Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Może Wasz kolega zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znam ale za upublicznianie wizerunku chyba grozi perm.

Dobry towar tam masz. ;)

 

Za upublicznianie wizerunku osoby publicznej ban? xD

 

Tak, poznaje.

Jak bardzo poznajesz? Jeżeli z imienia i nazwiska (albo ksywki) to możesz się podzielić. :)

HBV27j.png

Opublikowano

to nie jest ta, która grała tą dziewczynkę w Panu Tadeuszu?

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

 

Nie znam ale za upublicznianie wizerunku chyba grozi perm.

Dobry towar tam masz. ;)

 

Za upublicznianie wizerunku osoby publicznej ban? xD

 

Tak, poznaje.

Jak bardzo poznajesz? Jeżeli z imienia i nazwiska (albo ksywki) to możesz się podzielić. :)
Jesli to aktorka, to nic. Jesli to normalny czlowiek nieznany w mediach, uzytkownik forum to perm
Opublikowano

Na 4chanie uchodzi za Monroe, a, że nie lurkuję tak często, to nie znam pełnego imienia. Wygoogluj 'monroe 4chan' i ją będziesz miał. 

Opublikowano

A czy to nie czasem ta Marysia z Ziarna, która pytała papieża polaka czy lubi gumę turbo rzuć?

Opublikowano

Na 4chanie uchodzi za Monroe, a, że nie lurkuję tak często, to nie znam pełnego imienia. Wygoogluj 'monroe 4chan' i ją będziesz miał.

Ty mój(tzn. kolegi) bohaterze. <3

 

Właśnie na 4chanie kolega wypaczył. ;)

.

HBV27j.png

Opublikowano

Kolega mi powiedział, że dzięki pomocy @veimiK znalazł ją pod nazwą Kateryna Kozlova.

Mój kolega przekazuje wyrazy szacunku i podziękowania dla Twojego kolegi. ;)

 

 

Edit: kolega z dołu zapomniał chyba dopisać kappa ;D

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...