Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Macie Pomysł Na Fajny Nick Do Gier Fpp / Fps ?


Nyseth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;] Szukam fajnego nicku do Gry Combat Arms Eu ;] Za fajne nicki Będą + ;] Podawajcie minimum 5 nicków w 1 poście ;] 

 Obecnie gram w CrossFire , CombatArms , WarRock , Ava Online , Metin2 PL

 

 

   Ostatnio jak zakladalem konto w ca mialem taki obrazek do przepisania ;] 

 

 

                                                     beztytuuzs.jpg

 

 

 

 

Opublikowano

Weźcie lepiej nie wymyślajcie tych nicków bo aż żal się robi jak się je czyta...

Najlepiej sam wymyśl sobie nick, fajny masz tu na forum, ten bym polecał, możesz też inspirować się mangą, anime, filmami, książkami or w/e, tam znajdziesz dużo fajnych nazw.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Weźcie lepiej nie wymyślajcie tych nicków bo aż żal się robi jak się je czyta...

Najlepiej sam wymyśl sobie nick, fajny masz tu na forum, ten bym polecał, możesz też inspirować się mangą, anime, filmami, książkami or w/e, tam znajdziesz dużo fajnych nazw.

Polecam Pikachou

Opublikowano

1.Toby

2.Stinky

3.Jeffrey

4.Milo

5.Boise

:).

 

Niedobrze mi się robi jak ktoś lata z takim nickiem "po ingliszu" i myśli, że jest najzajebistszy.

Opublikowano

1.Latajacy_Muchomor

2.PatrzącyCzajnik

3.MisterLatarka

4.Qerno

5.Sayonara

6.SaksofonMajkela

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Eee

To są jakieś jaja??

Jakies debilne , pojebane nicki mu podajecie ...

 

@NuclearSun

Jeffrey fajnie ;P

 

@UPY I DOWNY(xD)

Nie piszcie nicków typu :

1.Wymiatacz

2.Nie_Podskakuj!

3.Pro_Fesjonalista

6.BojeSię

1.Latajacy_Muchomor

2.PatrzącyCzajnik

Odkurzacz_Teodor

Pikachou

,Kasjerka z Biedronki

4.zebrax

5.ziemniak

Mr.Pomidorek

Pan Kiełbasa

JeBeK

Po 1. ;Te wasze nicky za dlugie

2.Zjebane są .. Dla kecupa i kiecola..

\

Opublikowano

1.Wymiatacz

2.Nie_Podskakuj!

3.Pro_Fesjonalista

4.HeAdShOt

5.GetOut

6.BojeSię

34395.pngsraczuser.gif

googleuser.png34115.jpg

33983.png34382.png

32409.png31453.png

31590.png33929.png

34240.gif34247.png

Opublikowano

CrEaZyMaDaFaKa

JotPe

Ketchup (!)

SuperCrayzol

JouMadaFaka (LOL)

11.jpg

Opublikowano

SzukamMamy

fajnie wyglada ten nick na CS na przyklad idziesz a tu chlop z takim chodz sobie po mapie nickiem :D

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Chodzi mi o nicki od 4 do 12 znaków ;] bez znaków specjalnych znaki żóąęćążćń mogąbyc ;] to maja byc nicki do combat arms eu ;] i najlepiej zeby nie byly zajate ;] ... 

 

 

 

 

Generator ;] Generator

 

 

 

 

Interesuja mnie nicki typu Dragon[Perm] i Japanse Names ;] 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie radzę Ci brać nicków z różnych for gdyż potem w innych grach nick z którym aktualnie grasz może być potem zajęty. Fajny masz ten co masz teraz, jeśli napsułes sobie reputacji - nie bądź ciotą i sobie ją wypracuj.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

kurwa mac wymysl sobie jakis nick, mózgu nie masz? niedlugo beda tematy jaki kolor majtek nosic

 

 

Hahah dobre :) 100% racjii. Zrób sobie nick np jakis postaci z gier itp.

Opublikowano

1. WymyslaNickiZMpC

2. JestemTraktorem

3. TosCHuja

4. MaKutasPoSamPas

5. Bezcipowiec

 

dzięki za 10% :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...