Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] xenoGameLauncher - wielofunkcyjny launcher gry (zawsze aktualny multiclient)


Xeno.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam,
 
Dlaczego jak uruchamiam plikiem ,,.bat" to pojawia się komunikat ,,Klient gry nie posiada najnowszej wersji" albo uruchamia mi się polskie NT, natomiast jak uruchamiam przez Nostale.exe, działa prawidłowo?
 
Plik bat zawiera w sobie takie linijki
 

@echo
cd..
cd..
cd  C:\Users\user\Documents\Nostale
xenoGameLauncher_1.1c --port 4001

 

 

Proszę o pomoc.

 

P.S: Plik bat tak jak i xenogamelauncher mam w katalogu gdzie mam polski klient NT.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogółem co, jak byłem u kumpla który tez tego używa aby połączyć się z DE na kliencie polskim, wyskakują mu 2 konsolki poczym się zamykają i jest wlaśnie baner xeno, u mnie wszystko jest tak jak u niego, tylko nie wyskakuje twój baner tylko normalny baner tak, jakbym włączał przez normalny polski klient. Dodatkowo, u niego na górze juz w polu gdzie można się zalogować piszę, characterID i server, u mnie nic takiego nie ma :) Może dlatego że mam windows 8, albo dlatego że antywirus blokuje ,,wstrzyknięcie" dll do procesu nostale? @Xeno.

Opublikowano

Hmm serio używacie tego gówna ? już nie lepiej pobrać sobie sandboxa i z niego korzystać nie rozumiem was ludzie xeno to największy "s**t" nawet nie stać ich na licencje na żałosnym TS a serwer zabezpieczony jak by go 8 latek robił bez kappy 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogółem co, jak byłem u kumpla który tez tego używa aby połączyć się z DE na kliencie polskim, wyskakują mu 2 konsolki poczym się zamykają i jest wlaśnie baner xeno, u mnie wszystko jest tak jak u niego, tylko nie wyskakuje twój baner tylko normalny baner tak, jakbym włączał przez normalny polski klient. Dodatkowo, u niego na górze juz w polu gdzie można się zalogować piszę, characterID i server, u mnie nic takiego nie ma :) Może dlatego że mam windows 8, albo dlatego że antywirus blokuje ,,wstrzyknięcie" dll do procesu nostale? @Xeno.

 

Wygląda właśnie na problem z injectowaniem dll do gry. Pierwszy raz się spotykam z takim błędem, nie jest to jednak wina systemu.

 

Hmm serio używacie tego gówna ? już nie lepiej pobrać sobie sandboxa i z niego korzystać nie rozumiem was ludzie xeno to największy "s**t" nawet nie stać ich na licencje na żałosnym TS a serwer zabezpieczony jak by go 8 latek robił bez kappy 

 

Założę się, że nawet nie zapoznałeś się z funkcjami mojego launchera, którego tak łatwo przychodzi Ci krytykować - zwykły sandbox takich możliwości nie oferuje. Z braku argumentów nietrafnie hejcisz również mój serwer TS3. Nic dodać, nic ująć, brawa dla tego Pana!

PS Popracuj nad interpunkcją, bo niestety trochę u Ciebie średnio z nią. "bez Kappy"

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej.

Umieściłem plik w folderze z nt i pokazuje mi się coś takiego:

"Could not find main NosTale executable.

Are you sure you placed this file in the right place?"

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

xenoGameLauncher 1.2

Changelog:
- zmieniłem sposób wyświetlania ID serwera, kanału oraz postaci - będą teraz wyświetlane na ekranie tylko gdy przycisk ALT jest wciśnięty - umożliwia to chociażby robienie screenshotów bez widocznych napisów z GameLaunchera (wciąż można tą funkcję wyłączyć całkowicie używając parametru --nodxhook)
- dodałem parametr --injectdlls, który umożliwia injectowanie do trzech DLL third-party natychmiastowo po załadowaniu gry
- zaktualizowałem patch umożliwiający wysyłanie pakietów z czatu
- usprawniłem logi i dodałem tryb debugowania GameLibrary

 

Download (jedna wersja, kompatybilna również z XP):

https://mega.nz/#!4xRixDoI!GzVfE6PDErmLdUOrtOinYlwVuqslXbIcQhdg9fOBQeU

Skan:

https://www.virustotal.com/#/file/16c8e6954a9155341259ca269fad25ba2a0c9791d2057fe5309c2f6d1907c2f1/detection

 

Jestem dumny że minął ponad rok od wydania ostatniej wersji launchera (1.1c) i przez cały ten czas działał on jak należy, dostarczając Wam zawsze aktualnego multiclienta i kilku dodatkowych funkcji. :)

Opublikowano

xenoGameLauncher 1.2a

Changelog:
- kompatybilność z najnowszą wersją klienta (uległy zmianie nazwy głównych plików wykonywalnych gry, launcher jest teraz kompatybilny z nowym i starym nazewnictwem)
- usprawniony system logów w trybie debugowania

 

Download (jedna wersja, kompatybilna również z XP):

https://mega.nz/#!Ep42UA6I!1lAJvPgiE3og47Mi4Jy1O52-HLQKygkNHh5lcSvCIqA

Skan:

https://www.virustotal.com/#/file/0a228c1f3cb8992d9deada2384b3a52dc3f46cd352f4d019f456093d1e06c84a/detection

 

Opublikowano

xenoGameLauncher 1.2b

Changelog:
- hotfix dla wersji 1.2a przywracający funkcjonalność multiclienta

 

Download (jedna wersja, kompatybilna również z XP):

https://mega.nz/#!xlJEDTwZ!z-ni2PhF4vAFqcbILkazc-xCzP3uC1YZpvKwLDPLuLI

Skan:

https://www.virustotal.com/#/file/24c759a53e545d193b9f17c6eecba819dad8fdaa8b3941f5ab8a684f00de40b6/detection

 

@misiek000010 powinno już działać :)

Opublikowano

Hejka, pytanko związane z tymi multiclientami, bo chodzą plotki od randomów, że bany idą za to teraz, możesz xeno to potwierdzić ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...