Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie tego, co sądzicie o WoT


jimmyblack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

 

Chcę zadać wam kilka pytań na temat WoTa w związku z małymi badaniami, które chcę przeprowadzić.

Proszę was o nie czytanie odpowiedzi w temacie, zanim sami nie udzielicie odpowiedzi. Proszę też o powstrzymanie się od komentarzy nie będącymi odpowiedziami na pytania.

 

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej podobają Ci się w tej grze.

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej Ci się nie podobają.

Wskaż 3 zmiany, które należy wprowadzić do tej gry, aby stała się lepsza.

Czy próbowałeś komunikować swoje propozycje zmiany gry jej twórcom?

Postaraj się określić, czemu wybrałeś tą grę, a nie jakiś inny tytuł.

Ile godzin spędzasz w tej grze tygodniowo?

Czy zdarzyło się, że odstawiłeś tą grę na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, podaj przyczynę.

 

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję i postaram nagrodzić je plusikami.

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

1. Gameplay, ilość i jakość czołgów, esport

2. Arta, niepełnosprawni gracze

3. Rebalans arty, selekcja graczy pod względem ilorazu inteligencji

4. Tak, podczas procesu odinstalowania gry jest ankieta.

5. Bo jest najlepszą grą o czołgach.

6. Obecnie 0.

7. Tak, z powodu braku czasu i chęci do gry.

Opublikowano

  1. Klimat, odzwierciedlenie realiów, free to play.

Boty, wysokie ceny w sklepie, aktualnie fizyka.

Przywrócić starą fizykę, bądź opracować nową. Przyspieszyć prace nad drzewkiem europejskim/polskim. Buff, bądź nerf dla poszczególnych pojazdów.

Nie.

War Thunder nie przypadł mi do gustu.

Wszystko od wszystkiego zależy, od 2 do 14.

Tak, na ponad rok z powodu braku chęci do gry.

Opublikowano

1) Ilość czołgów, można zdobyć golda za darmo,

2) Nowa fizyka, boty, drogi czołgi premium w sklepie, artyleria

3) Przywrócenie starej fizyki ( przywrócą), dodanie drzewka polskiego, balans czołgów

4) Nie

5) Jest najlepszą i najbardziej rozbudowaną grą o czołgach, na obecnym rynku

6) Z 7 tygodniowo

7) Tak, na około 9 miesięcy, z powodu braku chęci do gry

Opublikowano

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej podobają Ci się w tej grze.

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej Ci się nie podobają.

Wskaż 3 zmiany, które należy wprowadzić do tej gry, aby stała się lepsza.

Czy próbowałeś komunikować swoje propozycje zmiany gry jej twórcom?

Postaraj się określić, czemu wybrałeś tą grę, a nie jakiś inny tytuł.

Ile godzin spędzasz w tej grze tygodniowo?

Czy zdarzyło się, że odstawiłeś tą grę na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, podaj przyczynę.

 

1.ładne modele hd, 2 możliwość pobawienia się pancernymi maszynami,3 fajna grafika i przyjemne sterowanie pojazdami

1.chore znikanie czołgów z pola widzenia, goldowa amunicja za srebro, przegięcie niektórych czołgów szczególnie w kwestii mobilności.

1.buff do pancerza ht lub nerf penetracji,dobieranie drużyn na randomach na podstawie postępów graczy a nie losowo, tańsze premki.

Nie próbowałem bo nie mam na to żadnego wpływu

Ponieważ kiedy zaczynałem grać była to jedyna gra o tej tematyce ponadto interesowałem się maszynami pancernymi i IIWŚ

Myślę, że nie więcej jak 15 godzin

Tak odstawiłem na jakiś rok z powodu znudzenia.

Cyrk.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
1. Tematyka czołgów i IIWŚ, możliwość zbadania nowych modułów, online

2.Gold, gold i pierdolone lemingi

3. Premium za darmo tzn nie było by w ogóle premki, normalnie zarabiasz i zdobywasz tyle doswiadczenia co na premce, czołgi zgodne z danymi historycznymi.

4. Nie

5. Kumpel pokazał, spodobało się, zacząłem grać, lubie czołgi i klimaty IIWŚ

6. Nie liczę, mało w porównaniu do kiedys.

7. Ze trzy razy, najdłużej na rok może to było półtora.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej podobają Ci się w tej grze.
Prostota, modyfikacje, plutony

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej Ci się nie podobają.
Matchmaking głównie, pozatym cała linia od O-I Exp w górę

Wskaż 3 zmiany, które należy wprowadzić do tej gry, aby stała się lepsza.

NERFY

Czy próbowałeś komunikować swoje propozycje zmiany gry jej twórcom?
xD XD xD XDDDDDDDDDDDDDD WG I KOMUNIKACJA XDDDD XDDD

Postaraj się określić, czemu wybrałeś tą grę, a nie jakiś inny tytuł.
Jedyna kiedy zaczynałem, reszta odstrasza fizyką.

Ile godzin spędzasz w tej grze tygodniowo?
30+

Czy zdarzyło się, że odstawiłeś tą grę na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, podaj przyczynę.
2 razy ze względu na aktualizację 9.0 oraz czekając później na nową fizykę


1) Ilość czołgów, można zdobyć golda za darmo,

2) Nowa fizyka, boty, drogi czołgi premium w sklepie, artyleria

3) Przywrócenie starej fizyki ( przywrócą), dodanie drzewka polskiego, balans czołgów

4) Nie

5) Jest najlepszą i najbardziej rozbudowaną grą o czołgach, na obecnym rynku

6) Z 7 tygodniowo

7) Tak, na około 9 miesięcy, z powodu braku chęci do gry

3. Popierdoliło Ci się z  tą fizyką? Naucz się jeździć. Starej izyki już nie będzie. Poprawią tylko zrywanie się gąsienic po skokach i obroty przy ostrych hamowaniach + dziwne zabieranie HP przez czołgi mutanty ważące over 9999999ton przy byle kontakcie.

Opublikowano

Wymień 3 rzeczy, które najbardziej podobają Ci się w tej grze. Duża ilość czołgów, ciekawa rozgrywka, możliwość rozwijania nowych znajomości, poprzez wspólne granie. (Klan, pluton CW itd.)


Wymień 3 rzeczy, które najbardziej Ci się nie podobają. Japońskie HT (Sam mam O-NI), Duża ilość pomidorów w weekendy/eventy (Sam nie jestem orłem, ale też nie pomidorem), Brak kultury dużej liczby graczy.


Wskaż 3 zmiany, które należy wprowadzić do tej gry, aby stała się lepsza. Zmiana MM - Losowanie według WN8, lecz nie tylko "Zieloni vs Zieloni", tylko np. Zieloni vs Niebiescy gracze, tak aby podpatrując ich można było się czegoś nauczyć, jak również w obu teamach nie tylko np. Zieloni lecz Niebiescy, Pomarańczowi itd, Lekka poprawa obecnej fizyki, np. dziwne ślizgania się podczas najazdu na górkę, Usprawnienie systemu banowania/raportowania.


Czy próbowałeś komunikować swoje propozycje zmiany gry jej twórcom? Nie. To i tak nic nie da.


Postaraj się określić, czemu wybrałeś tą grę, a nie jakiś inny tytuł. Ciekawi mnie historia, jest wiele pojazdów, map itp. Gra jest dopracowana, można się nieźle bawić grając ze znajomymi. 


Ile godzin spędzasz w tej grze tygodniowo? Ostatnio mało, mniej więcej 7-9h. Gdy gra się dużo to 14-16.


Czy zdarzyło się, że odstawiłeś tą grę na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, podaj przyczynę. Owszem było wiele takich przypadków, głownie przez znudzenie, lub zaintrygowanie inną grą.


 


Edit: Literówka.


Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...