Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagły problem z grafiką po aktualizacji do wersji 9.2


tureko101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zaczne od tego ze nie gralem juz z pół roku w minecrafta, dziś chciałem sobie pograć.. patrzę jest aktualizacja, mówie sciagne , sciagnalem, wlaczylem gre, stworzylem nowy swiat i hop.  to co sie stało mnie przeraziło. Jakiś problem z grafiką się pojawił, widziałem dziwne bloki w oddali, nie widziałem podłoża, świat sie nie chciał zrenderowac tylko wszystko skakalo, próbowalem odinstalowac i zainstalowac, ale nic nie pomogło, ma ktoś na to jakieś rozwiązanie? Dodam, że bład wystepuje w tej chwili na każdej wersji gry jak patrzę, a odkąd pobrałem 9.2.. Miał ktoś z was podobny problem? Wrzucam screena z google, ale to samo mi sie dzieje, pozdrawiam!

http://m.ocdn.eu/_m/81afee4dbc456dc16b84b11f10795f7f,62,37.jpg

Opublikowano

Dalej to samo, mordki.. W sumie niby przeszlo bo generalnie widac bloki ale co sie zrenderuje przy tworzeniu swiata potem przezroczysty swiat momentami jest.


Może sterowniki od karty graf. Próbowałeś reinstalować lub zaktualizować?

Taak, nie pomogło

Opublikowano

Zainstaluj OptiFine:
 

http://optifine.net/adloadx?f=OptiFine_1.9.2_HD_U_B2.jar 

Zaktualizuj Javę do 8u92. JDK do pobrania stąd:

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk8-downloads-2133151.html

(plik z dopiskiem windows-x64.exe)
Upewnij się, że profil uruchamiany jest z prawidłowej wersji Javy "Edit Profile". U mnie wygląda to tak:
Babr6e9.png
(zwróć uwagę na "Executable")
Jak zainstalujesz 8u92 to powinno być:
 

C:\Program Files\Java\jdk1.8.0_92\bin\java.exe 

Jeżeli pomogłem zostaw lajka :)

 

­

Opublikowano

Najpierw powinniście Mu się spytać o sprzęt, bo możliwe że ma komputer drewniany ;d

 

@tureko101

 

Edit.. spróbuj wejść na jakiś serwer, bo nie wiem czy to działa na singlu, weź kliknij f3 + t jest to odświeżanie chunków.

Opublikowano

Najpierw powinniście Mu się spytać o sprzęt, bo możliwe że ma komputer drewniany ;d

 

@tureko101

 

Edit.. spróbuj wejść na jakiś serwer, bo nie wiem czy to działa na singlu, weź kliknij f3 + t jest to odświeżanie chunków.

Jak moge miec drewniany komputer jak pol roku temu czegos takiego nie mialem, a sprzet jest nadal taki sam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...