Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta fryzura pasuje do klimatu Metin2?


Nowa fryzura.  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pasuje do klimatu mt2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest aż tak źle, mnie się nawet podoba. Trzeba tylko z kolorkiem pokombinować.

 

Moze gdyby byla lepiej wykonana... W tym momencie slabo to wyglada.

 

Coś bardziej w tym stylu? 

 

143_angieh.png


222.gif

 

Opublikowano

Teraz mi się bardzo podoba. Jeszcze na postaci chciałbym zobaczyć.

 

Daj mi 5min, zaraz dodam :D

 

Średnio dopasowane i trochę jak dalmatyńczyk ale na szybko dodawałam.. :D

 

437_xdal.png


222.gif

 

Opublikowano

 

Teraz mi się bardzo podoba. Jeszcze na postaci chciałbym zobaczyć.

 

Daj mi 5min, zaraz dodam :D

 

Średnio dopasowane i trochę jak dalmatyńczyk ale na szybko dodawałam.. :D

 

437_xdal.png

 

O wiele lepiej, gdyby ja tylko dobrze dopasowac to mysle, ze fajnie by grało :) 

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Na moje nie jest źle chociaż mogłobyć lepiej, ale może być :D

 

dopiero zaczynam zabawę z modelami, dlatego taka lipa :D ale dzięki! :3

 

Łooo chłopie jak Ty dopiero zaczynasz z tym zabawe, to już przewiduje te twoje dalesze projekty :D powodzenia :P

Opublikowano

 

 

Na moje nie jest źle chociaż mogłobyć lepiej, ale może być :D

 

dopiero zaczynam zabawę z modelami, dlatego taka lipa :D ale dzięki! :3

 

Łooo chłopie jak Ty dopiero zaczynasz z tym zabawe, to już przewiduje te twoje dalesze projekty :D powodzenia :P

 

 

"chłopie"?

smutno mi teraz :c

 

"to już przewiduje te twoje dalesze projekty"

mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak Ci się wydaje :3

 

"powodzenia"

dzięki! <3


222.gif

 

Opublikowano

 

Trochę ją pomniejszyć tak ogólnie (całą),zmienić kolor najlepiej na czarny,zmniejszyć makijaż(zarys głównie oczu ),lecz sam makijaż może zostać i zmniejszyć trochę ilość warkoczy na największym tym warkoczu po lewej.

Opublikowano

Trochę ją pomniejszyć tak ogólnie (całą),zmienić kolor najlepiej na czarny,zmniejszyć makijaż(zarys głównie oczu ),lecz sam makijaż może zostać i zmniejszyć trochę ilość warkoczy na największym tym warkoczu po lewej.

Wezmę to pod uwagę, dzięki! :D


222.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...