Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Macie Pomysł Na Fajny Nick Do Gier Fpp / Fps ?


Nyseth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w Cs'a kiedyś grałem z nickiem

 

YouTalkingToMe?

 

Lord

 

MetalSlug (wiem głupie)

 

HeroOfAWP

 

Pokerzysta

Opublikowano

ajml0w

hardkor

scyzoryk4

GodOfSniping

jestem ( fajnie to brzmi jak ktoś chce cie obrazić i napisze jestem huj ^^)

zabijeWas

Pekinczyk

kecup ^^

ZimnyLech

Opublikowano

-Bou

-BuBa

-Prohet/Prophet

-Foamy

-Selvanis

-Concept

 

Nie chce mi sie wiecej myslec xD.

 

@Edit

-Colio :D

 

@Edit2

 

Sory! Zapomnialem! Teraz wiekszosc uwaza, ze jesli nie masz w nicku JP to jestes frajerem xD.

To sobie zrob, JpJpJpJp albo cos w tym stylu ;p.

 

 

<.<

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Na pewno bez pl dobry jest nick prosty np.

- Banan (zrozumie każdy)

-Moris (MiniMoris) oraz Joplin (oldschool)

a jak nie to najlepsza Woodka lub Pendulum

 

Jeszcze Rozpierdalacz jest fajny (możesz dodać imię np ZdzichuRozpierdalacz)

fan club of movia !!
 

Opublikowano

Najlepiej :P...

 

Kretyn

Idiota

Baran

Debil

Ciota

Udup

ZdzichuWiertara

TytanowyJanusz< GIT!!

 

Nie poleca nicku Szogun... Nick ten np w c'sie ma 40% Dzieci i mysla ze z takim nickiem Są zajebisci

Opublikowano

KubaRozpruwacz

gołepienty

duzeuszy

zgniłejapko

koczkodan

aral

MateuszDragonWielki ( najlepszy!)

WielkiKsionże

ZaczarowanyOłówek

Pento

AdminWszystkiego

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Polecam , zrób nick sobie : Nyseth lub xXNysethXx

Ludzie mogą się domyślać że jesteś z MPC a to +

Ja tu mam XXReydarXX a w grach mam Reydar ( w 2 grach miałem RADEK538 )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

1. Cobra

2. Sokarel

3. Gall Anonim

4. Roy

5. Ktosiek

6. Psych0kill3r

7. Keyey

8. IronThunder

9. Konvix

Opublikowano

Kolo samo ci przyjdzie ;D

Ja grałem w cs ;D to miałem takie nicki ;D

noname(:PPP)>backe57>MałyKiller>Koksik>PanGranatnik>BiałyLordzik>20xAcodinGO>Młody i tak zostało do tej pory i mam ten nick od jakiś dwóch lat ;D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

PROboszcz , PROkurator ... Lub ja najczęściej robię z reklam :P jeszcze jeden nick "ImYourPr0" (Jak niewiecie co to znaczy to przetłumaczcie xD) i Polecam strone z nickami : ) http://www.getnicknames.com/nicknames.php

 

 

 

A TERAZ DAWAJ MINUSA ;>

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...