Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] Jak dodać ramki boczne.


M3ffisto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

************************************************************************

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

******************************************************************************

 

 

 

 

 

Witam.

Ten poradnik został stworzony dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z problemem wgrania ramek bocznych, a chciałyby je dodać na swój serwer.

 

Postaram się objaśnić wszystko krok po kroku.

 

1. Pobierz folder stats.

Folder ten zawiera wszystkie te informacje, które wyświetlane będą w naszych ramkach.

LINK: http://www.mediafire.com/download/k13b532afccuaac/stats.rar

SKAN: Dodam niedługo.

 

2. Wgraj go na swój serwer.

Pobrany folder wrzuć bezpośrednio do paczki. Jeśli paczka znajduje się w np. w localhost / nazwaserwera.vior.pl itp wszystko jest ok.
Jeśli natomiast wszystko jest np. w localhost/s1 itp. podmień odnośniki (o nich potem) w index'ie.

 

3. Wklej do index.php następujące kody.

setInterval("LoadData('stats_1','../stats/p1.php')", 15000);
setInterval("LoadData('stats_2','../stats/p2.php')", 15000);
setInterval("LoadData('stats_3','../stats/p3.php')", 15000);
setInterval("LoadData('stats_4','../stats/p4.php')", 15000);
setInterval("LoadData('stats_5','../stats/p5.php')", 15000);
setInterval("LoadData('stats_6','../stats/p6.php')", 15000);

<input style="font-size: 12px; color: #000000; font-family: Comic Sans MS, Arial, sans-serif; position: absolute; right: 300px; top: 1%; z-index: 1002; overflow: auto; margin: auto;" value="Pokaż ramki/Ukryj ramki" type="button" onclick="show('show');">
<div id="show"> 
<div id="stats_1">
</div>
 
<div id="stats_2">
   </div>
   
<div id="stats_3">
</div>
 
<div id="stats_4">
</div>
 
<div id="stats_5">
</div>
 
<div id="stats_6">
</div>

4Obrazy ramek.

 

Obrazy ramek, a właściwie ich wygląd jest wymagany, aby były wyświetlane (jeśli nie będzie ich, to informacje i tak się wyświetlą, ale bez ramek).

Można je pobrać stąd: http://i.imgur.com/isFBVcz.png

Należy je wrzucić do images/pages.

 

 

 

To tyle. Mam nadzieję, że poradnik się komuś przyda.

 

UWAGA: Nigdzie nie sugeruję, że kod ramek jaki one same zostały stworzone przeze mnie.

 

#DODATKOWO

 

5Jak dodać ładowanie przed wyświetleniem się zawartości ramek.

Jak wiadomo (lub nie), przed wyświetleniem się zawartości ramek, musimy poczekać do paru / parunastu sekund. W tym czasie ramki są puste, z czarnym tłem. Nie wygląda to za dobrze. Co zatem zrobić? Można dodać ładowanie. Wygląda to dużo lepiej, bo wiadomo, że ramki nie zepsuły się, a jedynie się ładują.

 

a) Dopisujemy pod

 <div id="stats_1">

takie coś:

<center><br><br><br><br><img src="miejsce na link do obrazka, najlepiej gifa" alt="Loading"></center> </div>
 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...