer dopiero zaczynają ale już coś mają 

 

 

<16:59:24> Trying to resolve hostname xSteam.pl
<16:59:28> Trying to connect to server on xSteam.pl
<16:59:34> Failed to connect to server

Hm..

 

Gdzie ty masz ip xSteam.pl czytaj uważnie.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

Jak można wstawić prezentacje i serwer nie działa ?

Działa przecież.

 

 

Co do samego TS`a

 

Wygląd prosty, jak dla mnie przyjemny dla oka.

Przydałoby się musicboty ;)

 

To chyba jestem zblokowany na maszynie xD lub dopiero przekierowali domene.

 

 

Wszystko już działa 

 

Polecam serwer dopiero zaczynają ale już coś mają 

 

 

<16:59:24> Trying to resolve hostname xSteam.pl
<16:59:28> Trying to connect to server on xSteam.pl
<16:59:34> Failed to connect to server
Hm..

 

Gdzie ty masz ip xSteam.pl czytaj uważnie.

 

xSteam.pl to ich strona, a raczej forum.

 

ts-mesharsky.pl Domena i tak nie działa..

lubie-to-png.png

Opublikowano

Domena nie działa ponieważ przekierowanie dns do 48 godzin :) korzystaj na ten dzień z normalnego ip :)

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Na 30 minut ts zostanie wyłączony ponieważ mam problem z jednym skryptem, i staram się to ogarnąć [ nie mam doświadczenia ze skryptami na TS ]

 

 

EDIT: już działa zapraszam :)

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

@REF 

 

Zapraszamy :)

 

EDIT: NOWY WYGLĄD TS ZAPRASZAMY

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

@Odświeżam

 

Zapraszamy każdego :)

 

przypominam domena ts-mesharsky.pl [DZIAŁA]

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

@ref zapraszam na ts oraz zachęcam do napisania opini :)

 

Pozdrawiam 

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...