Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przeciąganie Przedmiotów + Anty FishBot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Jak ktoś pokroju autora tematu może wypominać komuś brzydki wygląd kodu? Przecież ty masz zerowe pojęcie na ten temat. Zresztą kto wam k***a będzie zaglądał w kod, ważne że coś działa.

 

Łowienie działa na 101%, jest wprowadzone na Lanerisie i nikt nie narzeka.

Dobrze gadasz, bo możesz sobie najebać ile chcesz linijek, przecież ważne, aby działało, jednakże lepiej zrobić to ładnie dla estetyki.

 

 

Swap system już dawno miałem,a łowienie wygląda jak gówno

A ja k***a miałem dawno słonia ...

 
@1361622928-U485574.pngPavcioV7 weź o shaggym nawet nic nie gadaj, bo on to się nadaje ze swoim Damiankiem XDDDDD
 

 

 

Jak wy spinacie się tak o ten kod, to przy moim fishing.cpp byście krwawili z dupy i mordy.

 

Weź przestań oni nigdy swojego kodu nie napisali, zresztą sami to potwierdzają kupując coś od kogoś a potem wrzucają to na mpc. Prawda prawdą kod nie jest mega schludny i na pewno dałoby się go zmodernizować no ale c**j z tego skoro działa.


 

 

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty tam się znasz na kodzie jak ryba na graniu w pokera.

 

ty za to usuwasz konto od kilku miesięcy, hipokryto XDDDDDDDDDDDDD

 

 

C**j ci do tego co robię z moim kontem.

 

Nie zmienia to tego, że w środowisku techników Metin2 jesteś zerem bez umiejętności. :)

 

 

A pokazać ci jak znika forum twojego śmiesznego serwera?

 

Kumplu ale groźby ddosem są karalne !

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

 

Jak ktoś pokroju autora tematu może wypominać komuś brzydki wygląd kodu? Przecież ty masz zerowe pojęcie na ten temat. Zresztą kto wam k***a będzie zaglądał w kod, ważne że coś działa.

 

Łowienie działa na 101%, jest wprowadzone na Lanerisie i nikt nie narzeka.

Dobrze gadasz, bo możesz sobie najebać ile chcesz linijek, przecież ważne, aby działało, jednakże lepiej zrobić to ładnie dla estetyki.

 

 

Swap system już dawno miałem,a łowienie wygląda jak gówno

A ja k***a miałem dawno słonia ...

 
@1361622928-U485574.pngPavcioV7 weź o shaggym nawet nic nie gadaj, bo on to się nadaje ze swoim Damiankiem XDDDDD
 

 

 

Jak wy spinacie się tak o ten kod, to przy moim fishing.cpp byście krwawili z dupy i mordy.

 

Weź przestań oni nigdy swojego kodu nie napisali, zresztą sami to potwierdzają kupując coś od kogoś a potem wrzucają to na mpc. Prawda prawdą kod nie jest mega schludny i na pewno dałoby się go zmodernizować no ale c**j z tego skoro działa.

 

 

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty tam się znasz na kodzie jak ryba na graniu w pokera.

 

ty za to usuwasz konto od kilku miesięcy, hipokryto XDDDDDDDDDDDDD

 

 

C**j ci do tego co robię z moim kontem.

 

Nie zmienia to tego, że w środowisku techników Metin2 jesteś zerem bez umiejętności. :)

 

 

A pokazać ci jak znika forum twojego śmiesznego serwera?

 

Kumplu ale groźby ddosem są karalne !

 

 

A gdzie ja napisałem coś o ddosie? Szkoda mi cmd odpalać na takie gówno.

#EMERYTURA

Opublikowano

 

Jak ktoś ma czelność powiedzieć, że Pavcio nie jest pseudo technikiem patrząc na ten kod to jeszcze większym zerem musi być. Dokładnie jak gościu wyżej.

Za wstawkę nie podziękuję, bo żałuję, że zobaczyłem takie wielkie zbiorowisko syfu w jednym miejscu.

Czekam aż wskażesz co jest nie tak :)

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

Ty też xD

 

 

faktycznie kod nie wygląda na ciekawy mało tego jest tragiczny wygląda na to że pavcio faktycznie jest złodziejem

Ty także xD

 

Swap system już dawno miałem,a łowienie wygląda jak gówno

Twoja morda wygląda jak gówno.

 

Generalnie pozdrawiam całą czwórkę nasłaną przez tego przygłupa xD
 

 

Całkiem dawno miałem już te systemy, lecz nie był ich twórcą Pavcio. Kod wygląda na trochę oklepany, ale no cóż.

No nie, wcale XDDDDDD

 

 

 

 

Generalnie to nie ma człowieka kilka dni, teraz siedzę bez jednego oka, czytam co się odpierdala i nie dowierzam xD

 

Jedyne co w tych systemach jest zbugowane to mózg shaggiego, taką samą wersję dostał DarkSince i Surek oraz kilka innych osób z deva i jakoś nie jest zbugowane, ale jeśli ktoś ma IQ pokroju ameby to nie dziwne że nie potrafi przeczytać prostej instrukcji xD

No i pozdrawiam tych którzy mówią że kod c*****y, czekam aż wskażecie co tam jest nie tak, ewentualnie pokażecie coś swojego, inaczej dupa cicho xD W sumie to i tak mam w was wyjebane bo ja na tym "c*****ym kodzie" robię dobry hajs i wy jedyne co potraficie to przyjść i wylizać odbyt temu typowi, pozdrawiam :)

 

 

Podaje szyfr: B->4->R->T->N->I->K

I TY MASZ CZELNOŚĆ WYPOWIADAĆ SIĘ O CZYJEJŚ MORDZIE?

Opublikowano

 

 

Jak ktoś ma czelność powiedzieć, że Pavcio nie jest pseudo technikiem patrząc na ten kod to jeszcze większym zerem musi być. Dokładnie jak gościu wyżej.

Za wstawkę nie podziękuję, bo żałuję, że zobaczyłem takie wielkie zbiorowisko syfu w jednym miejscu.

Czekam aż wskażesz co jest nie tak :)

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

Ty też xD

 

 

faktycznie kod nie wygląda na ciekawy mało tego jest tragiczny wygląda na to że pavcio faktycznie jest złodziejem

Ty także xD

 

Swap system już dawno miałem,a łowienie wygląda jak gówno

Twoja morda wygląda jak gówno.

 

Generalnie pozdrawiam całą czwórkę nasłaną przez tego przygłupa xD
 

 

Całkiem dawno miałem już te systemy, lecz nie był ich twórcą Pavcio. Kod wygląda na trochę oklepany, ale no cóż.

No nie, wcale XDDDDDD

 

 

 

 

Generalnie to nie ma człowieka kilka dni, teraz siedzę bez jednego oka, czytam co się odpierdala i nie dowierzam xD

 

Jedyne co w tych systemach jest zbugowane to mózg shaggiego, taką samą wersję dostał DarkSince i Surek oraz kilka innych osób z deva i jakoś nie jest zbugowane, ale jeśli ktoś ma IQ pokroju ameby to nie dziwne że nie potrafi przeczytać prostej instrukcji xD

No i pozdrawiam tych którzy mówią że kod c*****y, czekam aż wskażecie co tam jest nie tak, ewentualnie pokażecie coś swojego, inaczej dupa cicho xD W sumie to i tak mam w was wyjebane bo ja na tym "c*****ym kodzie" robię dobry hajs i wy jedyne co potraficie to przyjść i wylizać odbyt temu typowi, pozdrawiam :)

 

 

Podaje szyfr: B->4->R->T->N->I->K

I TY MASZ CZELNOŚĆ WYPOWIADAĆ SIĘ O CZYJEJŚ MORDZIE?

 

O NIE, NAPISAŁ MOJE NAZWISKO NA FORUM, OMUJBOSZE CO SIĘ ZE MNĄ TERAZ STANIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

 

 

 

Jak ktoś ma czelność powiedzieć, że Pavcio nie jest pseudo technikiem patrząc na ten kod to jeszcze większym zerem musi być. Dokładnie jak gościu wyżej.

Za wstawkę nie podziękuję, bo żałuję, że zobaczyłem takie wielkie zbiorowisko syfu w jednym miejscu.

Czekam aż wskażesz co jest nie tak :)

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

Ty też xD

 

 

faktycznie kod nie wygląda na ciekawy mało tego jest tragiczny wygląda na to że pavcio faktycznie jest złodziejem

Ty także xD

 

Swap system już dawno miałem,a łowienie wygląda jak gówno

Twoja morda wygląda jak gówno.

 

Generalnie pozdrawiam całą czwórkę nasłaną przez tego przygłupa xD
 

 

Całkiem dawno miałem już te systemy, lecz nie był ich twórcą Pavcio. Kod wygląda na trochę oklepany, ale no cóż.

No nie, wcale XDDDDDD

 

 

 

 

Generalnie to nie ma człowieka kilka dni, teraz siedzę bez jednego oka, czytam co się odpierdala i nie dowierzam xD

 

Jedyne co w tych systemach jest zbugowane to mózg shaggiego, taką samą wersję dostał DarkSince i Surek oraz kilka innych osób z deva i jakoś nie jest zbugowane, ale jeśli ktoś ma IQ pokroju ameby to nie dziwne że nie potrafi przeczytać prostej instrukcji xD

No i pozdrawiam tych którzy mówią że kod c*****y, czekam aż wskażecie co tam jest nie tak, ewentualnie pokażecie coś swojego, inaczej dupa cicho xD W sumie to i tak mam w was wyjebane bo ja na tym "c*****ym kodzie" robię dobry hajs i wy jedyne co potraficie to przyjść i wylizać odbyt temu typowi, pozdrawiam :)

 

 

Podaje szyfr: B->4->R->T->N->I->K

I TY MASZ CZELNOŚĆ WYPOWIADAĆ SIĘ O CZYJEJŚ MORDZIE?

 

O NIE, NAPISAŁ MOJE NAZWISKO NA FORUM, OMUJBOSZE CO SIĘ ZE MNĄ TERAZ STANIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

TO NIE TWOJE NAZWISKO TYLKO SZYFR WIĘC NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ

Opublikowano

Tylko, że kod nie działa jak powinien, na devie tez swoje piszą ^^

Mało tego - ja nigdy source nie robiłem, więc pluje na te zdania "nie potrafisz dodać" ^^

Opublikowano

 

Tylko, że kod nie działa jak powinien, na devie tez swoje piszą ^^

Mało tego - ja nigdy source nie robiłem, więc pluje na te zdania "nie potrafisz dodać" ^^

To może napisz w końcu co jest nie tak :D

 

Nie napisze bo jest debilem i podmiana trzech plików i jednej linijki jest dla niego za trudna xD

Opublikowano

 

Jak wy spinacie się tak o ten kod, to przy moim fishing.cpp byście krwawili z dupy i mordy.

 

Weź przestań oni nigdy swojego kodu nie napisali, zresztą sami to potwierdzają kupując coś od kogoś a potem wrzucają to na mpc. Prawda prawdą kod nie jest mega schludny i na pewno dałoby się go zmodernizować no ale c**j z tego skoro działa.

 

 

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty tam się znasz na kodzie jak ryba na graniu w pokera.

 

ty za to usuwasz konto od kilku miesięcy, hipokryto XDDDDDDDDDDDDD

 

 

C**j ci do tego co robię z moim kontem.

 

Nie zmienia to tego, że w środowisku techników Metin2 jesteś zerem bez umiejętności. :)

 

 

A pokazać ci jak znika forum twojego śmiesznego serwera?

 

Czekam, tak jak Twoje serwery po tygodniu? ^^


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

 

 

Tylko, że kod nie działa jak powinien, na devie tez swoje piszą ^^

Mało tego - ja nigdy source nie robiłem, więc pluje na te zdania "nie potrafisz dodać" ^^

To może napisz w końcu co jest nie tak :D

 

Nie napisze bo jest debilem i podmiana trzech plików i jednej linijki jest dla niego za trudna xD

 

Człowieku, ale pisałem Ci, że nie ja robię game, a system nie działa prawidłowo.

Buguje się czas wyciągania etc. 

Wgrajcie system, zobaczcie jak działa. Swap system nawet niepełny jest, więc szkoda z tobą dyskutować.

Jedyne co potrafisz powiedzieć to "każdy na tym forum jest debilem". Cieszę się, że obrażasz osobę której mógłbyś jedynie ciągnąć druta bo ja tutaj game nie robię :D

Opublikowano

 

 

Jak wy spinacie się tak o ten kod, to przy moim fishing.cpp byście krwawili z dupy i mordy.

 

Weź przestań oni nigdy swojego kodu nie napisali, zresztą sami to potwierdzają kupując coś od kogoś a potem wrzucają to na mpc. Prawda prawdą kod nie jest mega schludny i na pewno dałoby się go zmodernizować no ale c**j z tego skoro działa.

 

 

 

 

Nie polecam tego allegrowicza, ewidentnie kod jest spierdolony, pozdrawiam

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty tam się znasz na kodzie jak ryba na graniu w pokera.

 

ty za to usuwasz konto od kilku miesięcy, hipokryto XDDDDDDDDDDDDD

 

 

C**j ci do tego co robię z moim kontem.

 

Nie zmienia to tego, że w środowisku techników Metin2 jesteś zerem bez umiejętności. :)

 

 

A pokazać ci jak znika forum twojego śmiesznego serwera?

 

Czekam, tak jak Twoje serwery po tygodniu? ^^

 

 

Z*******a riposta, jaraj się tym że w 2014 roku padł mi serwer po dwóch tygodniach, i patrz na swoje forum.

#EMERYTURA

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ups... zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...