Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Ja Wstawić Pliki Przez Ftp Na Www.Cba.Pl


Cados12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten TuT Jest Tylko Dla Zielonych

Ten TuT Jest Dla Użytkowników Tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/153595-phpskrypt-na-hackowanie-konta-cz-2-nooby-sp/page__st__60

Gdy Się Już Zarejestrujemy Pojawi Nam Się Panel:

Wybieramy :

Konta FTP

Menadżer Plików

i Edycja

74767408.png

Póżniej

Logujemy Się

Login

Hasło:

Jakie Podaliśmy Przy Rejestracji z Tym że dajemy:

admin@twojastrona.cba.pl

83795628.png

Pojawi Nam Się Panel Mamy Tu Juz z 4-5 Plików

1. Rozpakowujemy Pliki na Pulpit

http://www.multiupload.com/GKK3LPBFOB

2.Dajemy Prześlij

46511822.png

3.Dajemy w Okno Przeglądaj i dajemy Każdy Plik Po Kolei Jak i Image Także Index

Proszę o zdjecie jakiś % Jestem Aktywny i Pomocny

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Gość Mounthains
Opublikowano

1. Podałeś najprostszy i najgłupszy sposób łączenia przez ftp

 

2.

Nie każdy ma takie coś. user mógł sobie założyć nowe konto ftp.

 

3. Użycie TotalCommandera jest o wiele lepsze :)

Gość Mounthains
Opublikowano

zTym sie nie zgadzam Jest dużo roboty z TootalComander a u Prosto i szybko To Dla zielonych

 

 

huh? host, login i pass podajesz =d

 

z w tym trudnego. ...

 

ok bez spamu ;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

DOkładnie jak mounthains powiedział Lepszy Total comander (sam z niego korzystam) łatwy w obsłudze i wogóle lepiej jakby ten tut przeniusł mod do Tutów

Opublikowano

Zmienię temat wasz całkowicie - dlaczego to jest w dziale metin2???

PS. Właśnie nie każdy takie coś ma :)

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...