Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon kupić do 1000 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie jaki telefon kupić do 1000tyś zł.

Chce, aby telefon miał:

- Czytnik linii papilarnych

- Dosyć dobry aparat Przedni oraz tylni.

- Aby wydajność była na przyzwoitym poziomie.

- Oraz bateria, aby była też na przyzwoitym poziomie.

Z góry dziękuje! :)

dca3dc723cc51.png

Opublikowano

Może Xiaomi Redmi Note 3 Pro ?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Witam, mam pytanie jaki telefon kupić do 1000tyś zł.

 

Chce, aby telefon miał:

 

- Czytnik linii papilarnych

 

- Dosyć dobry aparat Przedni oraz tylni.

 

- Aby wydajność była na przyzwoitym poziomie.

 

- Oraz bateria, aby była też na przyzwoitym poziomie.

 

Z góry dziękuje! :)

Xiaomi redmi note 3 pro snapdragon :)

#teams4bal

Opublikowano

Do tej kwoty to dobrym rozwiązaniem będzie ten model, budżet masz naprawdę spory:

https://www.google.pl/search?q=.+iPhone+Princess+Plus&biw=1680&bih=905&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjH8f-JkbbMAhXICJoKHUcXAvwQ_AUIBigA&dpr=1#q=iPhone+Princess+Plus

PS

1000 tysięcy to milion xD

 

/topic

 

W tej cenie najlepsze będą chińczyki, jakie podawali koledzy na górze. Jak nie chcesz to G4s, ale znacznie słabszy. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Być może moja wypowiedź nie będzie oryginalna, ale warto zaznaczyć że cena Samsunga s5 neo spadła ostatnio do kwoty około tysiąca złoty.

 

Aparat przedni 5mpix z tyłu 16mpix, wodoszczelność (nie mylić z wodoodpornością), świetny ekran FHD, rozbieralna obudowa, możliwość rozbudowy pamięci.


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Być może moja wypowiedź nie będzie oryginalna, ale warto zaznaczyć że cena Samsunga s5 neo spadła ostatnio do kwoty około tysiąca złoty.

 

Aparat przedni 5mpix z tyłu 16mpix, wodoszczelność (nie mylić z wodoodpornością), świetny ekran FHD, rozbieralna obudowa, możliwość rozbudowy pamięci.

Przecież to jest o wiele gorsze od xiaomi, dodatkowo S5 neo w stosunku do S5 to porażka. A skoro chinole mu odpowiadają, to po co ma brać jakiegoś syfiastego samsunga z lagującym TW i kompletnym brakiem wsparcia od developerów?

Opublikowano

 

Być może moja wypowiedź nie będzie oryginalna, ale warto zaznaczyć że cena Samsunga s5 neo spadła ostatnio do kwoty około tysiąca złoty.

 

Aparat przedni 5mpix z tyłu 16mpix, wodoszczelność (nie mylić z wodoodpornością), świetny ekran FHD, rozbieralna obudowa, możliwość rozbudowy pamięci.

Przecież to jest o wiele gorsze od xiaomi, dodatkowo S5 neo w stosunku do S5 to porażka. A skoro chinole mu odpowiadają, to po co ma brać jakiegoś syfiastego samsunga z lagującym TW i kompletnym brakiem wsparcia od developerów?

 

 

Hmm... zapoznam się bliżej z modelem :).

 

A jak wygląda serwis oraz reklamacja Xiaomi w Polsce?


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Gwarancja w większości przypadków jest, lecz ona nie jest oficjalnym serwisem.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

No właśnie i oto się boje, że telefony z nieoficjalnych dystrybucji będą się okazywać szrotami.


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

No właśnie i oto się boje, że telefony z nieoficjalnych dystrybucji będą się okazywać szrotami.

W Polsce się Xiaomi zazwyczaj nie serwisuje, w większości przypadków musisz odesłać za granicę (do nieoficjalnego lub oficjalnego sklepu). Polskie mają zbyt duże marże. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Zalezy. Jest w Polsce jedna firma ktora sprowadza xiaomi w do polszy i jako tako to ogarnia pod kazdym aspektem. Gwarancja pewnie polega na przyjeciu przez firme zepsutego telefonu i wyslaniu do chin, a w tym czasie pewnie dac ci zamiennik, nowy. 

A jak kupujesz gdzies z chin to pewnie wysylasz do chin, zostajesz bez telefonu ze 3 miesiace ale pewnie dostaniesz nowy zamiennik. 

­

Opublikowano

iBUYGOU ma we Wrocławiu własny serwis w którym wszystko naprawia.

Opublikowano

Zobaczę i chyba poczekam na premierę iphone 7 i zobaczę czy będzie mi się podobał jak tak to go kupie.

Bardzo dziękuje za pomoc! :D

dca3dc723cc51.png

Opublikowano

Zobaczę i chyba poczekam na premierę iphone 7 i zobaczę czy będzie mi się podobał jak tak to go kupie.

Bardzo dziękuje za pomoc! :D

 

>"do 1000 zł"

>poczekam na iphone 7

 

troche śmiechłem.

Imo powinieneś brać tego redmi note 3 pro.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

 

Zobaczę i chyba poczekam na premierę iphone 7 i zobaczę czy będzie mi się podobał jak tak to go kupie.

Bardzo dziękuje za pomoc! :D

 

>"do 1000 zł"

>poczekam na iphone 7

 

troche śmiechłem.

Imo powinieneś brać tego redmi note 3 pro.

 

 

 

No tak po premierze spadnie cena Iphona 5s do 1200/1300 złoty ;).


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Meizu MI4 aktualnie 999zł w sklepie morele net. Powinien być akurat. Z czytnikiem to chyba tylko OnePlusOne o ile ma (nie pamietam) lub ewentualnie G3 zwykly, bez czytnika, też dasz radę dorwać do 1k raczej. Może Huawei P8 ? HTC M8/9 ( sporo trzeba dołożyć i nie pamietam czy czytnik jest ale warto).­

Opublikowano

 

 

Zobaczę i chyba poczekam na premierę iphone 7 i zobaczę czy będzie mi się podobał jak tak to go kupie.

Bardzo dziękuje za pomoc! :D

 

>"do 1000 zł"

>poczekam na iphone 7

 

troche śmiechłem.

Imo powinieneś brać tego redmi note 3 pro.

 

 

 

No tak po premierze spadnie cena Iphona 5s do 1200/1300 złoty ;).

 

 

A jaki sens ma zakup 5s, jeżeli może kupić xiaomi? 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

 

 

 

Zobaczę i chyba poczekam na premierę iphone 7 i zobaczę czy będzie mi się podobał jak tak to go kupie.

Bardzo dziękuje za pomoc! :D

 

>"do 1000 zł"

>poczekam na iphone 7

 

troche śmiechłem.

Imo powinieneś brać tego redmi note 3 pro.

 

 

 

No tak po premierze spadnie cena Iphona 5s do 1200/1300 złoty ;).

 

 

A jaki sens ma zakup 5s, jeżeli może kupić xiaomi? 

 

 

Jaki jest sens w ogóle kupna apfela? To pytanie zadają sobie miliony ludzi na całym świecie...

 

1000 zł to budżet typowo na Xiaomi Redmi note 3 Pro. Na ibuygou masz gwarancje i serwis w polszy.

 

Teraz jest promocja na Mi4s - lepszy od Redmi note 3 pro.

279$ = 1080zł https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi4s-qualcomm-snapdragon-808-15ghz-3gb-ram-64gb-rom-7312.html

 

https://ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html 

Wychodzi 890zł (bez wysyłki)

 

ip5s sie kompletnie nie opłaca. W tym roku już bedzie syfem, z resztą, nie wiem jak chcesz obsługiwać czterocalowca...

#teams4bal

Opublikowano

ip5s po premierze ip7 już chyba wycofają ze sprzedaży tak jak ip5 :P

Opublikowano

Niedawno zwróciłem uwagę na funkcje taka jak NFC teraz w moim nowym smartfonie musi się znaleźć w moim nowym smartfonie a niestety Redmi note 3 pro nie ma tego :(


Zrobię nowy temat bo mam kilka nowych rzeczy które chce w smartfonie i podniosę fundusze na smartfona :)

dca3dc723cc51.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...