Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam hostingow serwerów ts3 na sloty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Net-speak.pl - największy i topowy hoster więc stać ich na najlepszą ochronę, na obecną chwilę wszystkie topowe serwery korzystają z ich usług, w top 30 nie znajdziesz tam żadnego innego hostera wymienionego wyżej tylko ich (jeżeli mowa o hostingu ts3), sam decyduj co bierzesz ... jakiś byle serwer lub serwer w net-speak.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiem że chodzi wam o profesjonalne firmy, ale osobiście mogę wypożyczyć takiego TS, z racji tego iż mamy licencję 512 slotów i sporo z tego się marnuje. Więcej info pod gg: 4158510

Liczę sobie 20gr/slota, a aktualnie mi pozostało ok 250 slotów które mogę udostępnić

Pewnie się zastanawiacie dlaczego taka niska cena? Zależy mi tylko i wyłącznie aby się zwróciła licencja która kosztuje 1200 zł rocznie (minus pewne rabaty)

 

Do TS mogę dodać subdomenę z pod mojej domeny (połączenie bez konieczności wpisywania portu)

Proszę tego nie traktować jako handel. Kolega szuka stabilnego i nie drogiego hostingu to raczej będzie zainteresowany, jak z resztą inni również mogą skorzystać.

TS stoi na maszynie OVH Game i jak wielu potwierdzi marne szanse na pakiety nawet przy dużych staraniach.

 

Z góry informuje iż licencja jest legalna i jeśli ktoś chce mogę to udowadniać na setki sposobów :)

 

To taka tylko drobna propozycja dla autora tematu. Daj znać czy jesteś zainteresowany za równo testowaniem jak i użyczeniem slotów. Pozdrawiam Dave

 

PS. Adminie jeśli już uważasz że to jest sprzeczne z regulaminem to po prostu usuń i napisz mi notkę. Ban będzie zbędny :) Dzięki

Opublikowano

Wiem że chodzi wam o profesjonalne firmy, ale osobiście mogę wypożyczyć takiego TS, z racji tego iż mamy licencję 512 slotów i sporo z tego się marnuje. Więcej info pod gg: 4158510

Liczę sobie 20gr/slota, a aktualnie mi pozostało ok 250 slotów które mogę udostępnić

Pewnie się zastanawiacie dlaczego taka niska cena? Zależy mi tylko i wyłącznie aby się zwróciła licencja która kosztuje 1200 zł rocznie (minus pewne rabaty)

 

Do TS mogę dodać subdomenę z pod mojej domeny (połączenie bez konieczności wpisywania portu)

Proszę tego nie traktować jako handel. Kolega szuka stabilnego i nie drogiego hostingu to raczej będzie zainteresowany, jak z resztą inni również mogą skorzystać.

TS stoi na maszynie OVH Game i jak wielu potwierdzi marne szanse na pakiety nawet przy dużych staraniach.

 

Z góry informuje iż licencja jest legalna i jeśli ktoś chce mogę to udowadniać na setki sposobów :)

 

To taka tylko drobna propozycja dla autora tematu. Daj znać czy jesteś zainteresowany za równo testowaniem jak i użyczeniem slotów. Pozdrawiam Dave

 

PS. Adminie jeśli już uważasz że to jest sprzeczne z regulaminem to po prostu usuń i napisz mi notkę. Ban będzie zbędny :) Dzięki

 

 

To Dave :D

Opublikowano

Wiem że chodzi wam o profesjonalne firmy, ale osobiście mogę wypożyczyć takiego TS, z racji tego iż mamy licencję 512 slotów i sporo z tego się marnuje. Więcej info pod gg: 4158510

Liczę sobie 20gr/slota, a aktualnie mi pozostało ok 250 slotów które mogę udostępnić

Pewnie się zastanawiacie dlaczego taka niska cena? Zależy mi tylko i wyłącznie aby się zwróciła licencja która kosztuje 1200 zł rocznie (minus pewne rabaty)

 

Do TS mogę dodać subdomenę z pod mojej domeny (połączenie bez konieczności wpisywania portu)

Proszę tego nie traktować jako handel. Kolega szuka stabilnego i nie drogiego hostingu to raczej będzie zainteresowany, jak z resztą inni również mogą skorzystać.

TS stoi na maszynie OVH Game i jak wielu potwierdzi marne szanse na pakiety nawet przy dużych staraniach.

 

Z góry informuje iż licencja jest legalna i jeśli ktoś chce mogę to udowadniać na setki sposobów :)

 

To taka tylko drobna propozycja dla autora tematu. Daj znać czy jesteś zainteresowany za równo testowaniem jak i użyczeniem slotów. Pozdrawiam Dave

 

PS. Adminie jeśli już uważasz że to jest sprzeczne z regulaminem to po prostu usuń i napisz mi notkę. Ban będzie zbędny :) Dzięki

nie polecam tego pana tylko chce wydobyć od klienta $$

Opublikowano

Chyba temat wyczerpany z możliwości polecenia hostingu.

 

Od siebie - polecam net-speak.pl - szybki support - ceny przystępne - super ochrona ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...